WooCommerce ثبت نام گزینه های Customizer را در نسخه 6.9 آینده متوقف می کند – WP Tavern

مشکل این است که صاحبان سایت با داشتن پیوندهای منوی «ویرایش سایت» و «سفارشی کردن» در مدیر ممکن است گیج شوند.

آلبا رینکون، مهندس WooCommerce در این اطلاعیه گفت: «زیر پنل‌ها یا بخش‌های ثبت‌شده در پنل WooCommerce در Customizer دیگر قابل دسترسی نخواهند بود زیرا پیوندهای Customizer حذف خواهند شد. «اگر توسعه‌دهنده تم یا افزونه‌ای هستید که به وجود آن‌ها متکی است، باید تغییراتی را برای اطمینان از انتقال آرام ایجاد کنید.»

WooCommerce در حال انجام یک فشار قوی برای خارج کردن منوی Customizer از ادمین برای کسانی است که از یک تم بلوک استفاده می کنند. در تلاشی برای پاکسازی ادمین و رفع سردرگمی، افزونه این کار را انجام می دهد هنگامی که یک تم بلوک فعال است، ثبت گزینه های Customizer را متوقف کنید با نسخه 6.9 شروع می شود. این با WooCommerce 6.9 که انتظار می‌رود در سپتامبر 2022 منتشر شود، اجرایی خواهد شد.

توسعه دهندگان هسته WooCommerce به نویسندگان افزونه توصیه می کنند محصولات خود را به روز کنند تا تنظیمات Customizer را به یک بلوک، الگو یا منوی جهانی Styles منتقل کنند.

از توسعه‌دهندگان انجمن نیز دعوت می‌شود تا تغییراتی را که ممکن است بر جریان‌های کار اشکال‌زدایی توسعه‌دهندگان تأثیر بگذارد، بررسی کنند. این هست یک پیشنهاد طراحی شده برای رسیدگی به مشکل افزایش اندازه آرشیو فشرده WooCommerce، که به سرعت در حال نزدیک شدن به اندازه ای است که برای برخی از کاربران به سختی می توان آن را بدون مهلت به روز رسانی کرد. تیم اصلی در حال بررسی حذف فایل‌های منبع جاوا اسکریپت و CSS از نسخه‌ها هستند، اما این تغییر عمده نیازمند بازخورد جامعه است. این بحث در GitHub باز خواهد شد تا 26 آگوست 2022.


منبع: https://wptavern.com/woocommerce-to-stop-registering-customizer-options-in-upcoming-6-9-release

این تغییر برای توسعه دهندگان WooCommerce بسیار مهم است تا بدانند که آیا هنوز تنظیمات را در پانل WooCommerce در Customizer ثبت می کنند. توسعه دهندگان می توانند استفاده از customize_register اقدامی برای گنجاندن آیتم های منوی Customizer، اما ادامه ارائه گزینه های Customizer یک تجربه کاربری ایده آل نیست.