WordCamp US 2022 برنامه سخنران را منتشر می کند، پخش زنده در دسترس خواهد بود – WP Tavern

جلسات از 9 سپتامبر آغاز می شود و تا روز بعد ادامه می یابد و با گپ با مت مولنوگ خاتمه می یابد، که او همچنین به پرسش های حضار پاسخ می دهد. روز مشارکت‌کننده برای یکشنبه ۱۱ سپتامبر برنامه‌ریزی شده است.

WordCamp ایالات متحده (WCUS) یک ماه از امروز در سن دیگو، کالیفرنیا آغاز می شود و برگزار کنندگان برنامه کامل را منتشر کرده اند. برنامه برای تمام جلسات این رویداد سه روزه شامل سه آهنگ با ترکیبی از گفتگوهای رعد و برق (15 دقیقه)، گفتگوهای استاندارد (45 دقیقه) و کارگاه های آموزشی (1 ساعت +) خواهد بود.

متأسفانه، برای بسیاری که امیدوارند شرکت کنند، تمام 650 بلیط موجود در روز اول فروخته شد. همه افراد دیگر در سراسر جهان وردپرس باید به پخش زنده متصل شوند، که سازمان دهندگان انتظار دارند امسال به دلیل محدودیت بلیط های حضوری، محبوبیت زیادی داشته باشد. جلسات در مسیر Sun و آهنگ Palm به صورت زنده پخش می شود، اما کارگاه های مسیر Surf اینگونه نیست. این صفحه پخش زنده قبلا منتشر شده است و نیازی به بلیط خاصی نخواهد بود.


منبع: https://wptavern.com/wordcamp-us-2022-publishes-speaker-schedule-livestream-will-be-available

مضامین مسدود کردن و پلاگین ها تنها موارد موجود در منو برای شرکت کنندگان WCUS نیستند. این رویداد شامل طیف متنوعی از موضوعات، از جمله وردپرس و اقتصاد سازنده، دسترسی، تجارت الکترونیک چند کانالی، عملکرد، جامعه و ایجاد تجربیات ویرایشی خواهد بود.

مجموعه امسال برای آموزش متخصصان در زمینه ساخت و ساز با بلوک سنگین است. شرکت کنندگان و بینندگان پخش زنده می توانند انتظار داشته باشند که چگونه این کار را بیاموزند بلوک های اصلی را برای مشتریان سفارشی کنید و ایجاد یک بلوک سفارشی در 15 دقیقه. سخنرانان همچنین نگاهی اجمالی به آینده ارائه خواهند داد طراحی تم برای ویرایشگر بلوک، مفاهیم اساسی از دوره جدید تم های بلوکی، و نشان دهید چگونه یک تم بلوکی بسازیم.