WooCommerce 7.5.0 3 بلوک جدید را معرفی می کند، پشتیبانی از سبک های جهانی را گسترش می دهد – WP Tavern

این نسخه همچنین پشتیبانی گسترده‌ای از Style Book را ارائه می‌کند که از زمان انتشار WooCommerce Blocks 9.5.0 در دسترس بوده است. بلوک‌های «محصول ویژه» و «دسته ویژه» اکنون می‌توانند در «کتاب سبک» پیش‌نمایش شوند و تغییرات «سبک جهانی» اعمال شود.

ووکامرس 7.5.0 این هفته با سه بلوک جدید برای قالب‌های آرشیو محصول منتشر شد. اینها شامل یک بلوک جدید Store Breadcrumb، بلوک تعداد نتایج محصول، و یک بلوک مرتب‌سازی کاتالوگ است که همه در عمل در زیر مشاهده می‌شوند.

اعتبار تصویر: پست انتشار WooCommerce 7.5.0

WooCommerce 7.5.0 شامل دو به روز رسانی پایگاه داده، 278 commit به WooCommerce Core و roll در 170 commit از افزونه WooCommerce Blocks است.


منبع: https://wptavern.com/woocommerce-7-5-0-introduces-3-new-blocks-expands-support-for-global-styles

ما همچنین می‌خواهیم توسعه‌پذیری در این پروژه را با تحقیق در مورد مکانیسم افزونه‌ها برای گسترش قالب‌ها و پیاده‌سازی یک لایه سازگاری در نظر بگیریم تا هرچه بیشتر برنامه‌های افزودنی با قالب‌های مسدود شده کار کنند و در عین حال به توسعه‌دهندگان برنامه‌های افزودنی زمان می‌دهیم تا برنامه‌های افزودنی خود را به‌روزرسانی و مسدود کنند. مهندس ووکامرس تونگ دو گفت.

این بلوک ها به عنوان بخشی از تلاش برای آزادسازی قالب‌های آرشیو محصول را مسدود کنید به طوری که با یک تجربه بلوک به راحتی می توان آنها را سفارشی کرد.

این پروژه همچنین شامل پشتیبانی از یک بلوک اطلاعیه ها بنابراین تاجران می توانند اعلامیه های فروشگاه را به مشتریان نمایش دهند و همچنین محل نمایش آنها را تعیین کنند.

WooCommerce 7.5.0 پشتیبانی از Global Styles را گسترش داده است، به طوری که دکمه محصول، رتبه بندی محصول و بلوک های قیمت محصول اکنون می توانند به راحتی در ویرایشگر سایت سفارشی شوند. بلوک رتبه‌بندی محصول اکنون از کنترل‌های padding در Global Styles پشتیبانی می‌کند تا صاحبان فروشگاه‌ها بتوانند فاصله بیشتری در اطراف بلوک‌ها اضافه کنند.