WooCommerce میزبان روز مشارکت کننده مجازی در 19 آوریل 2023 – WP Tavern

رویداد مجازی زمانی متمرکزتر و شدیدتر از زمانی است که ممکن است در یک روز مشارکت کننده WordCamp تجربه شود، با تصمیم گیرندگان کلیدی WooCommerce برای کمک به ادامه کارها حضور دارند.

سازمان دهندگان کانال های جدیدی را در این کشور ایجاد خواهند کرد WooCommerce Community Slack، که به موضوعات مختلفی که قصد دارند در طول این رویداد 24 ساعته روی آنها کار کنند اختصاص خواهد یافت. این شامل کانالی برای کمک به مشارکت کنندگان در راه اندازی یک محیط توسعه است. علاقه مندان برای حضور می توانند برای اطلاع از به روز رسانی ها در کانال #اطلاعیه ها تماشا کنند.


منبع: https://wptavern.com/woocommerce-to-host-virtual-contributor-day-april-19-2023

WooCommerce یک روز مشارکت کننده مجازی 24 ساعته را اعلام کرده است که در 19 آوریل 2023 اتفاق خواهد افتاد. مشارکت کنندگان در حال کار بر روی هسته ووکامرس و بلوک های ووکامرس مخازن برای پوشش بهتر در مناطق زمانی، برگزارکنندگان دو زمان شروع خواهند داشت (0 UTC و 12 UTC).

استفانی پای، مدافع توسعه‌دهنده WooCommerce، گفت: «ما حداقل 4 ساعت از زمان شما را برای اختصاص به فهرستی از مشکلات می‌خواهیم. “این مسائل بر اساس تلاش مورد نیاز برای حل آنها انتخاب شده اند – ما فقط مسائلی را در نظر می گیریم که معتقدیم می توان آنها را در روز حل کرد.

WooCommerce از سال 2017 کنفرانس حضوری WooConf نداشته است، در عوض رویدادهای مجازی مانند WooSesh را انتخاب کرده است که در آن افراد می توانند به صورت رایگان در آن شرکت کنند و ارائه ها را تماشا کنند. پروژه منبع باز بیشتر بر روی کانال های ارتباط مجازی متمرکز شده است تا به مشارکت کنندگان کمک کند تا در ارتباط باقی بمانند، مانند چت ماهانه جدید با تمرکز بر توسعه پذیری بلوک WooCommerce. این روز مشارکت مجازی اولین روز در نوع خود برای ووکامرس خواهد بود.

«هر مشکلی که در طول روز مشارکت‌کننده انتخاب و روی آن کار شده باشد، قبل از انتشار بعدی ادغام می‌شود. ما متعهد هستیم که مطمئن شویم این اتفاق می‌افتد، زیرا می‌خواهیم زمانی را که جامعه ما به این رویداد اختصاص می‌دهد، گرامی بداریم.»