WP Migrate 2.6 صادرات و واردات کامل سایت را به محلی معرفی می کند – WP Tavern

هافمن گفت: «وقتی متوجه شدیم که چقدر می‌توانیم گردش کار از راه دور به محلی را با پذیرش صادرات کامل سایت ساده‌تر کنیم، با تیم محلی تماس گرفتیم که به تحقق آن کمک کرد.

هافمن گفت: «در سال گذشته، ما واقعاً هویت جدید خود را به عنوان یک راه حل مهاجرت کامل پذیرفتیم. یکی از اهدافی که برای خود تعیین کردیم این بود که بدون نیاز به لمس cPanel، phpMyAdmin یا FTP، انتقال کل یک سایت را از داخل WP Admin انجام دهیم. این گردش کار جدید اوج تلاش‌هایی است که به عنوان یک راه‌حل رایگان برای جامعه وردپرس ارائه شده است.»

تیم WP Migrate با تیم محلی همکاری کرد تا هنگام صادرات برای واردات محلی، محیط‌ها را تا حد امکان نزدیک کند.

پس از کلیک بر روی Export در داخل WP Migrate، کاربران به صفحه بعدی هدایت می شوند که در آنجا می توانند آنچه را که در فایل صادراتی موجود است پیکربندی کنند. این بایگانی ZIP را می توان کشیده و به صفحه Import در Local رها کرد.

تیم WP Migrate به دنبال گسترش ادغام فراتر از مطابقت با نسخه‌های WordPress، PHP و MySQL است تا به کاربران این امکان را بدهد که پروفایل‌های مهاجرت را برای بازگرداندن سایت‌های محلی به میزبان راه دور از پیش تعریف کنند.

WP مهاجرت کنیدکه قبلاً به عنوان WP Migrate DB شناخته می شد و اخیراً توسط WP Engine خریداری شده بود، مدت هاست که فراتر از انتشار اولیه خود به عنوان یک ابزار انتقال پایگاه داده گسترش یافته است. کاربران ممکن است با جریان کاری push/pull نصب افزونه در دو سایت و انتقال پایگاه داده، رسانه، تم ها و تغییرات پلاگین آشنا باشند. تازه ترین 2.6 انتشار قابلیت های افزونه را گسترش می دهد تا شامل صادرات کامل سایت برای ادغام با محلی، یک ابزار محبوب توسعه رایگان وردپرس که متعلق به WP Engine نیز می باشد.

مشتریانی که نسخه حرفه‌ای را خریداری کرده‌اند ممکن است همچنان به دنبال فشار دادن و کشیدن مستقیم بین سایت‌ها باشند، اما این گردش کار جدید، راه‌اندازی یک محیط توسعه محلی را برای اولین بار برای کاربران (رایگان و پولی) آسان‌تر می‌کند.

«هر سایتی که با WP Migrate صادر می شود شامل یک wpmigrate-export.json کوین هافمن، مدیر محصول WP Migrate گفت: فایلی که حاوی ابرداده‌هایی مانند نسخه‌های PHP و MySQL است که آخرین بار در سایت استفاده شده‌اند. در حین وارد کردن، Local این فایل را می‌خواند و سعی می‌کند محیط را با محیط صادر شده مطابقت دهد، بنابراین سایت محلی درست مانند همتای راه دور خود کار می‌کند (و خراب می‌شود!).

این گردش کار جدید از راه دور به محلی در هر دو حالت رایگان گنجانده شده است افزونه WP Migrate و نسخه حرفه ای صادرات کامل سایت، پایگاه داده، رسانه، تم ها، پلاگین ها و فایل های دیگر را در یک بایگانی ZIP قرار می دهد که می تواند به طور یکپارچه به Local وارد شود.

در این سناریوی مهاجرت، افزونه WP Migrate را می‌توان در لیست افزونه‌ها قرار داد، بنابراین در سایت محلی فعال می‌شود و گردش کار برای راه‌اندازی سایت توسعه محلی را سرعت می‌بخشد. قبلاً این نیاز به پیکربندی افزونه‌ها، افزونه‌ها و کلیدهای مجوز در هر دو محیط داشت.

او گفت: «هنگام پیکربندی صادرات، ما همچنین می‌توانیم به کاربران اجازه دهیم دسترسی مدیریت با یک کلیک را در Local تنظیم کنند. “تصور کنید که یک ZIP را در Local رها کنید و در WP Admin بدون نیاز به ورود به سیستم وارد شوید. امکانات زیادی وجود دارد، و من مطمئن هستم که با شروع استفاده از جامعه، امکانات بیشتری ظاهر می شود.”


منبع: https://wptavern.com/wp-migrate-2-6-introduces-full-site-exports-and-import-to-local