WordPress 6.2 RC 2 Drops Panel Navigation from Site Editor – WP Tavern

مکالمه منجر به این تصمیم در بسیاری از روابط عمومی ها، مسائل و مکالمات Slack پخش شد، بنابراین ردیابی آن دشوار شد. مک کارتی به ده ها موضوع مرتبط و روابط عمومی اشاره کرد، از جمله پیوندهای صفحه که در درج کننده دفن شده اند، سردرگمی در مورد اینکه منو در پانل کشیده می شود، و بسیاری از پایان های شل دیگر که تجربه خوبی برای کاربران فراهم نمی کند.

آن مک کارتی، یکی از رهبران ویرایشگر تریاژ، گفت: «پس از اضافه شدن و با ادامه چرخه بتا، اشکالات و اصلاحات مختلف شروع به اضافه شدن کردند. “به طور خاص، نقاط درد بالای حول محور ظاهر شدن منو (و نحوه تغییر آن) می چرخید، نیاز به توضیح بهتری از آنچه این بخش جدیدتر انجام داد، و بهبود تجربه کلی از افزودن پیوندها از آن بخش بود.”

بخش ناوبری در گوتنبرگ 15.1 اضافه شد، آخرین نسخه ای که به 6.2 تبدیل شد و نسخه ای با کمترین زمان برای آزمایش.

مک کارتی ویدیویی را منتشر کرد که نشان می‌دهد چه چیزی حذف شده است:

را روابط عمومی برای حذف ویژگی 13 ساعت پیش ادغام شد و اکنون پانل ناوبری تنها در صورت استفاده از افزونه گوتنبرگ قابل مشاهده خواهد بود. هر کسی که در حال ایجاد اسناد یا منابع آموزشی برای وردپرس است باید بداند که موارد مربوط به پانل ناوبری ممکن است نیاز به به روز رسانی داشته باشند.

او گفت: «حتی با تلاش برای قفل کردن بیشتر تجربه، باگ‌ها همچنان ظاهر می‌شوند و تجربه به اندازه کافی صیقل داده نمی‌شود که بتوان با آن پیش رفت». این امر منجر به تصمیم گیری در میان Core Editor Tech، Core Editor Triage و پیشرو در طراحی پیش از WordPress 6.2 RC 2 برای حذف آن شد. با تیم انتشار گسترده تر به اشتراک گذاشته شده است

وردپرس 6.2 RC 2 امروز طبق برنامه منتشر شد بخش ناوبری جدید در ویرایشگر سایت بود از نسخه آینده حذف شد در یک چرخش تا حدی غیرعادی از رویدادها در اواخر چرخه انتشار. این ویژگی در پلاگین گوتنبرگ باقی خواهد ماند و برای نسخه اصلی بعدی نیز تکرار خواهد شد. کاربران همچنان می توانند منوهای خود را در تنظیمات بلوک بلوک ناوبری مدیریت کنند.

وردپرس 6.2 اکنون تنها دو هفته تا انتشار در 28 مارس 2023 فاصله دارد. آزمایش کردن و ترجمه هنوز برای اطمینان از آماده شدن نسخه رسمی برای دنیای کاربران وردپرس مورد نیاز است.


منبع: https://wptavern.com/wordpress-6-2-rc-2-drops-navigation-panel-from-site-editor