WebP به صورت پیش فرض در وردپرس 6.1 به هسته ادغام شد – WP Tavern

آدام سیلورستاین، Core Committer تحت حمایت گوگل، “این ویژگی با انتخاب در اندازه های هسته (برای شروع) مزایای گسترده ای برای کاربران خواهد داشت – اگر کاملاً انتخاب شود تأثیر کمی خواهد داشت – یا فایده ای نداشت. گفت در پاسخ به مخالفان

با وجود انبوهی از بازبینی‌ها و فیلترهایی برای کنترل یا غیرفعال کردن آپلودهای WebP، این پیشنهاد بحث‌برانگیز باقی ماند. مشارکت‌کنندگان همچنان مشکلات را پس از آزمایش گزارش می‌کنند. بسیاری هنوز در مورد اینکه آیا این باید به طور پیش فرض انتخاب شود یا فعال باشد، تردید دارند.

تیم Performance یک وبلاگ جدید دارد جایی که مردم می توانند به روز رسانی پروژه ها و پیشنهادات فعلی خود را دنبال کنند. اکنون که کار اصلی WebP متعهد شده است، مراحل بعدی در جلسات آینده با یادداشت‌هایی که در وبلاگ جدید Core Performance ارسال می‌شوند مورد بحث قرار خواهند گرفت.


منبع: https://wptavern.com/webp-by-default-merged-into-core-for-wordpress-6-1

این تصور که WebP به طور پیش‌فرض باید انتخاب شود به طور خلاصه رد شد و قبل از انجام تغییرات، گفتگو مجدداً بررسی نشد.

پیشنهاد اولیه پس از بازخورد قابل توجه انتقادی بازنگری شد. قابل توجه ترین تغییرات شامل تولید خودکار نسخه های WebP فقط با اندازه های تصویر اصلی، حفظ اندازه های فرعی ثانویه (WebP) فقط در صورتی که کوچکتر از نوع MIME اولیه باشند، و فقط تولید تصاویر WebP برای اندازه های تصویری که برای استفاده در کاربر در نظر گرفته شده است. مواجهه با محتوای جلویی

“بنابراین، من این سوال را دارم که چرا این عملکرد باید به طور پیش فرض در این مرحله فعال شود. IMHO، فقط باید انتخاب شود. به علاوه در حالت ایده‌آل، ما از قبل به فکر اضافه کردن فرمت‌های تصویر بیشتر برای پشتیبانی از این ویژگی خواهیم بود.»

Silverstein در پاسخ به پیشنهاداتی مبنی بر اینکه این ویژگی با یک رابط کاربری برای فعال کردن آن در صفحه رسانه ارائه می شود، گفت: «ما در مورد پیشنهادات در چت ها و مسائل با پاسخ های متفاوت بحث کرده ایم. پروژه فلسفه مرتباً به عنوان همسو با رویکرد فعلی ذکر می شود.

ماتیاس راینهولز: «من قطعاً اضافه کردن پشتیبانی از Core برای انواع MIME اضافی برای فایل‌های تصویری با اندازه کوچکتر را یک مزیت بزرگ می‌دانم. گفت. اما من نمی توانم اضافه کردن تبدیل به فرمت فایل دیگر را به عنوان رفتار ترجیحی ببینم. این ممکن است به بهینه‌سازی موقعیت WebP در بازار کمک کند، اما همچنین تهدیدی جدی برای نویسندگان افزونه‌ها و وب‌سایت‌های بزرگ‌تر موجود است که به این تغییر توجه نمی‌کنند.

را بلیط در انتظار وصله‌ها برای چند رشته آزاد در پیاده‌سازی فنی باز می‌ماند. مشارکت‌کنندگان با نگرانی‌های بیشتری به زنگ زدن ادامه داده‌اند.

اندرو وایلدر، بنیانگذار NerdPress، یک صفحه جداگانه ایجاد کرد بلیط از مشارکت‌کنندگان می‌خواهد که این ویژگی را انتخاب کنند، اما بلیط بسته شد و مکالمه به بلیط اصلی هدایت شد تا بحث منقطع نشود.

WebP، یک فرمت تصویری توسعه یافته توسط گوگل، که قرار است جایگزین فرمت های فایل JPEG، PNG و GIF شود، به زودی به صورت پیش فرض برای آپلود تصاویر جدید JPEG در وردپرس تولید و برای محتوای وب سایت استفاده می شود. کار اصلی برای این ویژگی بود متعهد شد به هسته برای گنجاندن در نسخه آینده وردپرس 6.1.

مارک هاولز مید، توسعه‌دهنده وردپرس، هنگام تبدیل عکس‌های با وضوح متوسط ​​(تقریباً 1600 تا 2500 پیکسل در لبه بلند)، فایل‌های WebP اغلب بزرگ‌تر از معادل JPEG هستند. نظر داد در بلیط اصلی برای کار WebP. «(در آزمایش‌های من با استفاده از عکاسی خودم، در حدود 60 درصد موارد.) این تغییر ممکن است آزمایش «قالب تصویر مدرن» را در Page Speed ​​Insights خوشحال کند، اما اجرای WebP به‌طور پیش‌فرض در سایت‌هایی که از عکاسی زیادی استفاده می‌کنند، اغلب باعث می‌شود. باعث افزایش زمان بارگذاری تصویر می شود.”

برخی از توسعه‌دهندگان از این تغییر حمایت می‌کنند، اما ترجیح می‌دهند که به‌طور پیش‌فرض در ابتدای راه‌اندازی آن خاموش باشد تا به اکوسیستم اجازه دهد برای تغییر آماده شود.

وایلدر: “انتخاب کردن این ویژگی های جدید به جای انصراف، بهترین راه برای احتیاط در مورد اثرات احتمالی است.” گفت.

درخواست‌های زیادی برای انتخاب این مورد وجود داشته است (و همچنین برخی درخواست‌ها برای تنظیم در صفحه رسانه، به جای فیلتر برای توسعه‌دهندگان) دارند. تاکنون هیچ گفتگوی آشکاری در مورد اینکه چرا این موضوع مورد توجه قرار نمی گیرد، وجود نداشته است.