WordCamp لندن در مراحل اولیه برنامه ریزی برای سپتامبر 2023 – WP Tavern

سازمان دهندگان ایجاد کرده اند نظر سنجی که پاسخ دهندگان می توانند به طور ناشناس در حدود 2-3 دقیقه آن را دریافت کنند. سوالات برای کمک به آنها ایجاد شد تا بدانند چگونه رویداد را شکل دهند. در سال 2019، WordCamp لندن 768 شرکت کننده را به خود اختصاص داد و جلسات برای اولین بار به صورت زنده پخش شد. سازمان‌دهندگان می‌پرسند چند نفر از شرکت‌کنندگان می‌خواهند در WordCamp لندن ببینند، با گزینه‌های کمتر از ۴۰۰ تا بیش از ۸۰۰. چند WordCamp محبوب در سال‌های اخیر انتخاب کرده‌اند که تعداد کمتری از نقاط را برای مدیریت بهتر عدم قطعیت‌ها در دسترس نگه دارند. و از یک رویداد فروخته شده اطمینان حاصل کنید.

برای بسیاری در اروپا و به خصوص بریتانیا، WordCamp لندن اولین تجربه WordCamp آنها بود. علاقه مندان برای حضور می توانند برای به روز رسانی ثبت نام کنید در وب سایت نگهدارنده مکان، یا اردو را دنبال کنید توییتر یا ماستودون. برای کسانی که در منطقه محلی هستند، جلسه وردپرس لندن افتتاح شده است ثبت برای گردهمایی این ماه در The Liberty Bounds. آنها قصد دارند در مورد WordCamp لندن بحث کنند و مجدداً وصل شوند و در رویدادهای آینده، اسپیکر و پیتزا را از سر خواهند گرفت.
منبع: https://wptavern.com/wordcamp-london-in-early-planning-stages-for-september-2023سازمان دهندگان WordCamp لندن در مراحل اولیه برنامه ریزی برای رویدادی که در سپتامبر 2023 برگزار می‌شود. نزدیک به چهار سال از زمانی که لندن میزبان WordCamp است می‌گذرد. این رویداد در سال 2020 لغو شد و برنامه ریزی تا همین اواخر از سر گرفته نشد.

این نظرسنجی همچنین سعی می‌کند اولویت‌های شرکت‌کنندگان بالقوه را در تعداد روزهای کنفرانس، و همچنین علاقه به داوطلبی، سازمان‌دهی، حمایت مالی یا سخنرانی در این رویداد بسنجد. گزینه‌ای در پایان برای پاسخ‌دهندگان وجود دارد که اطلاعات تماس خود را بگذارند تا در جریان فرصت‌های شرکت و حمایت از WordCamp باشند.