WordPress.com پشتیبانی از بلوک جدید Pocket Casts – WP Tavern را اضافه می کند

ماه گذشته، بازیگران جیبی برنامه های موبایل خود منبع باز است تحت مجوز عمومی موزیلا، یک مجوز کپی لفت سازگار با GPL که مشارکت‌کنندگان را تشویق می‌کند تا اصلاحات کد خود را تحت همان مجوز به اشتراک بگذارند. کد برای Pocket Casts iOS و Pocket Casts اندروید در GitHub موجود است.

WordPress.com کتابخانه بلوک های خود را گسترش داده است یک بلوک جدید Pocket Casts که جاسازی هر برنامه یا قسمتی را در ویرایشگر وردپرس آسان می کند. این بلوک برای Pocket Casts مارک گذاری شده است و با انتخاب URL نمایش، یک پخش کننده پادکست و مجموعه ای از قسمت ها را نمایش می دهد. از طرف دیگر، کاربران می‌توانند یک قسمت خاص را با استفاده از URL قسمت آن جاسازی کنند.

Automattic در سال 2021 پس از شروع مشکلات مالی برنامه، Pocket Casts را خریداری کرد. در آن زمان، Eli Budelli، رئیس برنامه Automattic، گفت که این شرکت با توسعه راه‌هایی برای آسان‌تر کردن توزیع و گوش دادن به پادکست‌ها، ایجاد یکپارچگی عمیق با WordPress.com و Pocket Casts را بررسی خواهد کرد. این بلوک جدید Pocket Casts این وعده را با یکپارچگی کامل برای وردپرس انجام می دهد.

تیم Pocket Casts هنگام معرفی مشتری پادکست منبع باز خود گفت: “ما معتقدیم که پادکست نمی تواند و نباید توسط اپل و Spotify کنترل شود و در عوض از اکوسیستم متنوعی از مشتریان شخص ثالث پشتیبانی می کند.” کاربران و مشارکت‌کنندگان اکنون می‌توانند به راحتی اشکالات را گزارش کنند، ویژگی‌های جدید را پیشنهاد کنند و درخواست‌های کششی ارسال کنند.

در صورت استفاده از آخرین نسخه وردپرس، کاربران خود میزبان وردپرس نیز به بلوک جدید Pocket Casts دسترسی خواهند داشت. را Pocket Casts تنوع بلوک را تعبیه می کند بی سر و صدا به Gutenberg 13.6 اضافه شد، که یکی از نسخه هایی بود که در هسته وردپرس در نسخه 6.1 قرار گرفت.


منبع: https://wptavern.com/wordpress-com-adds-support-for-new-pocket-casts-block