WordCamp Asia 2023 سخنرانان را معرفی کرد، طلسم Wapuu را رونمایی کرد – میخانه WP

WordCamp Asia مجموعه ای از وبینارها را برای مشارکت کنندگان و شرکت کنندگان برگزار می کند. قسمت اول این هفته در توییتر پخش شد و در زیر تعبیه شده است. سازمان‌دهندگان از مشارکت‌کنندگان می‌خواهند تا داستان‌های خود را در قالب متن، صوتی یا ویدیویی به اشتراک بگذارند تا تازه‌واردان را تشویق کنند در رویداد روز مشارکت‌کننده شرکت کنند. این وبینار همچنین شامل تورهایی از ICONSIAM، یک مکان زیبا و مدرن که در آن اولین WordCamp آسیا برگزار می شود.

WordCamp Asia 2023، اولین رویداد شاخصی که در آسیا برگزار می شود، تنها چند ماه دیگر باقی مانده است که برای 17 تا 19 فوریه 2023 در بانکوک، تایلند برنامه ریزی شده است. برگزارکنندگان دارند دور اول سخنرانان را اعلام کرد، مجموعه ای متنوع از متخصصان وردپرس از آسیا و سراسر جهان.

برگزارکنندگان اطلاعیه ای منتشر کرد به دلیل احتمال انتقال COVID-19، هیچ مراقبت از کودکی در WordCamp ارائه نخواهد شد. امکانات پرستاری و تعویض در طبقه 4 و 5 سالن موجود است که برخی از گزینه های سرگرمی کودکان را نیز ارائه می دهد. افرادی که 12 سال به بالا هستند می توانند در صورت همراهی بزرگسالی که بلیط تهیه کرده باشد، به صورت رایگان در کنفرانس شرکت کنند.


منبع: https://wptavern.com/wordcamp-asia-2023-announces-speakers-unveils-wapuu-mascot

این قایق ما را به محل برگزاری “Icon Siam” در رودخانه Chao Phraya می برد! قایق حاوی رنگ های کلیدی WCA است و آرم WCA روی توپ نمایش داده می شود. موجی از امواج وجود دارد که احساسی سریع را بیان می کند و انتظارات همه را در سه سال گذشته نشان می دهد.

این رویداد نیز دارد از طلسم wapuu خود رونمایی کرد. پس از دریافت 10 طرح ارسالی از هشت طراح از هند، مالزی، هنگ کنگ، فیلیپین، تایوان و ژاپن، برگزارکنندگان قایق Chao Phraya Wapuu را انتخاب کردند. طراح چیاکی کونو این مفهوم را توضیح داد: