Yoast SEO 20.5 پشتیبانی از PHP 5.6، 7.0 و 7.1 را کاهش می دهد – WP Tavern

اگرچه آخرین نسخه 20.5 با تقریباً 10٪ از سایت های وردپرسی که نسخه های پشتیبانی نشده PHP را اجرا می کنند ناسازگار است، اما این حرکت رو به جلو برای حفظ یک اکوسیستم سالم و ایمن ضروری است.


منبع: https://wptavern.com/yoast-seo-20-5-drops-support-for-php-5-6-7-0-and-7-1

Joost de Valk بنیانگذار Yoast در آن زمان گفت: “برای پیشبرد وب، ما باید در برابر نرم افزارهای قدیمی، کند و ناامن موضع گیری کنیم.” «از آنجایی که میزبان‌های وب PHP را ارتقا نمی‌دهند، ما تصمیم گرفته‌ایم این کار را از داخل افزونه‌ها شروع کنیم.» او مدعی شد که اکوسیستم وردپرس در حال از دست دادن توسعه دهندگان خوب است زیرا پروژه بسیار کند پیش می رود و همچنین امنیت و سرعت را مورد توجه قرار می دهد.

یکی دیگر از نکات برجسته این نسخه این است که Yoast SEO سازگاری با PHP 5.6، 7.0 و 7.1 را کاهش داده است. این افزونه اکنون به PHP 7.2.5 یا بالاتر (همراه با WP 6.0) نیاز دارد. در حالی که این ممکن است در نگاه اول شدید به نظر برسد، تقریباً 89.9٪ از سایت های وردپرس با PHP 7.2+ اجرا می شوند. وردپرس این آمارها را با شماره‌های نسخه WP ارجاع نمی‌دهد، اما ممکن است سایت‌هایی که روی نسخه‌های قدیمی‌تر وردپرس اجرا می‌شوند، روی نسخه‌های پشتیبانی‌نشده PHP نیز باشند.

وردپرس آمار نسخه PHP – 4/11/2023

به‌روزرسانی سایت‌های وردپرس به آخرین نسخه‌های PHP فرآیندی کند است، اما از نظر تاریخی Yoast SEO نیرویی برای تغییر در فشار دادن کاربران به ارتقای نسخه‌های PHP خود بوده است. در نسخه 4.5 که در سال 2017 منتشر شد، Yoast SEO وزن پایگاه کاربر تخمینی 6.5 میلیونی خود را پشت سر این جنبش گذاشت تا میزبان ها را به ارتقای مشتریان خود به PHP 7 سوق دهد. آن نسخه از افزونه یک اطلاعیه بزرگ و غیرقابل انکار را معرفی کرد که از مدیران سایت می خواست. برای ارتقاء به PHP 7.

Yoast SEO 20.5 این هفته با چندین اصلاحات امنیتی و پیش‌نمایش بهبود یافته Google SERP منتشر شد. پیش‌نمایش قطعه‌های موبایل و دسک‌تاپ را با استایل فعلی Google نشان می‌دهد تا کاربران بتوانند دقیقاً نحوه ظاهر قطعه‌هایشان را ببینند و نحوه بهینه‌سازی آنها را برای نتایج جستجوی Google تغییر دهند.