SiteGround میزبانی مدیریت شده EDD را راه اندازی می کند – WP Tavern

تنکو نیکولوف، مدیر عامل SiteGround گفت: «تقاضای رو به رشدی برای میزبانی تجارت الکترونیک بهینه شده برای سازندگان دیجیتال وجود دارد. ما از شراکت با Easy Digital Downloads برای ارائه بهترین تجربه میزبانی در کلاس هیجان‌زده هستیم، بنابراین سازندگان می‌توانند بدون نگرانی در مورد جنبه فنی، با اطمینان روی رشد کسب‌وکار خود تمرکز کنند.»


منبع: https://wptavern.com/siteground-launches-managed-edd-hosting

SiteGround یک برنامه جدید راه اندازی کرد محصول میزبانی Easy Digital Downloads (EDD). امروز اولین در نوع خود در بین هاست های وردپرس است. این شرکت در حال حاضر بیش از 2,800,000 دامنه را تامین می‌کند و با طرح‌های جدیدی کسب‌وکارهای کوچک و سازندگان محصولات دیجیتال را هدف قرار می‌دهد که ورود صاحبان فروشگاه‌های جدید EDD را آسان می‌کند.

برنامه ها از 2.99 دلار در ماه متغیر است. (1 وب سایت) به 7.99 دلار در ماه. (وب سایت های نامحدود، 40 گیگابایت فضای وب، 400 هزار بازدید ماهانه). قیمت این برنامه ها مشابه برنامه های میزبانی وردپرس مدیریت شده SiteGround است، اما آنها از قبل با EDD، یک موضوع EDD رایگان بارگذاری شده اند.آن را بگیرید)، افزونه All in One SEO، MonsterInsights، افزونه WPForms و OptinMonster. SiteGround قصد دارد منحنی یادگیری مرتبط با راه‌اندازی یک فروشگاه محصولات دیجیتال را با ترکیب همه این افزونه‌ها به همراه یک تور راهنما در داخل هواپیما صاف کند.

یک سال پیش، Awesome Motive Sandhills Development، خالقان EDD را به همراه سایر محصولات و خدمات وردپرس این شرکت خریداری کرد. Awesome Motive گزارش می دهد که بیش از 50000 صاحب وب سایت از EDD برای فروش کتاب های الکترونیکی، هنر دیجیتال، موسیقی، فایل های PDF، مجوزهای نرم افزار و سایر محصولات دیجیتال استفاده می کنند. میزبانی جدید مدیریت شده EDD نتیجه مشارکت SiteGround و Awesome Motive است.