Shufflehound تم رایگان Lemmony Child را برای آژانس‌ها منتشر می‌کند – WP Tavern

Shufflehound انتخاب جالبی را ایجاد کرد که آژانس Lemmony را به عنوان یک تم کودک از آنچه که قبلاً یک تم چند منظوره بسیار انعطاف‌پذیر است، ایجاد کرد. این مطمئناً می‌توانست به‌عنوان الگوی تمام صفحه ارسال شود، اما می‌توانست الگوهای بسته‌بندی شده با موضوع اصلی را نیز تا حد زیادی گسترش دهد. در این روزهای اولیه طرح‌بندی بلاک، هنوز مشخص نیست که کاربران چه چیزی را ممکن است «نفخ الگو» یا الگوهای بیش از حد در نظر بگیرند، به‌ویژه که به راحتی می‌توان آن‌ها را در پنل‌های مختلف داخل کاوشگر دسته‌بندی کرد.

آژانس لیمونی یک گزینه قوی برای ساختن وب سایت هایی است که نیاز به نمایش خدمات، نمایش قیمت ها، یا حفظ حضور اطلاعاتی در وب دارند. این به صورت رایگان از WordPress.org در دسترس است و همزمان تم والد را به صورت خودکار نصب می کند.


منبع: https://wptavern.com/shufflehound-releases-free-lemmony-child-theme-for-agencies

آژانس Lemony شباهت زیادی به موضوع اصلی خود دارد اما با الگوهای خاص آژانس. این تم با 25 الگوی بلوک سفارشی جدید، در بالای آنهایی که قبلاً در Lemmony گنجانده شده است، در مجموع بیش از 50 الگو ارائه می شود.

الگوهای منحصر به فرد این موضوع برای آژانس ها مناسب است، اما برای غیر انتفاعی، حمایت، پورتفولیو یا هر نوع کسب و کار نیز به خوبی کار می کند. اینها شامل یک قهرمان با خدمات، آکاردئون برای مواردی مانند پرسش‌های متداول، شمارنده‌ها، جدول‌های قیمت‌گذاری بیشتر، خدمات با نمادها یا تصاویر، نوار کناری مسدود شده، توصیفات و موارد دیگر است.

سازندگان تم در سازماندهی تمام الگوهای موجود در دسترس کاربران کار بسیار خوبی انجام داده اند. در داخل کاوشگر/درج الگو، آنها در پانل های مختلف برای الگوهای خاص موضوع آژانس Lemony، الگوهای Lemony و الگوهای تمام صفحه Lemony جدا شده اند. این کار ساخت صفحات را آسان‌تر می‌کند، زیرا کاربران مجبور نخواهند بود تمام الگوهای جمع‌شده را جستجو کنند.

افزونه Lemmony Companion که هنگام نصب تم به کاربران توصیه می‌شود، تعداد انگشت شماری بلوک سفارشی را اضافه می‌کند که برخی از الگوها برای کار بر روی آن‌ها تکیه دارند. این شامل بلوک‌هایی برای شمارنده، نماد، عنوان تصویر ویژه پست، متن تایپ، لغزنده خودکار قهرمان و آکاردئون است.

شافلهاند در ماه مارس با انتشار Lemmony، یک تم بلوک رایگان وردپرس با بیش از 30 الگو، سروصدای زیادی به پا کرد. این اولین تم بلوک این شرکت در WordPress.org بود و در حال حاضر در بیش از 1000 وب سایت فعال است. با تکیه بر موفقیت این موضوع، Shufflehound یک تم کودک برای آژانس ها ایجاد کرده است.

این ممکن است بهترین راه برای اطمینان از اینکه این ویژگی‌ها دقیقاً مطابق با موضوع طراحی شده‌اند و به کاربران کنترل خلاقانه‌تری در داخل این بلوک‌های خاص می‌دهند. گاهی اوقات استفاده از پلاگین های شخص ثالث برای افزودن لغزنده یا آیکون ها می تواند به شکلی ناخوشایند بر روی طرح پیچ شود. یک افزونه همراه که به طور خاص برای این موضوع تعیین شده است در این مثال منطقی است.