WordCamp US 2022 امروز آغاز می شود، پخش زنده رایگان در دسترس است – WP Tavern

انتظار می رود اظهارات افتتاحیه در ساعت 9 صبح به وقت محلی برگزار شود. WordCamp US برنامه شامل 41 جلسه در مدت دو روز. کسانی که قادر به حضور حضوری نیستند، همچنان می‌توانند بدون نیاز به بلیط خاصی، پخش زنده هر دو آهنگ را تماشا کنند. دسترسی رایگان است و ارائه ها به صورت زنده در دو آهنگ نمایش داده می شوند:

لحظات خوب امشب در مهمانی استقبال حامیان / سخنرانان / داوطلبان / برگزارکنندگان. برای این هفته وقت گذاشتم و کمی عکاسی را تمرین کردم. #WCUS pic.twitter.com/g8fJPtz3Mi

— دانیل شوتسمیت (در #WCUS WordCamp US) (@schutzsmith) 9 سپتامبر 2022

WordCamp US 2022 در سن دیگو، کالیفرنیا، پس از مهمانی خوش آمدگویی شب گذشته برای سخنرانان، حامیان مالی، برگزارکنندگان و داوطلبان در حال برگزاری است. برای بسیاری از شرکت کنندگان، این اولین رویداد حضوری وردپرس آنها از سال 2019 است، قبل از اینکه همه گیر شروع به تعطیلی کنفرانس ها کند.
منبع: https://wptavern.com/wordcamp-us-2022-kicks-off-today-free-livestream-available

برخلاف رویدادهای قبلی، که تعداد شرکت‌کنندگان به هزاران نفر می‌رسید، امسال تعداد بلیت‌ها به 650 نفر محدود شد. آنها از روز اول فروش به فروش رسیدند. یک جمعیت کوچکتر باید یک رویداد صمیمی تر را برگزار کند که در آن شرکت کنندگان شانس بیشتری برای برخورد با افرادی که امیدوار بودند ملاقات کنند داشته باشند.

آهنگ خورشید:

مسیر نخل

شرکت‌کنندگان مجازی می‌توانند از هشتگ #WCUS در توییتر برای پیوستن به مکالمه جهانی استفاده کنند.