Yoast SEO 20.0 رابط مدیریت جدید – WP Tavern را معرفی می کند

در این به‌روزرسانی، این افزونه ویژگی‌ها و تنظیمات جدیدی اضافه نکرد، بلکه آنها را به منظور تطابق بهتر با گردش کار کاربر منتقل کرد. منوی نوار کناری جدید باید منجر به کلیک های کمتری برای دسترسی به تنظیمات پر استفاده شود.

افزونه Yoast SEO و رابط تنظیمات جدید با وردپرس نسخه 6.0 یا بالاتر کار می کنند. کاربرانی که برای انطباق با صفحات تنظیمات جدید تلاش می کنند می توانند به مستندات Yoast SEO مراجعه کنند که دارای یک ویدیو و راهنمای پیمایش در رابط جدید.
منبع: https://wptavern.com/yoast-seo-20-0-introduces-new-admin-interface

Joost de Valk بنیانگذار Yoast گفت: “ما احساس کردیم که طراحی پیش فرض مدیریت وردپرس دیگر مناسب ما نیست.” تیم محصول ما در تلاش بود تا تجربه ما را به سطح بعدی برساند. رابط وردپرس ما را کمی عقب نگه می داشت، زیرا رابط کاربری خارج از گوتنبرگ سال ها پیشرفت نکرده است.

صفحات تنظیمات فردی نیز دارای طراحی جدید هستند که نسبت به صفحه‌های قبلی سبک‌تر و روشن‌تر است. Yoast SEO با چنین تعداد زیادی تنظیمات برای یادگیری مجدد، جستجوی سریع را نیز اضافه کرده است تا به کاربران در یافتن سریعتر صفحات تنظیمات کمک کند.

Yoast SEO نسخه 20.0 امروز با یک رابط تنظیمات مدیریت جدید منتشر شد که همچنین منو را به چهار بخش اصلی سازماندهی مجدد می کند: عمومی، انواع محتوا، دسته ها و برچسب ها، و پیشرفته.

واکنش به طراحی جدید عمدتا مثبت بود، اگرچه برخی از کاربران چنین هستند مشتاق نیست روی پلاگین ها ایجاد رابط کاربری خود در ادمین. اگر همه افزونه ها این کار را انجام می دادند، مدیر وردپرس تبدیل به یک بوفه وحشی از رابط های متفاوت می شد که بار شناختی را به مدیریت سایت اضافه می کند.

جان براون، توسعه‌دهنده وردپرس، «غافلگیرکننده بود، بنابراین تا زمانی که مدتی از آن استفاده نکنم، قضاوت واقعی را در نظر می‌گیرم». گفت. اولین برداشت این بود که “این به یک حالت پیشرفته نیاز دارد که تمام تصاویر و متن های بی فایده بنر را پنهان می کند و فقط با جابجایی به لیست باز می گردد.” زیبا است، اما احساس می‌کند که بسیار زیاد است.»