WordPress 6.3 Beta 3 – WordPress News

آزمایش برای مشکلات بخش مهمی از توسعه هر نرم افزاری است، و این یک راه معنادار برای هر کسی است که در آن مشارکت کند – چه تجربه داشته باشید یا نداشته باشید.

در حالی که آزمایش فرآیند ارتقا ضروری است، آزمایش ویژگی های جدید نیز ضروری است. بسیاری از ویژگی‌های جدید در وردپرس 6.3 را مرور کنید و تلاش‌های آزمایشی خود را به‌ویژه روی آن قسمت‌ها متمرکز کنید.

پاداش آسیب پذیری در مراحل بتا/RC دو برابر می شود

شما می توانید وردپرس 6.3 بتا 3 را به سه روش آزمایش کنید:

  • انتخاب 1: افزونه وردپرس بتا تستر را نصب و فعال کنید (کانال «Bleeding Edge» و «فقط Beta/RC» را انتخاب کنید).
  • گزینه 2: دانلود مستقیم نسخه بتا 3 (زیپ).
  • گزینه 3: از دستور WP-CLI زیر استفاده کنید:
    wp core update --version=6.3-beta3

این نسخه از نرم افزار وردپرس در حال توسعه است. لطفاً این نسخه را در وب‌سایت‌های تولیدی یا مأموریت‌های حیاتی نصب، اجرا یا آزمایش نکنید. در عوض، توصیه می‌شود بتا 3 را در سرور و سایت آزمایشی ارزیابی کنید.

با استفاده از این پرسش‌ها، جزئیات فنی را برای مشکلاتی که از زمان بتا 2 بررسی شده است مرور کنید:

ویژگی های جدید را در وردپرس 6.3 تست کنید

یک مرور کلی از چرخه انتشار نسخه 6.3 دریافت کنید و برای جزئیات بیشتر، وبلاگ Make WordPress Core را برای پست های مربوط به 6.3 در هفته های آینده بررسی کنید. همچنین، تاریخ یک محصول زنده را که به طور آزمایشی برای پنجشنبه، 20 ژوئیه 2023 در ساعت 16:00 UTC برنامه ریزی شده است، ذخیره کنید (پیوند TBD). این یک فرصت عالی برای پیوستن به جامعه وردپرس برای جشن گرفتن دستاوردهای 6.3 و این فصل پایانی فاز 2 خواهد بود.

نکات برجسته بتا 3

بین نسخه بتا 1 و نامزد انتشار نهایی (RC)، پاداش پولی برای گزارش آسیب‌پذیری‌های امنیتی جدید و منتشر نشده دو برابر است. لطفاً شیوه‌های افشای مسئولانه را که در رویه‌ها و سیاست‌های امنیتی پروژه شرح داده شده است، دنبال کنید صفحه HackerOne و در کاغذ سفید امنیتی.

وردپرس 6.3 بتا 3 را دریافت کنید

پسندیدن بارگذاری…


منبع: https://wordpress.org/news/2023/07/wordpress-6-3-beta-3/

با تشکر از همکارانی که در این پست همکاری کردند: @DanSoschin، @Meher، @JPantani، @eidolonnight، @davidbaumwald، @priethor و @DanSoschin برای هایکو