WPLift Joins UnlimitedWP – آینده پشتیبانی و نگهداری وردپرس


زمان جالبی اینجا با تیم WPLift بود، و حالا می‌توانم بالاخره اخبار مهمی را که کل تیم ما را سر و صدا کرده است، فاش کنم.

منبع مورد علاقه شما برای اخبار وردپرس، بررسی ها و نحوه کار رسما عضوی مفتخر از خانواده UnlimitedWP است.

UnlimitedWP کیست؟

UnlimitedWP که در سال 2019 راه اندازی شد، یک شرکت بین المللی توسعه وردپرس است که در بوستون، ایالات متحده آمریکا و احمدآباد، هند مستقر است.

در طول چهار سال گذشته، این برند به تعداد زیادی از آژانس‌های دیجیتال، رسانه و وب کمک کرده است تا از طریق مجموعه‌ای از خدمات برچسب سفید در وردپرس، نتایجی را برای مشتریان خود ارائه دهند، از جمله:

  • توسعه و طراحی مجدد سایت
  • ایجاد صفحه فرود
  • ادغام های پرداخت
  • افزونه ها و به روز رسانی تم
  • پشتیبانی از تجارت الکترونیک
  • سفارشی سازی تم
  • کد PHP سفارشی
  • بهینه سازی سایت
  • تعمیر و نگهداری سایت
  • سئو

و خیلی بیشتر.

با پیوستن به نیروها با آنها، اکنون می‌توانیم از تخصص عمیق وردپرس اعضای تیم بیش از 90 آن‌ها بهره ببریم تا محتوای مفیدتری را در اختیار شما قرار دهیم که به شما کمک می‌کند تا واقعاً از محبوب‌ترین پلتفرم وب‌سایت جهان بهترین استفاده را ببرید.

از شراکت WPLift و UnlimitedWP چه انتظاری می توانید داشته باشید؟

در آینده، می‌توانید انتظار بیشتری از نوع راهنماهای وردپرس مبتدی نوشته شده توسط متخصص داشته باشید که نه تنها به شما کمک می‌کند تا حضور آنلاین خود را افزایش دهید، بلکه به ما کمک می‌کند تا شهرت خود را به عنوان منبع قابل اعتماد برای هزاران کاربر وردپرس در همه جا ایجاد کنیم. توانایی ها.

تحت مالکیت جدید خود، ما همچنان دیدگاه صادقانه خود را در مورد بهترین مضامین وردپرس در اطراف با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

ما همچنان به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید افزونه ها را برای انجام همه کارها از ایجاد یک سایت عضویت گرفته تا تولید نقشه سایت، جلوگیری از تقلب در تجارت الکترونیک و موارد دیگر انجام دهید.

ما حتی به اشتراک گذاری آخرین معاملات و پیشنهادات ادامه خواهیم داد، درست همانطور که اخیراً با راهنمای خود در مورد بهترین معاملات جمعه سیاه و سایبر دوشنبه وردپرس انجام دادیم.

ادامه مقاله در زیر

ما حتی با به اشتراک گذاری آخرین کدهای کوپن و بررسی بهترین شرکت های میزبان وردپرس که بیشترین ارزش را برای پول شما ارائه می دهند، به شما کمک می کنیم تا پلت فرم وردپرس خود را با بودجه بسازید.

اما ما خیلی بیشتر از این کار را نیز انجام خواهیم داد و کارهایی را که در حال حاضر انجام داده‌ایم گسترش می‌دهیم تا نکات، ابزارها و منابع بیشتری را برای کمک به رشد سایت خود به شما ارائه دهیم.

در اینجا برخی از چیزهای جدید و هیجان انگیزی که در آینده نزدیک به این راه می آیند، آورده شده است.

مصاحبه‌های توسعه‌دهنده و نظرات

یکی از مهم‌ترین تغییراتی که در WPlift می‌بینید، راه‌اندازی یک سری جدید از مصاحبه‌ها با توسعه‌دهندگان برتر وردپرس در سراسر جهان است.

همانطور که صحبت می کنیم، تیم ما در حال حاضر با متخصصان برجسته WP تماس می گیرد تا دیدگاه های منحصر به فرد و خودی آنها را در مورد کار با این پلتفرم دریافت کند و از آنها نکات و راهنمایی های برتر را در مورد اینکه چگونه می توانید از وردپرس تا حد امکان استفاده کنید بپرسد.

فراتر از آن، احتمالاً نظرات و دیدگاه‌های بیشتری را که توسط خود توسعه‌دهندگان نوشته شده است، بیابید.

