WordCamp Asia 2024 برای 7-9 مارس در تایپه برنامه ریزی شده است – WP Tavern

WordCamp Asia تاریخ خود را برای سال 2024 اعلام کرده است. رویداد شاخص اکنون به طور رسمی برای 7-9 مارس در تایپه، تایوان برنامه ریزی شده است. سازمان دهندگان امنیت را تامین کرده اند مرکز همایش های بین المللی تایپه (TICC) محل برگزاری رویداد، که در منطقه تجاری نه چندان دور از تایپه 101 واقع شده است، که قبلا به عنوان مرکز مالی جهانی تایپه شناخته می شد، آسمان خراشی که قابل مشاهده ترین نقطه دیدنی شهر است. TICC ظرفیت بیش از 3000 نفر را دارد.

جزئیات بیشتر در مورد این رویداد و فراخوان برای سخنرانان و حامیان مالی باید به زودی ارائه شود. کسانی که امیدوار به حضور هستند می توانند مشترک به روز رسانی در وب سایت رویداد یا دنبال کنید @WordCampAsia در توییتر.
منبع: https://wptavern.com/wordcamp-asia-2024-scheduled-for-march-7-9-in-taipei

جان آنگ، سازمان دهنده پس از بازدید از تایپه به همراه تیمش برای امضای محل برگزاری، گفت: «جامعه محلی عظیم است و به من گفته شده است که WordCamp تایوان (اکتوبر امسال) به تنهایی دارای حداقل 500 شرکت کننده خواهد بود. زمانی که ما در همان سفر بودیم، خوش شانس بودیم که توانستیم بیستمین سالگرد وردپرس را با جامعه تایوانی جشن بگیریم.

همچنین کار فعالی برای آوردن حمایت دولتی و سایر جوامع منبع باز در سراسر منطقه (به عنوان مثال هنگ کنگ) به WordCamp آسیا در سال آینده وجود دارد.”

اعتبار عکس: آماده سازی برای WordCamp Asia 2024 آغاز شده است

شرکت کنندگان WordCamp آسیا می توانند انتظار 3 تا 5 آهنگ از جلسات با ارائه های متنوع در طیف وسیعی از موضوعات را برای مبتدیان و متخصصان باتجربه وردپرس داشته باشند. این مکان همچنین مناطق مشترک زیادی را برای شبکه ارائه می دهد.