WordPress 6.2 RC 1 منتشر شد و آماده آزمایش – WP Tavern

مشارکت کنندگان وردپرس منتشر کردند 6.2 راهنمای میدانی، که شامل یادداشت های توسعه دهنده است – به روز رسانی های فنی برای بسیاری از ویژگی ها و تغییرات جدید موجود در این نسخه. این موارد شامل به‌روزرسانی‌های مؤلفه ویرایشگر، یادداشت‌های مربوط به APIهای جدید و توسعه‌یافته، به‌روزرسانی‌های دسترس‌پذیری و موارد دیگر است.

به توسعه دهندگان پلاگین و تم توصیه می شود که افزونه های خود را از نظر سازگاری آزمایش کرده و به روز رسانی کنند “تست شده تا” نسخه در فایل های readme خود را به 6.2. (یک جدا راهنمای تست برای کسانی که در حال آزمایش تغییرات این نسخه هستند در دسترس است.)

باگی که در نسخه 6.2 بتا 1 معرفی شده بود که نشان دهنده یک صفحه سفید هنگام استفاده از دکمه بازگشت مرورگر در ویرایشگر سایت، در اوایل این هفته در نسخه 6.2 بتا 5 رفع شد. این یک مسئله مهم است که احتمالاً میلیون‌ها کاربر را تحت تأثیر قرار می‌دهد و این واقعیت را نشان می‌دهد که آزمایش در این مرحله هنوز مهم است. اشکالات را می توان از طریق گزارش ناحیه آلفا/بتا در انجمن های پشتیبانی یا با ثبت گزارش اشکال در وردپرس Trac.


منبع: https://wptavern.com/wordpress-6-2-rc-1-released-and-ready-for-testing

وردپرس 6.2 RC 1 امروز منتشر شد، علامت گذاری به انجماد رشته سخت و آمادگی برای ترجمه قبل از انتشار رسمی در 28 مارس. سه هفته برای آزمایش باقی مانده است.