WebP به صورت پیش‌فرض از نسخه 6.1 وردپرس آینده استخراج شد – WP Tavern

من تمام گفتگوها و مسائل اینجا را خوانده ام. من علاقه مند به پشتیبانی از فرمت‌های جدید و بهبود عملکرد هستم، اما فکر می‌کنم این تغییر که به‌طور پیش‌فرض برای کاربران در هنگام ارتقا به 6.1 اعمال می‌شود، در حال حاضر بسیار مناسب است، از جمله با برخی از تعامل‌های نامطلوب سیستم‌عامل‌ها در اطراف webp (و HEIC! ) فایل ها.

در طول جلسه امروز تیم عملکرد، مشارکت کنندگان به طور خلاصه در مورد بازگشت صحبت کردند.

در جلسه قبلی تیم پرفورمنس، سیلورستاین گفت که پست مولنوگ در مورد عدم خرید این ویژگی برای تیم غافلگیرکننده بود و اینکه آنها با انتشار کار می‌کردند به درک بهتر نگرانی‌ها به امید یافتن مسیری رو به جلو منجر می‌شد.

من خوشحالم که از کار برای فایل‌های webp و HEIC پشتیبانی می‌کنیم تا در هسته‌ی خود باقی بمانند، زیرا ما باید در مورد آنچه می‌پذیریم و با آن کار می‌کنیم آزاد باشیم، اما نه با تغییر تبدیل همه چیز به webp هنگام آپلود JPEG.

ماه گذشته، برنامه وردپرس برای تولید تصاویر WebP به طور پیش‌فرض برای آپلود تصاویر جدید JPEG، پس از مخالفت‌های توسعه‌دهندگان اصلی، برای نسخه 6.1 آینده به حالت تعلیق درآمد. با وجود بازخوردها و نگرانی‌های مهم از سوی جامعه توسعه‌دهندگان وردپرس، پیشنهاد اولیه در پایان ماه جولای در هسته اصلی ادغام شد. دیروز، ویژگی بود برگردانده شد در پاسخ به اخیر مت مولنوگ پست در مورد حذف آن از هسته به نفع توسعه به عنوان یک افزونه متعارف:

شرکت‌کنندگان در آن بحث نگرانی‌های خود را در مورد وادار کردن کاربران به پذیرش WebP به طور پیش‌فرض در صورت انتقال آن به افزونه خود ابراز کردند. برای نشان دادن اینکه تصاویر سریع‌تری ارائه می‌دهد، نیاز به تغییر نام تجاری استراتژیک دارد، زیرا اکثر کاربران با فرمت WebP آشنایی ندارند.

آدام سیلورستاین، متولی اصلی پشتیبانی گوگل، گفت: «ما هنوز در تلاشیم تا بفهمیم که یک پلاگین متعارف دقیقاً چیست و آیا به طور پیش‌فرض برای WebP کار می‌کند یا خیر. “ما هنوز چند راه حل داریم که برای کیفیت تصویر 6.1 در هنگام خروجی WebP ها (که هنوز گزینه ای است که در حال حاضر فقط به یک پلاگین نیاز دارید) رسیدیم.”

اگر مسیر یک پلاگین متعارف باید دنبال شود، مطمئناً باید آن را حذف کنیم، اما ماهیت پروژه نیز تغییر خواهد کرد.»

سیلورستاین گفت: «من می‌خواهم اذعان کنم که این ضربه‌ای برای همه کسانی است که روی این ویژگی کار کرده‌اند (از جمله خودم) و در عین حال می‌خواهم ما را تشویق کنم که با توجه به موقعیت کنونی چگونه می‌توانیم به جلو برویم تمرکز کنیم. «آیا نگرانی‌هایی وجود دارد که بتوانیم برطرف کنیم؟ آیا یک افزونه متعارف منطقی است؟»

مشارکت‌کنندگان مراحل بعدی این ویژگی را در بحث‌های آینده تصمیم خواهند گرفت. در حال حاضر، کاربرانی که به‌طور پیش‌فرض منتظر آپلودهای WebP بودند، همچنان می‌توانند با استفاده از این ویژگی، این ویژگی را دریافت کنند آزمایشگاه عملکرد افزونه، توسط تیم عملکرد وردپرس نگهداری می شود.


منبع: https://wptavern.com/webp-by-default-pulled-from-upcoming-wordpress-6-1-release

«فکر می‌کنم اگر یک «پروژه ویژگی» باقی بماند، منطقی است که در افزونه Performance Lab باقی بمانیم – نمی‌دانیم که آیا حذف آن از آن، آزمایش‌کنندگان بیشتری را برای ما به ارمغان می‌آورد (مخصوصاً که افزونه Performance Lab بیش از 10 هزار نصب دارد که فلیکس آرنتز، یکی از همکاران تحت حمایت گوگل، گفت.