WordPress 6.1 Beta 2 اکنون در دسترس است – WordPress News

در اینجا چند به روز رسانی از نسخه بتا 1 هفته گذشته آمده است:


هایکو برای بتا 2

وبلاگ Make WordPress Core را برای یادداشت‌های توسعه‌دهنده مربوط به 6.1 در هفته‌های آینده بررسی کنید و تمام تغییرات آتی را با جزئیات شرح دهید.

وردپرس را بدون اشکال نگه دارید – در آزمایش کمک کنید

اطلاعات اضافی در مورد چرخه انتشار 6.1 در دسترس است.

برای بررسی ویژگی‌های نسخه‌های گوتنبرگ از زمان وردپرس 6.0 (جدیدترین نسخه اصلی وردپرس)، به چه چیزی در گوتنبرگ جدید است پست های 14.1، 14.0، 13.9، 13.8، 13.7، 13.6، 13.5، 13.4، 13.3، 13.2، و 13.1.

وردپرس شش نقطه یک
همکاری جهانی
فاز دوم گوتنبرگ


گزینه 2: دانلود مستقیم نسخه بتا 2 (زیپ).

این نسخه شامل بیش از 350 پیشرفت و 350 رفع اشکال برای ویرایشگر، از جمله بیش از 250 بلیط برای هسته وردپرس 6.1 است. اصلاحات بیشتری در راه است.

برخی از نکات برجسته

اگر با مشکلی مواجه شدید، لطفاً آن را به منطقه آلفا/بتا در انجمن‌های پشتیبانی گزارش دهید. اگر برای نوشتن یک گزارش اشکال قابل تکرار راحت هستید، می توانید آن را در وردپرس Trac ثبت کنید. در اینجا همچنین می توانید لیستی از اشکالات شناخته شده را پیدا کنید.

پسندیدن بارگذاری…


منبع: https://wordpress.org/news/2022/09/wordpress-6-1-beta-2-now-available/

آیا می خواهید در مورد آزمایش نسخه هایی مانند این بیشتر بدانید؟ در مورد ابتکارات آزمایشی که در Make Core اتفاق می افتد بخوانید. شما همچنین می توانید به یک کانال تست اصلی بر روی ساخت فضای کاری وردپرس Slack.

شما می توانید وردپرس 6.1 بتا 2 را به سه روش تست کنید:

این نسخه از نرم افزار وردپرس در حال توسعه است. لطفاً این نسخه از وردپرس را در وب‌سایت‌های تولیدی یا مأموریت‌های حیاتی نصب، اجرا یا آزمایش نکنید. در عوض، توصیه می‌شود که بتا 2 را روی سرور و سایت آزمایشی آزمایش کنید.

آیا می خواهید بدانید که چه چیزی در نسخه 6.1 جدید است؟ برای اطلاع از جزئیات، اطلاعیه اولیه بتا 1 را بخوانید، یا ضبط کامل محصول را بررسی کنید.

موارد جدید در بتا 2

WordPress 6.1 Beta 2 اکنون برای دانلود و آزمایش در دسترس است.

با تشکر از مشارکت کنندگان زیر برای همکاری در این پست: @dansoschin، @robinwpdeveloper، و @webcommsat