Themeum افزونه Kirki Customizer Framework – WP Tavern را دریافت می کند

او گفت: «بعید است که این خرید پیامدهای منفی برای کاربران به همراه داشته باشد. تنها تغییر محسوس این خواهد بود که تعمیر و نگهداری محصول در حال حاضر توسط یک تیم حرفه‌ای انجام می‌شود که به خوبی در فن‌آوری مسلط هستند و تجربه زیادی دارند.


منبع: https://wptavern.com/themeum-acquires-kirki-customizer-framework-plugin

عارف گفت: “از سال 2012، ما عمیقاً درگیر ایجاد یک محصول مشابه در یک پلت فرم دیگر بوده ایم.” “تجارب گذشته ما ما را با مهارت ها و دانش لازم تجهیز کرده است که معتقدیم ارزش این افزونه را تا حد زیادی افزایش می دهد. با این بهبود، توسعه‌دهندگان می‌توانند گزینه‌های سفارشی‌سازی را به قالب‌های وردپرس خود اضافه کنند. به یک معنا، این یک محصول بازگشتی برای ما به نظر می رسد.

کاربران فعلی ممکن است نگران تغییر دست محصول باشند، اما Arif گفت بعید است که تغییرات قابل توجهی را تجربه کنند.

Rayhan Arif، دستیار معاون توسعه کسب و کار در Themeum، انتظار دارد که افزونه Kirki در دسترس قرار گیرد. نمایه تم در سازمان وردپرس به زودی Themeum شرکت پشت سر است مدرس LMS، Qubely – بلوک های پیشرفته گوتنبرگ، و نزدیک به ده افزونه کوچکتر دیگر.

ونگریس گفت: «فقط تعداد زیادی از مشتریان Kirki PRO وجود دارد،» اگرچه برخی از عدم توسعه Kirki قبل از خرید ناراضی بودند.

Vongries گزارش داد که با وجود بیش از 600000 نصب فعال، پشتیبانی از این افزونه “اصولاً صفر” بود. این منطقی است زیرا چارچوبی است که برای توسعه دهندگان طراحی شده است. اکثر کاربران این افزونه نسخه رایگان آن را از WordPress.org نصب کرده اند.

“ما در حال بررسی انجام تنظیمات خاصی در قیمت گذاری یا مدل کسب و کار خود هستیم که همه اینها به نفع مشتریان فعلی و آینده است. برای مثال، ممکن است قیمت را به میزان قابل توجهی کاهش دهیم.»

عارف گفت: «تمرکز اولیه ما بر بهبود افزونه خواهد بود، پس از آن بدون شک به ادغام آن در موضوعات خود ادامه خواهیم داد.

«Themeum یک بازیکن اصلی در دنیای وردپرس است و من واقعاً معتقدم که آنها برای Kirki مناسب هستند. آن‌ها منابع لازم را دارند تا افزونه را به سطح بالاتری برسانند و به آن توجهی که شایسته آن است بدهند.»

ونگریس گفت: «من با تیم Themeum در WordCamp اروپا در سال 2019 ملاقات کردم و خاطرات خوبی از برخوردمان دارم. “آنها بلافاصله پس از انتشار پست وبلاگ در میخانه، با من تماس گرفتند، جایی که من جستجوی خود را برای خانه جدیدی برای کرکی بیان کردم.

تم، یک شرکت تم و افزونه وردپرس که در سال 2013 تاسیس شد، این را خریداری کرده است چارچوب سفارشی ساز Kirki پلاگین از توسعه دهنده سابق خود، David Vongries. در آوریل 2023، Vongries اعلام کرد که این محصول را غروب می کند و توسعه آن را متوقف می کند. او این افزونه را به قیمت 30 هزار دلار برای فروش قرار داد و آن را به قیمتی کمتر از قیمت پیشنهادی فروخت.

Themeum در حال حاضر هیچ محصول تم مبتنی بر بلوک ندارد، بنابراین این افزونه وابسته به Customizer با کاتالوگ شرکت مطابقت دارد.