WordPress 6.1 Release Candidate 3 (RC3) اکنون در دسترس است – WordPress News

این نسخه RC3 آخرین فرصت برای شماست تا با انجام آخرین دور بررسی ها و بررسی ها، تست کنید و به اطمینان از انعطاف پذیری نسخه 6.1 کمک کنید. از آنجایی که اکوسیستم وردپرس گسترده است و از هزاران افزونه و تم تشکیل شده است، کل پروژه از زمانی که برای کمک صرف می‌کنید سود می‌برد.

اطلاعات بیشتر در مورد چرخه انتشار 6.1 در اینجا موجود است.

زمان به جلو می رود
انتشار نزدیک تر است
دانلود و بررسی کنید


گزینه 3: از دستور WP-CLI استفاده کنید:

آیا به زبان دیگری غیر از انگلیسی صحبت می کنید؟ به ترجمه وردپرس به بیش از 100 زبان کمک کنید.

برای بررسی ویژگی‌های نسخه‌های گوتنبرگ از زمان وردپرس 6.0 (جدیدترین نسخه اصلی وردپرس)، به چه چیزی در گوتنبرگ جدید است پست های 14.1، 14.0، 13.9، 13.8، 13.7، 13.6، 13.5، 13.4، 13.3، 13.2، و 13.1.


RC3، هایکوی ماقبل آخر

پسندیدن بارگذاری…


منبع: https://wordpress.org/news/2022/10/wordpress-6-1-release-candidate-3/

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نکات برجسته برای کاربران نهایی و توسعه دهندگان، از شما دعوت می شود تا در پست اعلامیه RC1 اطلاعات بیشتری در مورد آنها بخوانید و راهنمای میدانی WordPress 6.1 را مرور کنید.

توسعه دهندگان پلاگین و تم

همه توسعه دهندگان پلاگین و تم باید افزونه های مربوطه خود را در برابر WordPress 6.1 RC3 آزمایش کنند و به روز رسانی “تست شده تا” نسخه در فایل readme خود را به 6.1. اگر مشکلی در سازگاری پیدا کردید، لطفاً اطلاعات دقیق را در تالارهای گفتمان پشتیبانی ارسال کنید، تا قبل از تاریخ انتشار نهایی در 1 نوامبر، این موارد بیشتر مورد بررسی قرار گیرند.

وردپرس را ترجمه کنید

آزمایش برای مشکلات برای تثبیت نسخه در طول توسعه آن بسیار مهم است. آزمایش نیز یک راه عالی برای مشارکت است. اگر هرگز نسخه بتا را آزمایش نکرده‌اید، این راهنمای دقیق شروعی عالی است.

اگر با مشکلی مواجه شدید، لطفاً آن را به منطقه آلفا/بتا در انجمن‌های پشتیبانی گزارش دهید. اگر برای نوشتن یک گزارش اشکال قابل تکرار راحت هستید، می توانید آن را در وردپرس Trac ثبت کنید. در اینجا همچنین می توانید لیستی از اشکالات شناخته شده را پیدا کنید.

این نسخه از نرم افزار وردپرس در حال توسعه است. لطفاً این نسخه از وردپرس را در وب‌سایت‌های تولیدی یا مأموریت‌های حیاتی نصب، اجرا یا آزمایش نکنید. در عوض، توصیه می شود RC3 را روی سرور و سایت آزمایشی تست کنید.

انتخاب 1: افزونه وردپرس بتا تستر را نصب و فعال کنید (کانال «Bleeding Edge» و «فقط Beta/RC» را انتخاب کنید).

Release Candidate 3 (RC3) اکنون برای آزمایش در دسترس است! انتشار عمومی تنها یک هفته باقی مانده است و وردپرس 6.1 برای انتشار در روز سه شنبه، 1 نوامبر 2022 برنامه ریزی شده است.

وردپرس را بدون اشکال نگه دارید – در آزمایش کمک کنید

آزمایش کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که این نسخه و نسخه های بعدی وردپرس تا حد امکان پایدار و بدون مشکل هستند. هر کسی می تواند در آزمون شرکت کند – صرف نظر از تجربه قبلی.

وردپرس 6.1 سومین نسخه اصلی برای سال 2022 است، پس از 5.9 و 6.0 که به ترتیب در ژانویه و می سال جاری منتشر شد.

به مشارکت کنندگان زیر برای همکاری در این پست کمک می کند: دن سوشین، جانی هریس