Raghavendra Satish Peri – اخبار وردپرس

تنها پس از چند سال، Raghavendra مهارت و اعتماد به نفس برای ساخت تقریباً هر چیزی در وردپرس را داشت و از وب سایت های ساده به پیچیده پیشرفت می کرد.

در طول اقامت خود در بنگالورو، او به طور تصادفی به فکر وبلاگ نویسی و کتاب های صوتی افتاد. در تولد 23 سالگی خود، او دو اولین بار داشت: ثبت دامنه و انتشار یک پست وبلاگ. در ابتدا او در مورد چیزهایی که در زندگی روزمره اش اتفاق می افتاد می نوشت که در ابتدا با پاسخ های کم مواجه شد. اما زمانی که او شروع به شرکت در جلسات وبلاگ نویسی و فناوری کرد، از طرف وبلاگ نویسان هم تشویق شد که او را در مورد سبک نوشتن او تعریف کردند.

در این ماه، با نزدیک شدن به روز دسترسی وردپرس، Raghavendra Satish Peri، وبلاگ نویسی که کارآفرین دیجیتالی مستقر در هند است و متخصص است را معرفی می کنیم. در دسترسی به وب و بازاریابی دیجیتال.

آن روزهای اولیه فناوری در همه جا بود، و هیچ کس چندان به استفاده از آن در آموزش و زندگی روزمره فکر نمی کرد.

کمک به اجرای رویدادهای وردپرس، تمام مهارت های موجود Raghavendra را گرد هم آورد. این به او چیزهای زیادی در مورد آنچه که برای یک رویداد واقعاً فراگیر نیاز است، از زیرنویس و زبان اشاره گرفته تا پخش کننده های رسانه و موارد دیگر آموخت.

«تصمیم گرفتم زندگی ام را به بهترین شکل انجام دهم و اثرم را در دنیا بگذارم. این فکر به من انگیزه می دهد.»

راگاوندرا ساتیش پری

یکی از دارایی‌های کلیدی راگاوندرا حمایت خانواده‌اش در کنار آمدن با نابینایی پیشرونده‌اش بوده است. خواهرش مسئولیت آموزش مهارت‌های مهم اجتماعی و زندگی را به او بر عهده گرفت تا بتواند در سیستم آموزشی سخت‌گیرانه کشورش حرکت کند.

در آن مرحله یک شکاف وجود داشت: او همان مهارت‌های تجاری را داشت، اما تا زمانی که با استفاده از صفحه‌خوان‌ها راحت نشد، نمی‌توانست آن‌ها را به طور مؤثر به کار ببرد.

راگاوندرا در حال سخنرانی در رویدادی در بنگلور، هند در سال 2014. اعتبار عکس: دو فوت برای پرواز - عکاسی fLaShBuLbZz
راگاوندرا در یک رویداد در بنگالارو، هند در سال 2014 صحبت می کند

Raghavendra همچنین کاربر مشتاق ویرایشگر وردپرس گوتنبرگ است و تمام وب سایت های خود را با استفاده از آن می سازد. اگرچه ایجاد و ویرایش محتوا همچنان می تواند برای او مشکلاتی ایجاد کند، او قسمت جلویی بلوک های گوتنبرگ را بسیار در دسترس می داند. او معتقد است که با مشارکت در این نرم افزار تجربه بهتری برای همه خواهد داشت.

پسندیدن بارگذاری…


منبع: https://wordpress.org/news/2022/10/people-of-wordpress-raghavendra-satish-peri/

او توسعه نرم‌افزار را از نزدیک دنبال می‌کند، به‌ویژه جایی که وردپرس با قابلیت دسترسی مواجه می‌شود.

در سال 2021، راگاوندرا تحت چالش‌برانگیزترین رویداد خود تا به امروز قرار گرفت، زمانی که او پیوند کلیه انجام داد. او برای ایجاد انگیزه در خود، وب سایتی را راه اندازی کرد که بر دسترسی و طراحی فراگیر تمرکز دارد. این امر او را بر آن داشت تا یک جامعه دسترسی را راه اندازی کند تا به پر کردن شکاف های موجود در دانش دسترسی کمک کند. امروزه یکی از بزرگترین جوامع دسترسی آنلاین هند است که به توسعه دهندگان و طراحان آموزش می دهد و افراد دارای معلولیت را برای ایجاد حرفه ای در زمینه تست دسترسی آموزش می دهد.

عکس پرتره راگاوندرا پس از پیوند عضوش، 2021.
راگاوندرا پس از پیوند عضوش در سال 2021

Raghavendra Satish Peri می گوید وردپرس چیزی بیش از یک راه برای موفقیت آنلاین است. این جامعه ای است که همیشه به سوالات او پاسخ داده و به او در یادگیری کمک کرده است و باعث شده صدای او در سراسر جهان شنیده شود.

