WooCommerce Woo Express – WP Tavern را راه اندازی کرد

مقایسه طرح‌ها در میان میزبان‌های WooCommerce مدیریت شده ساده نیست، زیرا همه آنها ویژگی‌های مختلفی را برای فروشگاه‌های مختلف در سطوح قیمتی مختلف ارائه می‌دهند. یکی از تمایزهای اصلی برنامه های افزودنی همراه با طرح است.

همانطور که WooCommerce به پرکاربردترین نرم افزار تجارت الکترونیک منبع باز تبدیل شده است 23 درصد از میلیون ها فروشگاه اینترنتی برتر، محصولات میزبانی مدیریت شده این پتانسیل را دارند که این رشد را حتی بیشتر کنند. کاربران انتظار دارند که همه چیز فقط کار کند، اما واقعیت این است که بسیاری از اکوسیستم منبع باز WooCommerce مانند گل های وحشی در یک مزرعه رشد کرده است. راه حل های بسیار خوبی وجود دارد، اما همه آنها به طور هماهنگ با هم کار نمی کنند، که می تواند افراد را به سمت راه حل های تجارت الکترونیک اختصاصی و کلید در دست سوق دهد.

اگرچه WooCommerce ممکن است در ارائه یک راه حل میزبانی مدیریت شده دیر وارد بازی شود، سازندگان نرم افزار تجارت الکترونیک با موقعیت خود در اکوسیستم WooCommerce و بازاری با بیش از 800 محصول، مزیت آشکاری دارند. Woo Express با مجموعه ای جذاب از تبلیغات راه اندازی شده است برنامه های افزودنی همراه با برنامه های میزبانیاز جمله افزودنی‌های محصول، بسته‌های محصول، کارت‌های هدیه، مقدار حداقل/حداکثر، اعلان‌های موجود در انبار، مارک‌ها، توصیه‌های محصول، اشتراک‌ها، پرداخت‌های حضوری، ردیابی حمل و نقل و موارد دیگر. صاحبان فروشگاه هایی که قرار بود همه این افزونه ها را به صورت جداگانه خریداری کنند، بسیار بیشتر از هزینه سالانه میزبانی Woo Express خرج می کنند.

Woo Express در فروشگاه های مبتنی بر بلوک همه کاره می شود

WooCommerce هنوز در حال انجام فرآیند “بلاک کردن” تمام جنبه های قالب های فروشگاه است و Woo Express آماده است تا استاندارد را با یک تم بلوک به عنوان پیش فرض در هنگام ثبت نام مشتریان ارائه دهد.

هولمز گفت که تیم او در حال حاضر در حال ارزیابی یک برنامه وابسته است تا توسعه دهندگان و جامعه گسترده تر را قادر سازد تا در مورد Woo Express صحبت کنند.

راه‌اندازی یک محصول میزبانی مدیریت شده، ووکامرس را در موقعیت منحصر به فردی قرار می‌دهد تا نرم‌افزار اصلی را برای پاسخگویی بهتر به نیازهای صاحبان فروشگاه‌ها و شرکای میزبانی که پذیرش آن را بیشتر می‌کنند، ارائه دهد و به نفع همه کسانی باشد که از ووکامرس استفاده می‌کنند و برای آن محصولات می‌سازند.

WooCommerce قصد خود را برای همکاری با شرکای میزبانی در اکتبر 2022 با WordPress.com به عنوان اولین آزمایشی راه حل جدید میزبانی مدیریت شده اعلام کرد. در آن زمان Lebens گفت: “جزئیاتی مانند نسخه های مختلف و برچسب سفید هنوز در دست بررسی هستند” اما WooCommerce علاقه مند است تا سفارشی سازی را مطابق با نیازهای خاص میزبان ها و مشتریان آنها در دسترس قرار دهد.

WooCommerce “با هر محیط مدیریت شده WordPress.com، به یک ادغام GitHub بومی دسترسی پیدا می کنید، می توانید دستورات WP-CLI را اجرا کنید، گزارش های سرور را بررسی کنید، مستقیماً به DB دسترسی داشته باشید و گردش کار خود را از طریق SSH و SFTP تنظیم کنید، و موارد دیگر.” استفانی پای، مدافع توسعه‌دهنده، در یک پست تشریح محصول جدید در وبلاگ توسعه دهندگان شرکت.

“یکی از اهداف ما برای Woo Express این است که به تاجران جدید بهترین چیزهایی را ارائه دهیم که وردپرس ارائه می دهد – ویرایشگر سایت و بلوک هایی که ما برای WooCommerce ساخته ایم به این معنی است که می توانید یک سایت زیبا برای بیان نام تجاری خود بدون دانش کدنویسی ایجاد کنید.” وارن هلمز گفت.

در WooSesh در اکتبر 2022، این شرکت اعلام کرد که در حال کار بر روی راه حل WooCommerce میزبانی شده است، درست زمانی که GoDaddy یک پیش نمایش دسترسی باز را راه اندازی کرده بود. مدیریت فروشگاه های WooCommerce به مشتریان مستقر در ایالات متحده، و Bluehost خود را راه اندازی کرد پیشنهاد WooCommerce یک ماه قبل درایو ارائه یک تجربه کاربری سفارشی‌تر و کاربرپسندتر از نصب ووکامرس از پیش نصب شده، رقابتی‌تر می‌شود.

چند تم تجاری دیگر که Automattic برای Woo Express طراحی شده است عبارتند از حرز، کوله پشتی، یک فنجان، و هنرمند پر رونق. صاحبان فروشگاه همچنین می توانند هر تمی را از دنیای گسترده تم های WooCommerce نصب کنند، نه فقط مواردی که در طرح میزبانی گنجانده شده است.

