WordPress 6.2 Openverse Integration برای آپلود تصاویر درج شده – WP Tavern به روز شد

از آنجایی که پیوند هات توجه بیشتری را به خود جلب کرد، مشارکت‌کنندگان وردپرس از این بلیط خواستند تا این ویژگی در اجرای فعلی ارسال نشود.

چندین مشارکت کننده به GDPR و نگرانی های حفظ حریم خصوصی در این مقاله اشاره کردند بلیط که به طور پیش فرض نیاز به آپلود تصاویر داشت. آنها همچنین خاطرنشان کردند که تصاویر لینک شده می توانند برای کاربرانی که می خواهند تصاویر را با برش، چرخش و فیلتر کردن بیشتر دستکاری کنند و برای توسعه دهندگانی که مهاجرت سایت را مدیریت می کنند، مشکل ایجاد کند. برخی تا آنجا پیش رفتند که گفتند این ویژگی متعلق به یک پلاگین متعارف است، که احتمالاً قبل از فرود در هسته، اجرای آن با عجله کمتر و آزمایش بهتری انجام می شد.

Joost de Valk بنیانگذار Yoast گفت: “این نمی تواند به این طریق ارسال شود، در غیر این صورت از کاربران ناآگاه شکایت می شود.” “در کنار آن، پیامدهای عملکرد منفی دارد، همانطور که شما نمی توانید انجام دهید srcset یا loading ویژگی های تصاویر بارگیری شده از راه دور بار جانبی واقعا باید تنها راه پیش‌فرض و در واقع IMHO باشد.»

ادغام Openverse وردپرس 6.2 پس از ابراز نگرانی مشارکت کنندگان در مورد پیوند مستقیم تصاویر به طور پیش فرض، تغییرات لحظه آخری را دریافت می کند. ویژگی جدید به کاربران اجازه می دهد تا به سرعت رسانه های رایگان و دارای مجوز آزاد را در محتوای خود وارد کنند. همچنین به کاربران اجازه می‌دهد تصاویر خارجی را از طریق یک دکمه در نوار ابزار بلوک آپلود کنند، اما این یک مرحله اضافی در فرآیند ایجاد می‌کند و به راحتی در رابط کاربری از دست می‌رود.

نیک تسکووراس، مشارکت‌کننده گوتنبرگ، با یک روابط عمومی سریع که اجرا را تغییر می‌دهد، وارد عمل شد تصاویر Openverse را پس از درج آپلود کنید، هر کجا که ممکن است.

اگرچه مشکلی با خود سرویس وجود ندارد (من آن را دوست دارم) اما باید یک افزونه متعارف باشد که صاحبان سایت آگاهانه نصب کنند. در هر صورت تصاویر باید روی سرور محلی باشند.

ماتیاس ونتورا، معمار اصلی گوتنبرگ، گفت: «ما قطعاً می‌خواهیم برای این جریان در کتابخانه سایت آپلود کنیم و باید با آن به عنوان یک اشکال برخورد کنیم. گفت. کار موازی برای آپلود به طور پیش‌فرض روی سایر اقدامات (مانند چسباندن) که به اندازه کافی ساده یا کلی نیستند در حال انجام است (از این رو نیاز به چیزی شبیه به #46014) اما این یکی باید صریح باشد.»

پیتر شاو، یکی از همکاران وردپرس، “من از ادغام Openverse در هسته عمیقا ناراحت هستم.” گفت. از نظر فلسفی وردپرس یک پلت فرم انتشار شخصی است، بنابراین باید از API ها و وابستگی های خارجی اجتناب کند. تنها تماس های خارجی که باید انجام دهد (به طور پیش فرض) بررسی به روز رسانی است.

روابط عمومی Tsekouras تضمین می کند که هر تصویر درج شده از Openverse بارگذاری می شود. اگر به دلیل امکان آپلود در کتابخانه رسانه ای وجود ندارد مشکلات CORS، وردپرس بلوک تصویر را با URL خارجی و هشداری در مورد رعایت قوانین و مسائل مربوط به حریم خصوصی درج می کند. در اینجا یک نمونه از آپلود موفقیت آمیز آمده است:

وردپرس 6.2 بتا 4 بود با تاخیر صبح امروز تا 1 مارس، به دلیل نامرتبط رگرسیون معرفی شده در 6.2. تسکوراس cherry Openverse PR را به شاخه wp/6.2 انتخاب کرد تا در نسخه بعدی گنجانده شود، بنابراین بتای بعدی باید با اجرای به روز شده ارسال شود.


منبع: https://wptavern.com/wordpress-6-2-openverse-integration-updated-to-upload-inserted-images