WP Engine Frost را منتشر می کند، یک تم بلوک رایگان برای سازندگان وب سایت – WP Tavern

تم Frost را در وب‌سایت خودش در نشانی بررسی کنید frostwp.com، که شامل نمونه هایی از تمام الگوها، چیدمان ها، سبک ها، اسناد و موارد دیگر است. فراست برای دانلود رایگان از WordPress.org در دسترس است.
منبع: https://wptavern.com/wp-engine-releases-frost-a-free-block-theme-for-website-builders

از آخرین تنظیمات Style Variations در ویرایشگر سایت، اکنون با پیش نمایش تمام صفحه لذت ببرید. این در حال حاضر در گوتنبرگ است و احتمالاً ورودی بزرگ خود را وارد خواهد کرد #وردپرس 6.3! 🚀✨ pic.twitter.com/r7r20GjcdS

– برایان گاردنر (@bgardner) 5 مه 2023

ویژگی های تایپوگرافی فراست لباس، یک فونت sans-serif هندسی، هم برای متن سرصفحه و هم برای متن پاراگراف.

هنگام اولین بار نصب تم در یک سایت جدید وردپرس، کلیک کردن بر روی سفارشی کردن کاربر را با قالب صفحه اصلی از قبل پر شده به ویرایشگر سایت می برد تا هیچ حدس و گمانی در کار نباشد. کاربران می توانند بلافاصله شروع به سفارشی سازی هر یک از قالب های موجود کنند. Frost همه موارد معمول را بسته بندی می کند – 404، بایگانی، صفحه اصلی، فهرست، صفحه، جستجو و تک، اما همچنین شامل یک الگوی خالی و یک الگوی “بدون عنوان” برای کمک به کاربران با محتوایی است که بدون نیاز به عنوان بهتر کار می کند.

Frost شامل 36 الگو برای ساختن همه چیز از جدول قیمت‌گذاری گرفته تا نمونه کارها، فراخوان‌ها برای اقدام، توصیفات، شبکه‌ای از اعضای تیم، قهرمانان مختلف، جعبه‌های ویژگی و موارد دیگر است. بسیاری از آنها دارای تنوع تیره و روشن هستند.

Frost با طراحی تمیز، مینیمال، 36 الگو و توجه بی عیب و نقص به جزئیات در سبک های بلوک، به سرعت تبدیل به یکی دیگر از تم های چند منظوره بلاک باستر شده است. در حال حاضر بیش از 1000 کاربر دارد زیرا مدتی قبل از ورود به فهرست رسمی در حال آزمایش بوده است.

همچنین چهار طرح‌بندی تمام صفحه وجود دارد که کاربران می‌توانند برای ساخت صفحات و راه‌اندازی سریع‌تر وب‌سایت‌ها، از جمله صفحات درباره، قیمت، صفحه اصلی و پیوندها، درج کنند.

دایرکتوری تم وردپرس در حال حاضر میزبان بیش از 300 تم بلوکی، نقطه عطفی برای توسعه دهندگان تم اختصاصی که در طول دردسرهای فزاینده و تکامل قالب بندی بلاک پشتکار داشته اند. WP Engine یکی از جدیدترین نویسندگان مضمون است که با ارسال فهرست به نشانی بیش از 300 کمک کرد. فراست.

طرح رنگی پیش‌فرض سیاه و سفید با رنگ آبی پر جنب و جوش است اما Frost با هشت تغییر سبک مختلف ارائه می‌شود. برایان گاردنر، طراح فراست، چند مورد را در توییت زیر با پیش نمایش های تمام صفحه گوتنبرگ برای سبک ها به نمایش می گذارد.