از این گذشته، وردپرس دارای اکوسیستم وسیعی است که در اطراف آن ساخته شده است و راه‌های مختلفی دارد که می‌توان از آن استفاده کرد که حتی برای تیم متخصص نویسندگان ما نیز چالش برانگیز است که همه جزئیات را پوشش دهند.

امیدواریم با صحبت با کسانی که تمام روز و هر روز با وردپرس کار می‌کنند، جدیدترین اخبار و بهترین روش‌های به‌روز را از سوی توسعه‌دهندگانی که وردپرس را بهتر از سایرین درک می‌کنند، به شما ارائه دهیم.

اخبار بیشتر وردپرس

اگر از طرفداران گردآوری اخبار هفتگی وردپرس ما هستید، اما همچنان اخبار بیشتری را می خواهید، پس آن را دریافت کرده اید.

UnlimitedWP به عنوان یک پیشرو در صنعت در زمینه توسعه وردپرس با برچسب سفید، به طور مداوم روی نبض آنچه در جامعه WP اتفاق می‌افتد، انگشت می‌گذارد.

آنها با تکیه بر دانش خودی خود، آخرین اطلاعات لحظه به لحظه را در مورد همه تحولات مهمی که بر کاربران وردپرس تأثیر می گذارند، با ما -و با شما- به اشتراک می گذارند، خواه این تغییرات در هسته وردپرس باشد، محصولات جدیدی که وارد بازار می شوند، یا هر چیز دیگری که ممکن است بخواهید بدانید که آیا شما هم مانند ما به وردپرس علاقه دارید.

آموزش های جامع تر

ما بسیار مفتخریم که به کاربران وردپرس می آموزیم که چگونه با طیف گسترده ای از مشکلات مقابله کنند، مانند اینکه چگونه وب سایت خود را در آینده محافظت کنید یا به سرعت فرآیند تولید محتوای خود را مقیاس بندی کنید، اما همیشه می دانیم که می توانیم حتی کارهای بیشتری برای کمک به شما انجام دهیم. سایت WP از زمین خارج شد.

همکاری جدید ما را قادر می سازد تا این کار را انجام دهیم.

آیا می خواهید یاد بگیرید که چگونه از ابتدا یک وب سایت وابسته بسازید؟

یک فروشگاه تجارت الکترونیک بدون تجربه قبلی راه اندازی کنید؟

آیا به دنبال یادگیری نحوه ساخت یک وب سایت برای رستوران خود هستید که به شما امکان می دهد سفارشات تحویل را بپذیرید؟

به دنبال راهنمای گام به گام برای ساختن یک وبلاگ موفق هستید؟

شما به زودی همه آن را اینجا پیدا خواهید کرد.

ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه همه اینها و موارد دیگر را با آموزش های جامع بر اساس طیف گسترده ای از موارد استفاده وردپرس انجام دهید.

هر آموزش نه تنها بهترین تم ها و افزونه ها را برای کار در دست توضیح می دهد، بلکه شما را در هر مرحله از فرآیند راهنمایی می کند.

سخنی از صاحبان جدید ما

“جامعه وردپرس در طول سال ها برای ما بسیار خوب بوده است و به ما اجازه داد تا یک تجارت موفق ایجاد کنیم که هر روز به صدها آژانس کمک می کند.” Ronik Patel بنیانگذار UnlimitedWP می گوید. “ما مشتاقانه به دنبال راهی برای بازگشت به آن جامعه با به اشتراک گذاشتن تجربه و تخصص خود برای کمک به افراد و مشاغل بوده‌ایم.”

شراکت با WPLift بهترین راه برای انجام این کار است. ما دائماً تحت تأثیر کیفیت پوشش وردپرس آنها و روشی که راهنماهای آنها توصیه های تخصصی را به روشی آسان برای دنبال کردن و مبتدی ارائه می دهند، تحت تأثیر قرار گرفته ایم.

“ما هیجان زده هستیم که وضعیت WPLift را به عنوان مقصد برتر وب برای اخبار، بررسی ها و آموزش های وردپرس تثبیت کنیم.”

از طرف همه ما اینجا در WPLift، می‌خواهم بیان کنم که چقدر خوشحالیم که بخشی از تیم UnlimitedWP هستیم، و من نمی‌توانم منتظر بمانم تا ببینم آینده این مشارکت سودمند دوجانبه چیست.


منبع: https://wplift.com/wplift-officially-joins-the-unlimitedwp-family