WordPress.com ویژگی های کسب درآمد را به صورت رایگان در دسترس قرار می دهد – WP Tavern

در گذشته، کاربران WordPress.com که می‌خواستند از طریق جمع‌آوری کمک‌های مالی، ایجاد خبرنامه، یا فروش اقلام یا اشتراک، در وب‌سایت‌های خود کسب درآمد کنند، باید در یکی از برنامه‌های پولی قرار می‌گرفتند. اینها ویژگی های کسب درآمد اکنون برای همه کاربران در همه سطوح در دسترس هستند.

WordPress.com هر چند وقت یکبار با قیمت گذاری خود آزمایش می کند و این پلتفرم امروز تغییر عمده دیگری را اعلام کرد. کاربران در طرح رایگان اکنون می توانند از ویژگی های کسب درآمد بدون ارتقاء استفاده کنند.

کاربران خود میزبان وردپرس در حال حاضر گزینه‌های افزونه رایگان زیادی برای کسب درآمد از سایت‌های خود دارند، اما به همراه آن نیاز به دانستن نحوه نگهداری و به‌روزرسانی سایت‌های خود است. پیشنهاد WordPress.com برای سازندگانی است که فقط می خواهند شروع به کسب درآمد آنلاین کنند. این شرکت در حال نزدیک‌تر شدن به یک فروشگاه تک‌نظامی برای وب‌سایت‌ها است، مخصوصاً به این دلیل برای مشتریان سابق دامنه های Google بازی می کند که پس از فروش دامنه های خود به Squarespace به دنبال جایی برای میزبانی دامنه هستند.

توجه به این نکته مهم است که ایجاد یک فروشگاه آنلاین با امکانات کامل همچنان محدود به طرح‌های تجاری و بازرگانی است. استفاده كردن با پی پال پرداخت کنید پذیرش پرداخت های کارت اعتباری و نقدی از طریق پی پال نیز فقط از طریق یک طرح ارتقا یافته در دسترس است.

ساختار هزینه بر اساس طرح کاربر متفاوت است. کارمزد تراکنش‌ها برای کاربران رایگان با 10% بالاترین میزان است، اما به سازندگان این فرصت را می‌دهد تا ببینند آیا می‌توانند بدون اینکه هزینه‌ای از قبل داشته باشند، درآمد کسب کنند. کاربران طرح تجاری (70 دلار در ماه یا 45 دلار در ماه صورتحساب سالانه) هیچ هزینه تراکنش پرداخت نمی کنند. Stripe همچنین برای هر پرداختی که به حساب Stripe در ایالات متحده انجام می شود، 2.9٪ + 0.30 دلار آمریکا دریافت می کند.

طرح WordPress.com هزینه های پرداخت
تجارت WordPress.com 0%
تجارت WordPress.com 2%
WordPress.com Premium 4%
WordPress.com شخصی 8%
WordPress.com رایگان 10%

گسترش در دسترس بودن ویژگی‌های کسب درآمد احتمالاً به عنوان یک تغییر مثبت در نظر گرفته می‌شود، زیرا کاربران هیچ ویژگی‌ای را که قبلا رایگان بوده از دست نمی‌دهند. در عوض، آن‌ها این فرصت را دارند که ببینند آیا می‌توانند کسب درآمد کنند و سپس برنامه‌های خود را بر اساس سطح راحتی خود با کارمزدهای تراکنش استخراج‌شده تنظیم کنند.


منبع: https://wptavern.com/wordpress-com-makes-monetization-features-available-for-free

WordPress.com قیمت گذاری صفحه هنوز به‌روزرسانی نشده است تا ویژگی‌های کسب درآمد را به‌عنوان رایگان نشان دهد – یعنی طرح شخصی هنوز مشترکین پولی و گیتینگ محتوای ممتاز را به عنوان ارتقا فهرست می‌کند. ممکن است تیم هنوز آن صفحه را ویرایش نکرده باشد یا این ممکن است آزمایش دیگری برای قیمت گذاری باشد.