WooSesh برنامه را قبل از رویداد مجازی 11-13 اکتبر 2022 منتشر می کند – WP Tavern

روز 3 تمرکز را روی سرعت، امنیت، ادغام و پایداری تغییر می‌دهد و جلساتی را در مورد بهبود تغییرات محصول، نحوه رفع مشکلات عملکرد و نحوه کار با WooCommerce REST APIها ارائه می‌کند. هر روز با پادکست “Do the Woo” که توسط باب دان تهیه شده است، خلاصه می شود.

WooSesh، یک کنفرانس مجازی برای متخصصان ووکامرس و سازندگان فروشگاه، برنامه رویداد سه روزه آتی را که از 11 اکتبر آغاز می شود، منتشر کرده است. مجموعه امسال شامل 24 سخنران از سراسر اکوسیستم ووکامرس، از جمله مهندسان، مدیران محصول، مدیران فروش، و ووکامرس است. توسعه دهندگان اصلی

هر روز رویداد دارای موضوعی است که جلسات آن از ساعت 12 تا 16 به وقت شرقی برگزار می شود. مدیر عامل WooCommerce، Paul Maiorana، سخنرانی اصلی را در روز اول ارائه خواهد کرد، و ارائه‌های بعدی موضوعاتی را ارائه می‌کنند که در مورد اینکه WooCommerce به کجا می‌رود و چگونه فروش را بهبود می‌بخشد، تمرکز دارد.

روز دوم به اتوماسیون، شخصی سازی و گسترش WooCommerce اختصاص خواهد داشت. این شامل موضوعاتی مانند «هنگام راه‌اندازی فروشگاه خود مانند یک مدیر محصول فکر کنید» و جلسات فنی بیشتری مانند «سفر به ووکامرس بدون سر سازمانی» خواهد بود. شرکت کنندگان یاد خواهند گرفت که چگونه با اشتراک های کنترل شده توسط مشتری، حفظ را به حداکثر برسانند، چگونه یک فروشگاه WooCommerce را شبیه سازی یا مهاجرت کنند، و موارد دیگر.

ثبت نام همچنان باز است و حضور در آن رایگان است این رویداد دارای موضوعاتی است که همه جنبه های کار با WooCommerce را در بر می گیرد – از مدیریت فروشگاه گرفته تا توسعه محصول و بازاریابی. بلیت‌ها شامل دسترسی به همه ارائه‌ها و کارگاه‌ها در حین پخش زنده، WPSessions Slack برای پرسش و پاسخ رویداد، و پیشنهاد مجازی حامیان مالی است.


منبع: https://wptavern.com/woosesh-publishes-schedule-ahead-of-virtual-event-october-11-13-2022