WordPress 6.2 Beta 2 با رفع 71 مشکل و بهبود عملکرد مهم برای تم های بلوکی منتشر شد – WP Tavern

آرنتز در پیام commit گفت: «با معرفی تم‌های بلوک، این منطق به درستی کار نمی‌کرد و در نتیجه تمام تصاویر برجسته بدون توجه به اینکه تصویر LCP بود یا نه، بارگذاری تنبلی داشتند.

“همراه با یک به روز رسانی به core/post-featured-image بلوک موجود در [55079]، این مجموعه تغییرات منطقی را برای مدیریت صحیح تصاویر برجسته در تم های بلوک نیز اصلاح می کند.

به شرطی که همه چیز در مسیر خود باقی بماند، انتشار رسمی اکنون تنها شش هفته باقی مانده است و برای 28 مارس 2023 هدف گذاری شده است.


منبع: https://wptavern.com/wordpress-6-2-beta-2-released-with-fixes-for-71-issues-and-important-performance-improvements-for-block-themesبتا 2 شامل رفع 71 مشکل از زمان انتشار هفته گذشته، همراه با آخرین نسخه 15.1 افزونه گوتنبرگ است که در آن گنجانده نشده است. بتا 1. آزمایش کنندگان می توانند لیستی از بیشترین ها را بررسی کنند اخیراً به 6.2 در GitHub متعهد شده است و تعهدات اخیر در Trac.

در جدیدترین جلسه تیم عملکرد، مرکب اصلی وردپرس فلیکس آرنتز برجسته یک راه حل مهم برای نحوه بارگیری تنبل در مضامین بلوکی. وردپرس 5.9 رگرسیون عملکرد را ثابت کرد جایی که پیش‌فرض وردپرس برای بارگذاری تنبل همه تصاویر باعث عملکرد کندتر در متریک بزرگترین متریک رنگ محتوایی (LCP) می‌شود. این در برخی موارد منجر به 30٪ سریعتر بارگذاری صفحه می شود.

“علاوه بر این، در ترکیب با به روز رسانی به core/template-part مسدود کردن از [55246]، این مجموعه تغییرات شامل پیشرفتی است که از مزایای قطعات قالب بلوک برای جلوگیری از بارگذاری تنبل تصاویر در header بخش قالب را بلاک می کند، که اکتشافی بارگذاری تنبل را برای سایت هایی که از یک تم بلوکی استفاده می کنند دقیق تر می کند.

وردپرس 6.2 بتا 2 امروز منتشر شد و اکنون یک هفته پس از بتا 1 برای آزمایش در دسترس است. آزمایش کنندگان می توانند به راحتی آن را دانلود کنند آخرین فایل زیپ بتا یا نصب کنید تستر بتا وردپرس پلاگین و آن را روی کانال “Bleeding Edge” و جریان “Beta/RC Only” تنظیم کنید.

چهار ماه پیش، مشخص شد که تم‌های بلوک با بارگذاری تنبل مشکل دارند، جایی که اصلاح قبلی طبق انتظار کار نمی‌کند.

این ثابت، که در نسخه 6.2 بتا 2 گنجانده شده است، منطق پیشرفته ای را برای تعیین تصویر LCP در تم های بلوک و جلوگیری از بارگذاری تنبل آن معرفی می کند.