را افراد وردپرس سریال با تشکر جوزفا هادن (@چانتابون) و تافر دروزیا (@topher1kenobe) برای پشتیبانی آنها.

لوگوی HeroPress

او پس از یک پیوند موفقیت آمیز، زندگی منظمی را با چند محدودیت دارد. او همچنان از کار عمیق در فضاهای ناتوانی، دسترسی و شمول لذت می برد. راجاوندرا امیدوار است دیگران به او و هزاران نفر دیگر که برای ایجاد تفاوت همکاری می کنند، بپیوندند.

داستان ها را به اشتراک بگذارید

راگاوندرا با استفاده از وردپرس برای انتشار داستان خود، عشق به نوشتن پیدا کرد و این باعث شد که بخواهد وردپرس را بسیار بهتر یاد بگیرد و درک کند.

«نوشتن ذهن و روح مرا از درد و اندوه رها کرد. این فرد را به حالت ذن می برد که وقتی افکار خود را روی کاغذ دید می توان روح او را درک کرد.

راگاوندرا ساتیش پری

او به یاد می آورد که از آن زمان آموخته است که به قول او: “بعضی چیزها مهم هستند، اما باید آنها را رها کرد تا چیزهای مهمتر بتوانند فضای جدید را اشغال کنند.”

برای کمک به دستیابی به آن، راگاوندرا به بنگالارو نقل مکان کرد، جایی که تحصیلات کاملی در زمینه فناوری صفحه‌خوان دریافت کرد و به عنوان مشاور در دسترسی دیجیتال مشغول به کار شد.

به اشتراک گذاری این داستان های مشارکت کنندگان منبع باز کمک کنید و به رشد جامعه ادامه دهید. در مجموعه افراد وردپرس با وردپرس‌سازان بیشتری آشنا شوید.

با تشکر از مهر بالا (@مهر)، ابها تاکور (@webcommsat) و سورندرا تاکور (@sthakor) برای مصاحبه و نوشتن این ویژگی، به مری باوم (@مریبام)، کلویی برینگمن (@cbringmann) و Larissa Murillo (@lmurillom) برای بررسی.

هنوز چالش‌هایی وجود داشت که ناشی از مشکلات او با دیدن بود. برای مثال، Raghavendra دریافت که کدگذاری پیچیده تر شده است. اما او آن را به آرامی انجام داد و به طور پیوسته پیشرفت کرد.

مجموعه افراد وردپرس داستان‌های الهام‌بخشی را در مورد اینکه چگونه زندگی مردم می‌تواند از طریق وردپرس و شبکه جهانی مشارکت‌کنندگان آن برای بهتر شدن تغییر کند، به اشتراک می‌گذارد.

صحبت راگاوندرا در یک رویداد بلاگر، 2015.
صحبت راگاوندرا در یک رویداد وبلاگ نویس، 2015

بیان خودم از طریق وردپرس

امروز راگاوندرا یک کارآفرین موفق است. او زندگی خود را پر از وعده می بیند. وردپرس هنوز هم به او کمک می کند تا هر روز رشد کند، چه از لحاظ حرفه ای و چه شخصی.

یکی دیگر از موارد مشترک راگاوندرا با بسیاری از وردپرسی ها، اشتیاق و مشارکت او در جامعه است. همانطور که او بیشتر در مورد نرم افزار یاد گرفت، احساس کرد که باید در بهبود دسترسی نیز مشارکت داشته باشد. او شروع به کمک به سازمان‌دهی جلسات و کنفرانس‌های محلی کرد و دیگران را تشویق کرد که زمان و مهارت‌هایی را برای مشارکت در اختیار بگذارند.

2016، Raghavendra روی صحنه سخنرانی در WordCamp بمبئی
2016، Raghavendra در WordCamp بمبئی صحبت می کند

در سال 2020، با اطلاع از رویداد جهانی دسترسی به وردپرس، درخواست داد و سخنران شد. موضوع او بود دسترسی گوتنبرگ، دیدگاه کاربر صفحه‌خوان. علاقه او در نتیجه این رویداد ادامه یافت و او می خواست در ابتدا از طریق پیوستن به کانال اختصاصی آن در Slack، بخشی از افزایش مخاطبان و تأثیر آن باشد. در نهایت او به تیم برگزار کننده رویدادهای آینده پیوست.

این ویژگی People of WordPress از مقاله ای الهام گرفته شده است که در ابتدا در آن منتشر شده است HeroPress.comیک ابتکار اجتماعی که توسط Topher DeRosia ایجاد شده است. این افراد در جامعه وردپرس را برجسته می کند که بر موانع غلبه کرده اند و در غیر این صورت ممکن است داستان های آنها شنیده نشود. #HeroPress