WordPress 6.1 Beta 2 اکنون در دسترس است – WordPress News


WordPress 6.1 Beta 2 اکنون برای دانلود و آزمایش در دسترس است.

این نسخه از نرم افزار وردپرس در حال توسعه است. لطفاً این نسخه از وردپرس را در وب‌سایت‌های تولیدی یا مأموریت‌های حیاتی نصب، اجرا یا آزمایش نکنید. در عوض، توصیه می‌شود که بتا 2 را روی سرور و سایت آزمایشی آزمایش کنید.

شما می توانید وردپرس 6.1 بتا 2 را به سه روش تست کنید:

انتخاب 1: افزونه وردپرس بتا تستر را نصب و فعال کنید (کانال «Bleeding Edge» و «فقط Beta/RC» را انتخاب کنید).

گزینه 2: دانلود مستقیم نسخه بتا 2 (زیپ).

گزینه 3: از دستور WP-CLI زیر استفاده کنید:

wp core update --version=6.1-beta2

هدف فعلی برای انتشار نهایی اول نوامبر 2022 است که حدود پنج هفته دیگر باقی مانده است.

اطلاعات اضافی در مورد چرخه انتشار 6.1 در دسترس است.

وبلاگ Make WordPress Core را برای یادداشت‌های توسعه‌دهنده مربوط به 6.1 در هفته‌های آینده بررسی کنید و تمام تغییرات آتی را با جزئیات شرح دهید.

وردپرس را بدون اشکال نگه دارید – در آزمایش کمک کنید

آزمایش برای مشکلات برای تثبیت نسخه در طول توسعه آن بسیار مهم است. آزمایش نیز یک راه عالی برای مشارکت است. اگر قبلاً نسخه بتا را آزمایش نکرده‌اید، این راهنمای دقیق شروعی عالی است.

آزمایش کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که این نسخه و نسخه های بعدی وردپرس تا حد امکان پایدار و بدون مشکل هستند. هر کسی می تواند در آزمایش شرکت کند – به خصوص اعضای انجمن وردپرس عالی مانند شما.

آیا می خواهید در مورد آزمایش نسخه هایی مانند این بیشتر بدانید؟ در مورد ابتکارات آزمایشی که در Make Core اتفاق می افتد بخوانید. شما همچنین می توانید به یک کانال تست اصلی بر روی ساخت فضای کاری وردپرس Slack.

اگر با مشکلی مواجه شدید، لطفاً آن را به منطقه آلفا/بتا در انجمن‌های پشتیبانی گزارش دهید. اگر برای نوشتن یک گزارش اشکال قابل تکرار راحت هستید، می توانید آن را در وردپرس Trac ثبت کنید. در اینجا همچنین می توانید لیستی از اشکالات شناخته شده را پیدا کنید.

برای بررسی ویژگی‌های نسخه‌های گوتنبرگ از زمان وردپرس 6.0 (جدیدترین نسخه اصلی وردپرس)، به چه چیزی در گوتنبرگ جدید است پست های 14.1، 14.0، 13.9، 13.8، 13.7، 13.6، 13.5، 13.4، 13.3، 13.2، و 13.1.

این نسخه شامل بیش از 350 پیشرفت و 350 رفع اشکال برای ویرایشگر، از جمله بیش از 250 بلیط برای هسته وردپرس 6.1 است. اصلاحات بیشتری در راه است.

برخی از نکات برجسته

آیا می خواهید بدانید که چه چیزی در نسخه 6.1 جدید است؟ برای اطلاع از جزئیات، اطلاعیه اولیه بتا 1 را بخوانید، یا ضبط کامل محصول را بررسی کنید.

موارد جدید در بتا 2

در اینجا چند به روز رسانی از نسخه بتا 1 هفته گذشته آمده است:


هایکو برای بتا 2

وردپرس شش نقطه یک
همکاری جهانی
فاز دوم گوتنبرگ


با تشکر از مشارکت کنندگان زیر برای همکاری در این پست: @dansoschin، @robinwpdeveloper، و @webcommsat


منبع: https://wordpress.org/news/2022/09/wordpress-6-1-beta-2-now-available/