State of the Word 2022 در 15 دسامبر از شهر نیویورک به صورت زنده پخش می شود – WP Tavern

سالانه مت مولنوگ وضعیت کلمه آدرس (SOTW) امسال در شهر نیویورک و قبل از تماشاگران زنده در 15 دسامبر ارائه خواهد شد. قالب رویداد مشابه سال گذشته است که گروه کوچکی از مهمانان دعوت شده شخصاً به آن خواهند پیوست.

به طور سنتی، State of the Word در WordCamp US ارائه می‌شود و این رویداد را با بررسی الهام‌بخش پیشرفت وردپرس و یک جلسه پرسش و پاسخ پر جنب و جوش پایان می‌دهد. از سال 2020، به دلیل بیماری همه گیر، SOTW به یک رویداد جداگانه و کوچکتر تبدیل شد که می تواند برای همه کسانی که نمی توانند در آن شرکت کنند پخش شود. برگزارکنندگان در حال برنامه ریزی برای پخش زنده رویداد امسال در پلتفرم های رسانه های اجتماعی WordPress.org هستند.

بر خلاف سال گذشته، جایی که از اعضای برجسته جامعه برای شرکت دعوت شد، سازمان دهندگان فرمی ایجاد کرده اند که هر کسی می تواند درخواست دعوت برای حضور. صندلی ها بر اساس اولویت و اولویت در دسترس عموم است. در این فرم آمده است که ماسک در این رویداد مورد نیاز نخواهد بود، سیاستی که امروز مانند سال گذشته بحث برانگیز است و حضور افراد آسیب پذیر پزشکی را غیرممکن می کند:

پخش زنده در قسمت تعبیه شده است پست اعلامیه و همچنین پخش خواهد شد کانال یوتیوب وردپرس بر 15 دسامبر 2022، 1 تا 2:30 بعد از ظهر EST (6 تا 7:30 بعد از ظهر UTC). کسانی که میزبان مهمانی های تماشا هستند، تشویق می شوند برای دریافت منابع اضافی از تیم انجمن به [email protected] ایمیل بزنند.


منبع: https://wptavern.com/state-of-the-word-2022-will-be-livestreamed-from-new-york-city-on-december-15از آنجایی که اکثر مردم از طریق پخش زنده تماشا خواهند کرد، بخش پرسش و پاسخ رویداد از طریق ایمیل برای شرکت کنندگان مجازی انجام می شود. هر کسی می‌تواند از قبل با ایمیل [email protected] سؤالی بپرسد یا می‌تواند در جریان رویداد در چت پخش زنده در YouTube سؤال کند. مدیر اجرایی وردپرس، Josepha Haden-Chomphosy گفت ممکن است یک پست بعدی با پاسخ به سوالاتی که در این رویداد پوشش داده نشده است منتشر شود.

در حالی که در این رویداد، استفاده از ماسک اجباری نیست، بلکه تشویق می شود، مانند استفاده از ضدعفونی کننده دست و فاصله گذاری اجتماعی.