WordCamp Asia 2023 فراخوانی برای سخنرانان – WP Tavern را باز می کند

سازمان دهندگان WordCamp Asia به صراحت اعلام کردند که قصد ندارند سخنرانان بار اول یا بی تجربه را تأیید کنند. نشان دادن تجربه صحبت کردن قبلی مورد نیاز است. سخنرانان باید حداقل یک پیوند ویدیویی به سخنرانی قبلی را در برنامه های خود قرار دهند. برای کسانی که هرگز در یک رویداد وردپرس صحبت نکرده‌اند، برگزارکنندگان به متقاضیان توصیه می‌کنند تا در یک جلسه محلی یا یک جلسه تمرین کنند. WordCamp آینده.

برگزارکنندگان در حال حاضر برنامه ای برای میزبانی هیچ کارگاهی ندارند، اما در صورت تغییر شرایط ممکن است فراخوان جداگانه ای برای کارگاه ها باز کنند. آخرین مهلت درخواست سخنران 15 سپتامبر 2022 است و اطلاعیه های انتخاب از 15 نوامبر 2022 آغاز می شود.


منبع: https://wptavern.com/wordcamp-asia-2023-opens-call-for-speakers

افتتاحیه پرچمدار وردکمپ آسیا در تاریخ 17 تا 19 فوریه در IconSiam در بانکوک تایلند با 1500 شرکت کننده برگزار خواهد شد. با یک روز مشارکت‌کننده و پس از آن دو روز کنفرانس آغاز می‌شود.

سازمان دهندگان اکنون دارند تماس برای بلندگوها را باز کرد و به دنبال “موضوعات متنوع و داستان های الهام بخش” هستند. سخنرانان آینده‌ای که نیاز به الهام دارند، ممکن است موضوعات پیشنهادی را مرور کنند، که شامل همه چیز از پیشرفت گرفته تا مشاغل و بازاریابی است.

پس از سال ها برنامه ریزی و یک رویداد لغو شده، WordCamp Asia 2023 تنها هفت ماه دیگر باقی مانده است. این رویداد در حال افزایش است زیرا برگزارکنندگان در اوایل امسال انتخاب شدند و فراخوان برای حامیان مالی ماه گذشته افتتاح شد.

مانند بسیاری از WordCamp های دیگر، این رویداد شامل گفتگوهای طولانی (30 دقیقه به اضافه پرسش و پاسخ) و گفتگوهای رعد و برق (10 دقیقه و بدون پرسش و پاسخ) خواهد بود. این برنامه هر یک از سخنرانی‌های طولانی را در یک ساعت اختصاصی با یک استراحت ۱۵ دقیقه‌ای بین جلسات برای شبکه‌سازی خواهد داشت. تمام جلسات امسال به زبان انگلیسی برگزار می شود.