WordPress 6.3 برای معرفی حالت توسعه – WP Tavern

Felix Arntz Core Committer وردپرس تحت حمایت گوگل گفت: “حالت توسعه پیکربندی شده در یک سایت، نوع کار توسعه ای را که سایت برای آن استفاده می شود، مشخص می کند.” این حالت برای سایت های تولیدی توصیه نمی شود.

از آنجایی که حافظه پنهان معمولاً تنها زمانی که طرح زمینه به‌روزرسانی می‌شود، باطل می‌شود، می‌تواند برای توسعه‌دهندگانی که به طور فعال theme.json را تغییر می‌دهند، دشوار شود و مجبور شوند آن را به‌صورت دستی باطل کنند تا تغییرات خود را ببینند. هنگامی که مقدار روی “موضوع” تنظیم می شود، این قابلیت کش دور زده می شود.

همانطور که یادداشت های توسعه دهنده برای نسخه آینده وردپرس 6.3 در حال انتشار هستند، ویژگی های هیجان انگیز زیادی وجود دارد که هنوز برجسته نشده اند. جدید حالت توسعه، با اعلام آغاز شد WP_DEVELOPMENT_MODE ثابت، یکی از مواردی است که در ابتدا برای توسعه دهندگان تم مفید خواهد بود.

Arntz گفت: “در حال حاضر تنها چند مورد استفاده در هسته وردپرس وجود دارد که توسط حالت توسعه تعیین می شود، اما احتمالاً در آینده افزایش خواهد یافت.” بیشترین استفاده امروز مربوط به theme.json کش کردن.»

برای جزئیات بیشتر در مورد زمان و نحوه استفاده از Developer Mode و نمونه کد برای بررسی فعال بودن حالت توسعه در سایت، توسعه دهندگان می توانند به یادداشت توسعه دهنده در وبلاگ make.wordpress.org/core منتشر شده است.


منبع: https://wptavern.com/wordpress-6-3-to-introduce-a-development-mode

مقادیر ممکن برای WP_DEVELOPMENT_MODE ثابت شامل هسته، افزونه، تم، همه یا یک رشته خالی (که پیش فرض است). مقدار «همه» برای سایت‌هایی که هر سه جنبه ممکن است اصلاح شوند، مانند وب‌سایت مشتری در حال پیشرفت، قابل اعمال است.

این احتمال وجود دارد که شما فقط از آن استفاده کنید WP_DEVELOPMENT_MODE ثابت در سایتی که در آن WP_DEBUG فعال است و WP_ENVIRONMENT_TYPE آرنتز گفت: “توسعه” یا “محلی” است، زیرا توصیه نمی شود که توسعه مستقیماً در برابر محیط های صحنه سازی یا تولید رخ دهد.

اگرچه ثابت WP_ENVIRONMENT_TYPE شبیه حالت توسعه‌دهنده جدید به نظر می‌رسد، اما مشخصاً مشخص می‌کند که آیا محیط در حال توسعه، مرحله‌بندی یا تولید است، اما مشخص نمی‌کند که چه نوع توسعه انجام می‌شود.