WordPress 6.2 Beta 1 – WordPress News

WordPress 6.2 Beta 1 آماده دانلود و تست است!

هدف فعلی برای نسخه نهایی است 28 مارس 2023، که هفت هفته دیگر است. کمک شما برای آزمایش این نسخه برای اطمینان از اینکه همه چیز در این نسخه به بهترین شکل ممکن باشد، حیاتی است.

آزمایش برای مشکلات بخش مهمی از توسعه هر نرم افزاری است، و این یک راه معنادار برای هر کسی است که در آن مشارکت کند – چه تجربه داشته باشید یا نداشته باشید. اگر هرگز نسخه بتا را آزمایش نکرده‌اید، این راهنمای دقیق مکانی عالی برای شروع است.

آیا می خواهید بدانید که چه چیزی در وردپرس نسخه 6.2 جدید است؟ برای چشیدن آنچه در راه است ادامه مطلب را بخوانید.

 • برچسب بتا از بین رفته است – نشان می دهد که ویرایشگر سایت پایدار است و برای هر کسی برای کاوش، ایجاد و آزمایش آماده است!
 • حالت بدون حواس پرتی برای تجربه نوشتن واضح و متمرکز.
 • یک رابط ویرایشگر سایت جدید ابتدا پیش‌نمایش قالب‌ها و قطعات الگو را به شما نشان می‌دهد، بنابراین می‌توانید دقیقاً جایی را که می‌خواهید شروع به ویرایش کنید، انتخاب کنید.
 • تنظیمات بلوک مقیاس‌شده با کنترل‌های تقسیم‌بندی، گزینه‌های سبک‌ها و تنظیمات شما را سازماندهی می‌کنند تا به راحتی آنچه را که نیاز دارید پیدا کنید – و به وضوح همه کارهایی که یک بلوک می‌تواند انجام دهد را ببینید.
 • برچسب‌های رنگی به شما کمک می‌کنند قطعات قالب و بلوک‌های قابل استفاده مجدد خود را به سرعت در هر کجا که نگاه می‌کنید پیدا کنید: در نمای فهرست، نوار ابزار Block، حتی روی بوم.
 • تجربه ناوبری بهبودیافته ایجاد و مدیریت منوها را آسان می‌کند – درست از نوار کناری تنظیمات بلوک.
 • پیدا کردن و درج الگوها آسان‌تر است – با دسته‌های بیشتری مانند سرصفحه و پاورقی!
 • یک Style Book جدید یک مکان برای مشاهده تمام سبک‌های شما در هر بلوک، برای یک نمای کلی از جزئیات طراحی سایت شما ارائه می‌کند.
 • پشتیبانی از CSS سفارشی برای بلوک های خاص، یا کل سایت شما، برای سطح دیگری از کنترل بر روی اینکه می خواهید چیزها چگونه به نظر برسند.
 • یکپارچه‌سازی Openverse به شما امکان می‌دهد رسانه‌های آزاد و دارای مجوز آزاد را مستقیماً در حین کار به محتوای خود بکشید – همراه با روشی سریع‌تر برای درج رسانه از کتابخانه موجود.
 • هنگامی که از یک تم کلاسیک به یک تم بلوکی تغییر می‌کنید، ابزارک‌ها به قطعات الگو تبدیل می‌شوند و این انتقال را بسیار روان‌تر می‌کند.

اگر فکر می‌کنید ممکن است با مشکلی مواجه شده باشید، لطفاً آن را به منطقه آلفا/بتا در انجمن‌های پشتیبانی گزارش دهید. اگر برای نوشتن یک گزارش اشکال قابل تکرار راحت هستید، می توانید آن را در وردپرس Trac ثبت کنید. شما همچنین می توانید مشکل خود را در برابر لیستی از اشکالات شناخته شده بررسی کنید.

گزینه 3: از دستور WP-CLI زیر استفاده کنید:

انتخاب 1: افزونه وردپرس بتا تستر را نصب و فعال کنید (کانال «Bleeding Edge» و «فقط Beta/RC» را انتخاب کنید).

شما می توانید وردپرس 6.2 بتا 1 را به سه روش آزمایش کنید:

پسندیدن بارگذاری…


منبع: https://wordpress.org/news/2023/02/wordpress-6-2-beta-1/

آیا می خواهید به طور کلی در مورد نسخه های آزمایشی بیشتر بدانید؟ می توانید ابتکارات آزمایشی را که در Make Core اتفاق می افتد دنبال کنید. شما همچنین می توانید بپیوندید کانال #core-test بر روی ساخت فضای کاری وردپرس Slack.

آخرین فاز 2 در حال حاضر
بیایید مهمانی را شروع کنیم
وردپرس 20 ساله شد

به ویژگی های گوتنبرگ علاقه مندید؟ از وردپرس 6.1 (آخرین نسخه اصلی وردپرس) چه چیزهایی گنجانده شده است. جزئیات بیشتر را در موارد موجود در حال حاضر خواهید یافت آنچه در گوتنبرگ جدید است پست های 15.0، 14.9، 14.8، 14.7، 14.6، 14.5، 14.4، 14.3، و 14.2.

اگر محصولاتی برای وردپرس می‌سازید، احتمالاً متوجه می‌شوید که هر چه زودتر بتوانید این نسخه را با مضامین، پلاگین‌ها و الگوهای خود آزمایش کنید، ارائه یک تجربه یکپارچه به کاربرانتان برای شما آسان‌تر خواهد بود.

wp core update --version=6.2-beta1

این نسخه شامل بیش از 292 پیشرفت و 354 رفع اشکال برای ویرایشگر، از جمله بیش از 195 بلیط برای هسته وردپرس 6.2 است.

یک نسخه بزرگ برای یک نقطه عطف پروژه بزرگ

گزینه 2: دانلود مستقیم نسخه بتا 1 (زیپ).

یک مرور کلی از چرخه انتشار نسخه 6.2 دریافت کنید و برای جزئیات بیشتر، وبلاگ Make WordPress Core را برای پست های مربوط به 6.2 در هفته های آینده بررسی کنید.

چگونه می توانید کمک کنید: آزمایش!

با تشکر از همکاران زیر برای همکاری در این پست: @marybaum @laurlittle @cbringmann، @webcommsat، @audrasjb، @annezazu، @bhp