TeamWP برای سنجش میزان مشارکت و رضایت کارکنان در اکوسیستم وردپرس – WP Tavern، شاخص تجربه تیمی را راه اندازی می کند.

نظرسنجی جامع جمع آوری و ناشناس خواهد بود. تقریباً 4 تا 7 دقیقه طول می کشد تا تکمیل شود و شامل سؤالاتی در مورد تجربه کارکنان، فرهنگ شرکت، رهبری، مدیریت و کار تیمی، فرصت های پیشرفت شغلی، توسعه حرفه ای، جبران خسارت و به رسمیت شناختن، و تجربیات فردی کارکنان است.

Giroux قصد دارد نتایج اولیه شاخص تجربه تیمی را در WordCamp Europe در آتن در ژوئن 2023 به اشتراک بگذارد. هر کسی که در یک شرکت محصول یا خدمات وردپرس کار می کند، آژانس یا شرکت میزبانی دعوت می شود نظرسنجی را کامل کنید.


منبع: https://wptavern.com/teamwp-launches-team-experience-index-to-measure-employee-engagement-and-satisfaction-in-the-wordpress-ecosystem

Giroux گفت: “ماهیت توزیع شده شرکت های وردپرس به این معنی است که آنها اغلب فاقد منابع و دانش برای ایجاد مکان های کاری واقعاً باز و اول از همه هستند.” «شاخص تجربه تیمی این شکاف را با ارائه بینش‌ها و معیارهایی پر می‌کند که به شرکت‌ها کمک می‌کند نقاط قوت و زمینه‌های بهبود را شناسایی کنند و فرهنگ کاری بازتر، مشارکتی و نوآورانه‌تر را تقویت کنند.»

در فوریه 2023، جیمز ژیرو TeamWP را تاسیس کرد، پروژه ای که هدف آن حمایت از مکان های کاری باز و اول از همه در اکوسیستم وردپرس است. اولین ابتکار او راه اندازی بود شاخص تجربه تیمی، یک نظرسنجی معیار تعامل کارکنان که به طور خاص برای افرادی که در دنیای وردپرس کار می کنند طراحی شده است.

در حالی که پاسخ ها به صورت ناشناس ثبت می شوند، مهم است که توجه داشته باشید که نام شرکت به همراه نقش کارمند و تعداد کارمندان الزامی است. پاسخ دهندگان باید آگاه باشند که به طور جمعی اطلاعات خصوصی زیادی را ارائه می کنند و تنها در صورتی باید به اشتراک بگذارند که معتقد باشند این بینش ها تأثیر مثبتی بر اکوسیستم گسترده تر خواهد داشت.