WordPress.com ویژگی های Browse Mode، Style Book و Push to Global Styles را معرفی می کند – WP Tavern

کاربران وردپرس خود میزبان این به روز رسانی را در عرض چند ماه دریافت خواهند کرد. بتا 1 در 7 فوریه انتظار می رود، با برنامه ریزی RC1 برای یک ماه بعد، و انتشار رسمی برای 28 مارس 2023 برنامه ریزی شده است. کسانی که اکنون این ویژگی ها را می خواهند می توانند امروز با نصب پلاگین گوتنبرگ، جایی که آنها ماه ها توسط بیش از 300000 کاربر آزمایش شده اند.


منبع: https://wptavern.com/wordpress-com-introduces-browse-mode-style-book-and-push-to-global-styles-features

WordPress.com راه اندازی این ویژگی ها برای میلیون ها کاربر نشان می دهد که اعتماد بالایی به آمادگی آنها برای استفاده در تولید بر روی پلت فرم دارند.

زمان استفاده از این ویژگی: شما کنجکاو هستید که رنگ ها یا تایپوگرافی سایت خود را تغییر دهید، اما می خواهید بدانید که قبل از انجام این کار، به خصوص در بلوک های خاص چگونه به نظر می رسد.

WordPress.com همچنین به کاربران معرفی کرد تا تنظیمات بلوک را تقسیم کنند، همراه با قابلیت پیش نمایش گزینه های سبک با Style Book و اعمال تغییرات طراحی در سراسر سایت با ویژگی “Apply Globally”. یکی از کارهایی که پلتفرم در این اطلاعیه به خوبی انجام داد این بود که به سؤال کاربر پاسخ دهد: “چرا به این نیاز دارم؟” برای هر ویژگی جدید:

کاربران WordPress.com به برخی از ویژگی‌های اصلی جدید که با نسخه 6.2 وردپرس عرضه می‌شوند، دسترسی زودهنگامی دارند. پلت فرم حالت مرور امروز منتشر شد، آن را به عنوان “روشی آسان تر برای پیمایش در ویرایشگر سایت” توصیف می کند. این یکی از تاثیرگذارترین تغییراتی است که در سفارشی‌سازی ایجاد می‌شود، زیرا طراحی را یکپارچه می‌کند و باعث می‌شود در پیمایش کمتر از تکرارهای قبلی گیج‌کننده باشد.

پلاگین گوتنبرگ حالت مرور را در نسخه 14.8 عرضه کرد که در دسامبر 2022 منتشر شد، و این ویژگی در دسترس است تا در نسخه آینده وردپرس قرار گیرد.

منبع ویدیو: WordPress.com