WordPress 6.2 Release Candidate 1 – WordPress News

بدون پشتیبانی آزمایشی شما، رسیدن به نقاط عطف مهم محصول یک چالش بسیار بزرگتر خواهد بود. همچنین روشی معنادار برای مشارکت در پروژه است. اگر اولین بار است که می گذرد، این راهنمای مفصل منبع خوبی برای تکیه بر آن است.

آیا به زبان دیگری غیر از انگلیسی صحبت می کنید؟ اسپانیا؟ فرانسه؟ پرتغالی؟ Русский日本 به ترجمه وردپرس به بیش از 100 زبان کمک کنید. این نسخه همچنین نقطه انجماد رشته سخت چرخه انتشار 6.2 را نشان می دهد.

گرسنه برای حتی بیشتر؟

پسندیدن بارگذاری…


منبع: https://wordpress.org/news/2023/03/wordpress-6-2-release-candidate-1/

این نسخه از نرم افزار وردپرس در حال توسعه است. لطفاً این نسخه از وردپرس را در وب‌سایت‌های تولیدی یا مأموریت‌های حیاتی نصب، اجرا یا آزمایش نکنید. در عوض، توصیه می شود RC1 را روی سرور و سایت آزمایشی تست کنید.

شما می توانید وردپرس 6.2 RC1 را به سه روش آزمایش کنید:

گزینه 2: دانلود مستقیم نسخه RC1 (زیپ).

آیا می خواهید در مورد آنچه که در ساخت وردپرس 6.2 انجام شد بیشتر بدانید؟ لطفاً چرخه انتشار 6.2، وبلاگ Make WordPress Core را بررسی کنید، یا تمام موارد مربوط به 6.2 را جستجو کنید.

هایکوی دیگر برای 6.2 – این یک سنت است!

این نسخه شامل بیش از 900 بهبود و اصلاح است و اولین نسخه اصلی سال 2023 است.

انتشار رسمی 6.2 تنها سه هفته دیگر در 28 مارس باقی مانده است. در متن باز، ما می گوییم با بسیاری از چشم ها، همه حشرات کم عمق هستند، بنابراین از همه افراد در سراسر اکوسیستم وردپرس – توسعه دهندگان تم و افزونه ها، مربیان، آژانس ها و سازندگان – می خواهیم به آزمایش کمک کنند.

wp core update --version=6.2-RC1

رسیدن به این بخش از چرخه انتشار یک نقطه عطف کلیدی است. در حالی که ما نامزدهای انتشار را برای انتشار نهایی آماده می‌دانیم، آزمایش و استفاده اضافی توسط جامعه فقط می‌تواند آن را بهتر کند.

اولین بار تستر؟ در اینجا راهنمایی برای شروع است.

آنچه در WordPress 6.2 RC1 وجود دارد

از دیدگاه جهانی، هر بار که یک نسخه پیش از انتشار را آزمایش می کنید، به امنیت آینده وردپرس کمک می کنید. چگونه؟ با کمک به جامعه ثابت کند نرم افزار پایدار، آسان برای استفاده، و تا حد امکان بدون اشکال است.

اگر مشکل سازگاری پیدا کردید، لطفاً اطلاعات دقیق را در انجمن های پشتیبانی ارسال کنید.

به ترجمه وردپرس کمک کنید

انتخاب 1: افزونه وردپرس بتا تستر را نصب و فعال کنید (کانال «Bleeding edge» و «فقط Beta/RC» را انتخاب کنید).

اگر فکر می کنید با مشکلی مواجه شده اید، لطفاً آن را به منطقه آلفا/بتا در انجمن های پشتیبانی گزارش دهید. اگر برای نوشتن یک گزارش اشکال قابل تکرار راحت هستید، می توانید آن را در وردپرس Trac ثبت کنید. شما همچنین می توانید مشکل خود را در برابر لیستی از اشکالات شناخته شده بررسی کنید.

آیا پلاگین و تم می سازید؟ محصولات شما نقش ویژه ای در کمک به وردپرس برای انجام کارهای بیشتر برای افراد بیشتری در سراسر جهان دارند. به نوبه خود، افراد بیشتر در انجمن وردپرس به معنای یک وب باز بزرگتر و قوی تر است.

به احتمال زیاد، شما قبلاً آخرین نسخه های خود را در برابر نسخه بتای WordPress 6.2 آزمایش کرده اید. با RC1، می خواهید آزمایش خود را نهایی کنید و “تست شده تا” نسخه 6.2 در فایل readme افزونه شما.

به جزئیات آخرین ویژگی های گوتنبرگ علاقه مندید؟ از وردپرس 6.1 (آخرین نسخه اصلی وردپرس) چه چیزهایی گنجانده شده است. جزئیات بیشتری را در این موارد خواهید یافت آنچه در گوتنبرگ جدید است پست های 15.1، 15.0، 14.9، 14.8، 14.7، 14.6، 14.5، 14.4، 14.3 و 14.2.

یک تشکر ویژه از توسعه دهندگان افزونه و تم وردپرس

با تشکر از همکاران زیر برای همکاری در این پست: @laurlittle @cbringmann، @audrasjb، @jpantani. هایکو توسط @nomad-skateboarding-dev.