WordPress 6.1 Release Candidate 2 (RC2) اکنون در دسترس است – WordPress News

شما می توانید وردپرس 6.1 RC2 را به سه روش آزمایش کنید:

برای بررسی ویژگی‌های نسخه‌های گوتنبرگ از زمان وردپرس 6.0 (جدیدترین نسخه اصلی وردپرس)، به چه چیزی در گوتنبرگ جدید است پست برای 14.3، 14.2، 14.1، 14.0، 13.9، 13.8، 13.7، 13.6، 13.5، 13.4، 13.3، 13.2، و 13.1.


هایکو سرگرمی برای RC2

این نسخه از نرم افزار وردپرس در حال توسعه است. لطفاً این نسخه از وردپرس را در وب‌سایت‌های تولیدی یا مأموریت‌های حیاتی نصب، اجرا یا آزمایش نکنید. در عوض، توصیه می شود RC2 را روی سرور و سایت آزمایشی تست کنید.

از زمان انتشار کاندید 1، تقریباً 65 مورد بررسی شده است، که تعداد کل به روز رسانی ها را از وردپرس 6.0 در ماه می 2022 به بیش از 2000 رساند.

آیا می خواهید در مورد آزمایش نسخه هایی مانند این بیشتر بدانید؟ در مورد ابتکارات آزمایشی که در Make Core اتفاق می افتد بخوانید. شما همچنین می توانید به یک کانال تست اصلی بر روی ساخت فضای کاری وردپرس Slack.

وبلاگ Make WordPress Core را برای یادداشت‌های توسعه‌دهنده مربوط به 6.1 در هفته‌های آینده بررسی کنید و تمام تغییرات آتی را با جزئیات شرح دهید.

در WordPress 6.1 RC2 چیست؟

دو هفته از راه اندازی

آزمایش کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که این نسخه و نسخه های بعدی وردپرس تا حد امکان پایدار و بدون مشکل هستند. هر کسی می تواند در آزمون شرکت کند – صرف نظر از تجربه قبلی.

وردپرس 6.1 برای انتشار رسمی در 1 نوامبر 2022، دو هفته از امروز برنامه ریزی شده است.

آزمایش برای مشکلات برای تثبیت نسخه در طول توسعه آن بسیار مهم است. آزمایش نیز یک راه عالی برای مشارکت است. اگر هرگز نسخه بتا را آزمایش نکرده‌اید، این راهنمای دقیق شروعی عالی است.

ما پیشرفت های دائمی انجام می دهیم

نامزد انتشار دوم (RC2) برای وردپرس 6.1 اکنون در دسترس است!


اطلاعات بیشتر در مورد چرخه انتشار 6.1 در اینجا موجود است.

گزینه 2: دانلود مستقیم نسخه RC2 (زیپ).

پسندیدن بارگذاری…


منبع: https://wordpress.org/news/2022/10/wordpress-6-1-release-candidate-2-now-available/

“Release Candidate” به این معنی است که این نسخه از وردپرس آماده انتشار است و یک نقطه عطف کلیدی در چرخه انتشار 6.1 است! قبل از تاریخ انتشار رسمی، انجمن زمانی را برای انجام بررسی های نهایی و آزمایش کمک اختصاص می دهد. از آنجایی که اکوسیستم وردپرس شامل هزاران افزونه و تم است، مهم است که همه بررسی کنند که آیا چیزی در طول مسیر از قلم افتاده است یا خیر. این بدان معناست که پروژه خواهد بود به شدت از کمک شما

آیا به زبان دیگری غیر از انگلیسی صحبت می کنید؟ به ترجمه وردپرس به بیش از 100 زبان کمک کنید.

انتخاب 1: افزونه وردپرس بتا تستر را نصب و فعال کنید (کانال «Bleeding Edge» و «فقط Beta/RC» را انتخاب کنید).

اگر با مشکلی مواجه شدید، لطفاً آن را به منطقه آلفا/بتا در انجمن‌های پشتیبانی گزارش دهید. اگر برای نوشتن یک گزارش اشکال قابل تکرار راحت هستید، می توانید آن را در وردپرس Trac ثبت کنید. در اینجا همچنین می توانید لیستی از اشکالات شناخته شده را پیدا کنید.


نتایج عالی در انتظار