WooCommerce 7.3 بلوک محصولات جدید را در بتا – WP Tavern معرفی می کند

سایر ویژگی‌های قابل توجه در WooCommerce 7.3 شامل افزونه‌های Pinterest و Codisto اضافه شده به جادوگر سوار شدن، یک بنر هشدار جدید در صورت تداخل تنظیمات مالیاتی و یک رابط کاربری بهبود یافته برای ایجاد ویژگی‌های محصول و آپلود تصاویر محصول است.

نسخه 7.3 همچنین سه الگوی “تجارت مجاور” را برای ساخت صفحات فروشگاه WooCommerce معرفی می کند. اینها الگوهایی هستند که به داده های فروشگاه WooCommerce ضربه نمی زنند اما به صاحبان فروشگاه اجازه می دهند تصاویر و پیوندها را سفارشی کنند. این الگوها در WooCommerce Blocks 9.1.0 نیز آزمایش شدند. آنها شامل یک الگوی متناوب تصویر و بلوک متن، یک قهرمان محصول با دو ستون و دو ردیف، و یک الگوی قهرمان کامل “تازه وارد شده‌اند”.

منبع تصویر: پست انتشار WooCommerce 7.3
این اولین نسخه بتا بلوک محصولات به کاربران امکان می دهد محصولات را بر اساس معیارهای خاص و طرح آنها در لیست یا شبکه فهرست کنند.

این نسخه همچنین صاحبان فروشگاه را به ارمغان می آورد تجربه بازاریابی چند کاناله در بتا در منوی بازاریابی در ادمین، کاربران اکنون می‌توانند لیستی از برنامه‌های افزودنی بازاریابی توصیه شده را بدون خروج از داشبورد مشاهده کنند. اینها را می توان مستقیماً از صفحه بازاریابی نصب کرد.

ووکامرس 7.3 این هفته با بلوک محصولات جدید در حال حاضر در نسخه بتا منتشر شد. در دسامبر 2022، بلوک محصولات در WooCommerce Blocks نسخه 9.1.0 آزمایش شد. این بر اساس بلوک Query Loop است و در نظر گرفته شده است که جایگزین تمام بلوک‌های نمایش محصول فعلی WooCommerce شود.

انتشار را بررسی کنید پست برای مشاهده تغییرات قالب و تمام اقدامات و فیلترهای جدید موجود برای توسعه دهندگان. کامل 7.3 تغییرات در GitHub در دسترس است.


منبع: https://wptavern.com/woocommerce-7-3-introduces-new-products-block-in-beta