WordPress.com در حال آزمایش تصاویر و محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی است – WP Tavern

هنگامی که ما آنها را اعلام می کنیم، به احتمال زیاد بسته به مبلغی که باید به OpenAI برای خدمات آنها پرداخت کنیم، به آنها پرداخت اضافی (در کنار برنامه های موجود) پرداخت می شود.

«در عین حال، ما هنوز در حال یادگیری و تطبیق هستیم، بنابراین لطفاً به خاطر داشته باشید که این ویژگی‌ها می‌توانند در هر زمان تغییر یا ناپدید شوند.

Piszek گفت: “مدل ها و ابزارهای هوش مصنوعی کمی غیرقابل پیش بینی هستند.” ما می‌خواهیم به نحوه رفتار آن ابزارها، تأثیر آنها بر خلاقیت شما و اینکه چگونه می‌توانیم آنها را وادار کنیم از شما حمایت کنند، آگاه باشیم.

با تبدیل بلوک به پاراگراف می توان محتوا را بیشتر ویرایش کرد. کشف این موضوع آسان نیست و باید در UI بهتر تاکید شود.

من خیلی تحت تاثیر تصاویر قرار نگرفتم که هر بار تار و بد تصور به نظر می رسیدند. برخی از آنها شباهت بی‌رحمانه‌ای به اعلان‌ها داشتند، با موجودات زنده و انسان‌ها در مقایسه با تصاویر اشیای بی‌جان، عملکرد ضعیفی داشتند. چهره‌ها تقریباً همیشه با چیزی که به نظر می‌رسد تکه‌هایی از گوشت در حال آب شدن است، منحرف می‌شوند. مگر اینکه کاربر به طور غیرمعمولی در ایجاد اعلان ها مهارت داشته باشد، ممکن است برای به دست آوردن هر گونه تصویر مفید دچار مشکل شود.

پاراگراف های ایجاد شده توسط هوش مصنوعی تجربه بهتری هستند اما به انعطاف پذیری بیشتری نیاز دارند. بلوک به طور خودکار پاراگراف های جدیدی را بر اساس محتوای موجود شما ایجاد می کند. این یک کار خوب انجام می دهد، اما اگر بتوانید از یک صفحه خالی شروع کنید و به جای آن یک اعلان به آن بدهید، مفیدتر خواهد بود، زیرا یکی از مزایای اصلی استفاده از هوش مصنوعی برای تولید محتوا این است که می تواند نقطه شروعی را ارائه دهد که از آن نویسنده می تواند بهبود یابد

بلوک‌های محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی WordPress.com در مراحل اولیه آزمایش هستند و تضمینی برای راه‌اندازی عمومی یا تبدیل آن به Jetpack ندارند. با برخی اصلاحات، بلوک‌ها می‌توانند مفید باشند، اما به احتمال زیاد فقط برای مشتریان پولی در دسترس خواهند بود، زیرا هزینه‌های منابع پردازشی تولید شده توسط هوش مصنوعی می‌تواند به سرعت بالا برود.

کاربران WordPress.com که بلوک‌های آزمایشی را آزمایش می‌کنند، تشویق می‌شوند که بازخورد خود را در اطلاعیه ارسال کنند نخ.


منبع: https://wptavern.com/wordpress-com-is-testing-ai-generated-images-and-content

من هر دو بلوک را برای تست درایو گرفتم، با تولید کننده تصویر شروع کردم. کاربران یک اعلان را در یک رابط کاربری ساده قرار می دهند و بلوک چهار تصویر تولید می کند که می تواند قبل از انتخاب گسترش یابد. در اینجا چند نمونه هستند:

Piszek پس از بررسی بازخورد کاربران در انجمن گفت: “ما در حال بررسی این بودیم که بلوک را کاملاً قابل ویرایش کنیم، و من می بینم که ممکن است نیاز به ایجاد تجربه ویرایش بصری تری داشته باشیم.”

WordPress.com بلوک ها را از طریق مشارکت با OpenAI، خالقان ChatGPT و DALL·E توسعه داده است. مهندس اتوماتيك آرتور پيزك مروري سريع از بلوكهاي آزمايشي در a پست در انجمن پشتیبانی WordPress.com، ویژگی جدید را “Jetpack AI – دستیار نوشتن شما در WordPress.com” نامید.

هنگام استفاده از این بلوک آزمایشی تولید پاراگراف، کاربران ممکن است بخواهند خود را با نحوه تأثیر محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی بر رتبه بندی جستجوی آنها آشنا کنند. گوگل اخیرا منتشر کرده است راهنمایی با بیان اینکه به محتوای با کیفیتی که تولید می‌شود پاداش می‌دهد، اما هشدار می‌دهد که «کسانی که به دنبال موفقیت در جستجوی Google هستند، باید به دنبال تولید محتوای اصلی، با کیفیت بالا و برای مردم باشند که ویژگی‌های EEAT (تخصص، تجربه، معتبر بودن، و قابل اعتماد بودن) را نشان می‌دهد. ” این همیشه هنگام استفاده از اتوماسیون امکان پذیر نیست.

WordPress.com در حال حاضر در حال آزمایش دو بلوک جدید برای تولید تصاویر و محتوای پاراگراف با استفاده از هوش مصنوعی است. این بلوک‌ها، که در حال حاضر به عنوان آزمایشی برچسب‌گذاری شده‌اند، برای اولین بار توسط Jen T of شناسایی شدند WPcomMaven که این هفته چند نمونه را در وبلاگ خود منتشر کرد.