WordPress 6.1 Beta 1 منتشر شد و آماده آزمایش – WP Tavern

وردپرس 6.1 بتا 1 امروز منتشر شد و آزمایش با انتشار عمومی که انتظار می‌رود در کمتر از شش هفته در اول نوامبر آغاز شود.

نسخه های 13.1 تا 14.1 پلاگین گوتنبرگ برای نسخه 6.1 به هسته تبدیل می شود. این شامل ویژگی‌هایی مانند جای‌اندازهای بلوک بهبودیافته، ابزارهای طراحی بیشتر برای بلوک‌ها، تایپوگرافی سیال، بهبود تنظیمات برگزیده ویرایشگر و رابط‌های مدال جدید، استفاده از قطعات قالب مبتنی بر بلوک در تم‌های کلاسیک، تنظیمات قفل برای بلوک‌های داخلی و موارد دیگر می‌شود.

ساده ترین راه برای گزارش اشکال، پست کردن در آن است ناحیه آلفا/بتا در انجمن های پشتیبانی آزمایش کنندگان با تجربه تر باید جستجو کنند اشکالات شناخته شده و یک بلیط در وردپرس Trac باز کنید. بررسی کنید پست انتشار بتا 1 برای خلاصه کامل نکات برجسته در 6.1.


منبع: https://wptavern.com/wordpress-6-1-beta-1-released-and-ready-for-testing

وردپرس 6.1 همچنین قرار است تم پیش‌فرض جدید و موردانتظار بیست و سه را با 10 تغییر سبک ارائه شده از جامعه طراحان وردپرس معرفی کند.

اگر افزونه گوتنبرگ را نصب کرده‌اید، از قبل به بسیاری از این ویژگی‌ها دسترسی دارید و اگر اشکالات را گزارش کرده‌اید، ممکن است بخشی از فرآیند آزمایش بوده باشد.

بخش اعظم بهبودهای 6.1 برای ویرایشگر است (بیش از 700 پیشرفت و رفع اشکال)، اما بقیه اجزای اصلی نیز دارای 250 بلیط که به نسخه بعدی راه پیدا خواهد کرد. اینها شامل بهبودهایی در ابزارهای ساخت/آزمایش، ثبت خطاها و قلاب‌های جدید برای wp-cron.php، پشتیبانی جدید oEmbed برای Google Data Studio و Pocket Casts، حالت اشکال‌زدایی REST API، معرفی جدید در صفحه تنظیمات پیوندهای ثابت، بهبودهای مختلف Site Health و موارد دیگر است. .