«Woo Express با سوباکی به‌عنوان پیش‌فرض، یک تم مدرن، متمرکز بر تجارت و مبتنی بر بلوک است. با ایجاد محتوای پیش‌فرض که توسط بلوک‌های ما ایجاد می‌شود، شروع کار با این موضوع را برای تاجران جدید آسان‌تر کرده‌ایم. که شامل جدید می شود بلوک های سبد خرید و پرداختکه تجربه لذت‌بخش‌تری را برای خریداران و تبدیل‌های بهتر برای بازرگانان فراهم می‌کند.»

Woo Express یک آزمایش رایگان 14 روزه دارد، بنابراین مشتریان میزبانی بالقوه می توانند برنامه های افزودنی، تم ها و محیط همراه را امتحان کنند تا ببینند آیا مطابق با نیازهای آنها است یا خیر. تجربه سوار شدن به گونه ای طراحی شده بود که برای بازرگانان دوستانه باشد، اما توسعه دهندگان هنوز به همه چیزهایی که در زیر کاپوت هستند دسترسی دارند.

هنگامی که از هولمز در مورد وضعیت سایر شرکای میزبانی که Woo Express را در زیرساخت خود ارائه می دهند، پرسید، WooCommerce هنوز در حال ارزیابی احتمالات است.

WooCommerce راه اندازی شده است وو اکسپرس، یک محصول میزبانی مدیریت شده جدید که از زیرساخت WordPress.com استفاده می کند و مسئولیت میزبانی و نگهداری را از صاحبان فروشگاه سلب می کند. این شرکت Woo Express را در اوایل ماه مارس با تعداد کمی از بازدیدکنندگان راه اندازی کرد، اما آن مرحله را به پایان رسانده و آن را برای عموم باز کرده است.

Bluehost در انتهای بودجه طیف میزبانی WooCommerce قرار دارد با برنامه هایی که از 9.95 دلار در ماه شروع می شود (با 24.95 دلار در ماه تمدید می شود) و برنامه نهایی با قیمت 12.95 دلار در ماه (با قیمت 39.95 دلار تجدید می شود) که توانایی مدیریت موجودی محصول در سراسر Etsy را اضافه می کند. آمازون و eBay از داشبورد تلفیقی از طریق Ecomdash.

قیمت گذاری Woo Express در 2023/4/19

هولمز گفت: «بسیاری از بازرگانان WooCommerce را با کمک یکی از صدها میزبان شگفت‌انگیز وردپرس / Woo در سراسر جهان تجربه می‌کنند، و ما آن را بخش مهمی از موفقیت و جایگاه Woo در چشم‌انداز تجارت الکترونیک می‌دانیم. ما سخت در تلاش هستیم تا همکاری خود را با میزبانان در آینده از طریق Woo Express گسترش دهیم. در حال حاضر ما چیز خاصی برای اعلام نداریم، اما در حال حاضر تیم های متعددی داریم که در حال بررسی این موضوع هستند.

در یک قسمت اخیر پادکست Do the Woo، Beau Lebens، رئیس مهندسی WooCommerce در مورد اینکه چگونه راه‌حل‌های سرپرستی شده مانند Woo Express مقداری یکنواختی را به اکوسیستم WooCommerce می‌آورد، بحث کرد. کنار هم قرار دادن مجموعه ای از راه حل های متفاوت همیشه بهترین تجربه را برای بازرگانان فراهم نکرده است و پیچیدگی هایی را ایجاد می کند که می تواند کاربران را از خود دور کند.

Woo Express مجموعه‌ای از برنامه‌های افزودنی از قبل نصب شده و تم‌های حرفه‌ای طراحی شده را ارائه می‌کند، اما با همان پلتفرم منبع باز ساخته شده است که به صاحبان فروشگاه اجازه می‌دهد هر افزونه یا تمی را نصب کنند. بازرگانان می توانند از پرداخت ووکامرس یا هر درگاه پرداخت دیگری که انتخاب می کنند استفاده کنند. این برنامه ها همچنین شامل پشتیبان گیری خودکار، اسکن امنیتی، و یک دامنه سفارشی و گواهی SSL است.

قیمت گذاری برای برنامه های میزبانی Woo Express کمی گران تر از قیمت اولیه 20.99 دلار در ماه GoDaddy (تجدید با 29.99 دلار در ماه) برای اساسی ترین برنامه است، اما ارزان تر از برنامه های سطح متوسط ​​و بالای GoDaddy که از ابتدا شروع می شود. 99.99 دلار در ماه و 149.99 دلار در ماه.

اما همچنین به این معنی است که، به عنوان یک بسته، می‌توانیم شروع به گفتن کنیم، زیرا ما با میزبان‌های دیگر شریک هستیم، ما مستقیماً با آنها کار می‌کنیم و می‌توانیم بگوییم، «هی، ببین، این چیزها بهتر کار می‌کنند». اگر همه اینها را با هم جمع کنید، اگر این را با یک آزمایش رایگان ارائه دهید، اگر قیمت خود را در این محدوده نگه دارید، هر چه که باشد، آموخته هایی که ما از انجام این کار خود داریم، قطعاً قصد داریم این را با میزبان ها و کار به اشتراک بگذاریم. با میزبان های دیگر برای پیاده سازی این برای کل اکوسیستم.”


منبع: https://wptavern.com/woocommerce-launches-woo-express

Lebens در پادکست Do the Woo گفت: “ما بسیار از این به عنوان راهی برای بهبود تجربه تجاری در WooCommerce Core استفاده می کنیم.” بنابراین برای همه، از جمله همه میزبان‌های دیگر، در دسترس خواهد بود.