WP Community Collective غیرانتفاعی را برای تامین مالی مشارکت کنندگان فردی و ابتکارات مبتنی بر جامعه راه اندازی می کند – WP Tavern

من مخالف این نیستم که برای کار به مردم پول بدهند یا برای کارشان دستمزد بگیرند. این فقط چیزی نیست که یا بنیاد وردپرس برای انجام این کار راه اندازی شده اند و در آینده نیز چنین نخواهد شد. افراد قبلاً به طور مستقیم از تست های کاربر پولی حمایت کرده اند.

– مت مولنوگ (@photomatt) 11 سپتامبر 2022

رید گفت که نقطه عطف تیمش برای سازماندهی برای تحقق این امر، توییتی از مت مولنوگ بود که اندکی پس از وردکمپ ایالات متحده در سال 2021 انجام شد، جایی که او به افرادی که خواستار پرداخت هزینه به کاربران فناوری کمکی برای آزمایش گوتنبرگ بودند، پاسخ داد.
منبع: https://wptavern.com/the-wp-community-collective-launches-nonprofit-to-fund-individual-contributors-and-community-based-initiativesبنیانگذاران WPCC به قسمت اخیر پادکست WPwatercooler پیوستند که در آن داستان‌های مشارکت‌کنندگان خود و دلیل راه‌اندازی سازمان را به اشتراک گذاشتند. یکی از وجوه مشترک آنها تمایل صادقانه برای مشارکت بیشتر بود اما زمان کافی در روز نداشت. با تعداد کمی از موقعیت‌های مشارکت‌کننده حمایت‌شده، کار داوطلبانه همیشه امکان‌پذیر نیست، و در نتیجه پروژه عمدتاً توسط مشارکت‌کنندگان حمایت‌شده هدایت می‌شود.

WPCC با یک تیم کوچک مدیریتی که متشکل از سه بنیانگذار است شروع به کار می کند، اما قصد دارد ساختار سازمانی را گسترش دهد تا نمایندگان جامعه بیشتری را شامل شود، از جمله یک هیئت مشورتی با یک صندلی دائمی برای مدیر اجرایی وردپرس.

کمک هزینه‌ها مفهوم جالبی هستند که برای جذب مشارکت‌کنندگان با کیفیت بالا طراحی شده‌اند که با مجموعه‌ای جامع از انتظارات که محدود به کد تولید شده نیستند، به جامعه متصل هستند.

WPCC از Open Collective به‌عنوان حامی مالی برای وضعیت 501(c)3 خود استفاده می‌کند و کمک‌های مالی را قادر می‌سازد به عنوان کمک‌های خیریه طبقه‌بندی شود، که در بسیاری از موارد کسر مالیات است. تمام تراکنش‌هایی که از طریق سازمان انجام می‌شود، شفاف و به صورت عمومی در سازمان ثبت می‌شوند صفحه معاملات.

افرادی که می خواهند از WPCC حمایت کنند می توانند با یک عضو شوند عضویت فردی به صورت رایگان برای به روز بودن از فعالیت های سازمان. قسمت پادکست زیر را برای ملاقات با بنیانگذاران و کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ابتکار بررسی کنید.

رید گفت: “ما امیدواریم که WP Community Collective بتواند به پر کردن شکاف بین علاقه مردم به وردپرس و محدودیت های واقعی و عملی مشارکت داوطلبانه کمک کند.”

هدف WPCC شناسایی مناطقی است که در آن جامعه کمتر نمایندگی شده است یا مشارکت مورد نیاز است و کمک هزینه تحصیلی در آن مناطق تامین می شود. اولین کمک هزینه ای که قصد دارند برای آن سرمایه گذاری کنند یک مشارکت کننده در دسترسی، که 5 تا 10 ساعت در هفته را به کار بر روی تیم قابلیت دسترسی ساخت وردپرس و طرح های دسترسی موجود آن اختصاص می دهد.