SiteCare Maintainn را از WebDevStudios – WP Tavern به دست می آورد

همانطور که ما رشد کرده ایم و مشتریان ما رشد کرده اند [with] قطعاً بیشتر تمرکز بر شرکت و تجارت بزرگ است، ما به سادگی به نوعی رشد کرده ایم که آن طرف خانه واقعاً از نظر مشتریانی که با آنها کار می کنیم با بخش توسعه دهنده وب خانه مطابقت ندارد. “برد ویلیامز، مدیر عامل WebDevStudios در مصاحبه ای با دقیقه WP.

“بنابراین، از نظر بهترین روش حمایت از این مشتریان کمی سخت بود، زیرا مطمئناً ما می‌خواهیم از مشتریان خود مراقبت کنیم و آنها دلیل بزرگی برای حضور ما در اینجا هستند. به همین دلیل است که لیزا، شریک زندگی من و من، یک گام به عقب برداشتیم و گفتیم، شاید این برای WebDev، جایی که در آن هستیم، جایی که به رفتن خود ادامه می دهیم، منطقی نباشد.

ادغام بیشتر در فضای خدمات نگهداری وردپرس، به عنوان SiteCare، اتفاق می افتد اعلام کرد به دست آورده است حفظ کردن، یک رقیب دیرینه، از WebDevStudios.

مشتریان برنامه تعمیر و نگهداری فعلی Maintainn که از 49 تا 249 دلار در ماه متغیر است، به مدت یک سال در همان قیمت باقی خواهند ماند. SiteCare ممکن است در آینده این سطوح قیمت گذاری را دوباره ارزیابی کند. به مشتریان وعده داده می شود که همان سطح خدمات برنامه فعلی آنها باشد، اما ممکن است برخی از مزایای افزایش یافته را نیز دریافت کنند که قبلاً دریافت نکرده بودند. SiteCare علاوه بر خدمات تعمیر و نگهداری، طیف وسیعی از خدمات بازاریابی دیجیتال را نیز به مشتریان خود ارائه می دهد.

ویلیامز گفت: «مبارزه با پیام، پیام بازاریابی برای گفتن، هی، ما می‌توانیم پشتیبانی کنیم، وبلاگ‌ها، شرکت‌های کوچک و متوسط، شرکت‌ها و مایکروسافت پیامی سخت برای انتقال است.

همانطور که WebDevStudios شروع به تمرکز بیشتر بر روی پروژه‌های بزرگتر و فنی‌تر کرد که وردپرس را در مقیاس برای مشتریانی مانند وال استریت ژورنال، استارباکس، مایکروسافت، ویاکام و NBA اجرا می‌کرد، این شرکت برای بازاریابی موثر Maintainn با پیام‌هایی که تمایز خود را از پیشنهادات توسعه سازمانی WebDevStudios.

این دومین خرید SiteCare از یک شرکت مدیریت سایت وردپرس پس از خرید WP Site Care در سال 2018 است. این شرکت تمام دارایی های Maintainn را بر عهده خواهد گرفت اما کارمندان در WebDevStudios باقی خواهند ماند.


منبع: https://wptavern.com/sitecare-acquires-maintainn-from-webdevstudiosما می دانستیم که بازاریابی آن برای ما تقریبا غیرممکن است. این واقعاً به دلیل جدایی از جایی است که WebDev به نوعی بیشتر به سمت شرکت رشد می کرد و Maintainn در درجه اول از آن SMB تا سطح متوسط ​​پشتیبانی می کرد.