Raghavendra Satish Peri – اخبار وردپرس

زمانی که راگاوندرا اولین کامپیوتر خود را در سال 2004 دریافت کرد، این یک مکاشفه بود. خواهرش به او یاد داد که از اینترنت به نحو احسن استفاده کند و او هم چند اصل برنامه نویسی را به خودش یاد داد. به زودی او 10 تا 12 ساعت در روز را صرف کاوش در دنیای آنلاین و یادگیری در مورد وب کرد.

کشف وردپرس و وبلاگ نویسی

در این ماه، با نزدیک شدن به روز دسترسی وردپرس، Raghavendra Satish Peri، وبلاگ نویسی که کارآفرین دیجیتالی مستقر در هند است و متخصص است را معرفی می کنیم. در دسترسی به وب و بازاریابی دیجیتال.

او به یاد می آورد که از آن زمان آموخته است که به قول او: “بعضی چیزها مهم هستند، اما باید آنها را رها کرد تا چیزهای مهمتر بتوانند فضای جدید را اشغال کنند.”

در طول اقامت خود در بنگالورو، او به طور تصادفی به فکر وبلاگ نویسی و کتاب های صوتی افتاد. در تولد 23 سالگی خود، او دو اولین بار داشت: ثبت دامنه و انتشار یک پست وبلاگ. در ابتدا او در مورد چیزهایی که در زندگی روزمره اش اتفاق می افتاد می نوشت که در ابتدا با پاسخ های کم مواجه شد. اما زمانی که او شروع به شرکت در جلسات وبلاگ نویسی و فناوری کرد، از طرف وبلاگ نویسان هم تشویق شد که او را در مورد سبک نوشتن او تعریف کردند.

به روز جهانی دسترسی وردپرس 2022 به صورت آنلاین در تاریخ 2 تا 3 نوامبر 2022 بپیوندید. رایگان برای ثبت نام!

لوگوی روز دسترسی وردپرس 2022 به رنگ بنفش و فیروزه ای

به اشتراک گذاری یادگیری در مورد دسترسی می تواند یک انگیزه باشد

در سال 2021، راگاوندرا تحت چالش‌برانگیزترین رویداد خود تا به امروز قرار گرفت، زمانی که او پیوند کلیه انجام داد. او برای ایجاد انگیزه در خود، وب سایتی را راه اندازی کرد که بر دسترسی و طراحی فراگیر تمرکز دارد. این امر او را بر آن داشت تا یک جامعه دسترسی را راه اندازی کند تا به پر کردن شکاف های موجود در دانش دسترسی کمک کند. امروزه یکی از بزرگترین جوامع دسترسی آنلاین هند است که به توسعه دهندگان و طراحان آموزش می دهد و افراد دارای معلولیت را برای ایجاد حرفه ای در زمینه تست دسترسی آموزش می دهد.

عکس پرتره راگاوندرا پس از پیوند عضوش، 2021.
راگاوندرا پس از پیوند عضوش در سال 2021

«تصمیم گرفتم زندگی ام را به بهترین شکل انجام دهم و اثرم را در دنیا بگذارم. این فکر به من انگیزه می دهد.»

راگاوندرا ساتیش پری

او همچنین رویدادهای وردپرس را راهی برای بالا بردن اهمیت مسائل دسترسی، به اشتراک گذاشتن نکات و اتصال جوامع محلی یافت تا بتوانند در موارد داخل و خارج از وردپرس با یکدیگر همکاری کنند.

زندگی با یک خانواده توانمند رشد می کند

به اشتراک گذاری این داستان های مشارکت کنندگان منبع باز کمک کنید و به رشد جامعه ادامه دهید. در مجموعه افراد وردپرس با وردپرس‌سازان بیشتری آشنا شوید.

در سال 2020، با اطلاع از رویداد جهانی دسترسی به وردپرس، درخواست داد و سخنران شد. موضوع او بود دسترسی گوتنبرگ، دیدگاه کاربر صفحه‌خوان. علاقه او در نتیجه این رویداد ادامه یافت و او می خواست در ابتدا از طریق پیوستن به کانال اختصاصی آن در Slack، بخشی از افزایش مخاطبان و تأثیر آن باشد. در نهایت او به تیم برگزار کننده رویدادهای آینده پیوست.

با تشکر از مهر بالا (@مهر)، ابها تاکور (@webcommsat) و سورندرا تاکور (@sthakor) برای مصاحبه و نوشتن این ویژگی، به مری باوم (@مریبام)، کلویی برینگمن (@cbringmann) و Larissa Murillo (@lmurillom) برای بررسی.

یکی دیگر از موارد مشترک راگاوندرا با بسیاری از وردپرسی ها، اشتیاق و مشارکت او در جامعه است. همانطور که او بیشتر در مورد نرم افزار یاد گرفت، احساس کرد که باید در بهبود دسترسی نیز مشارکت داشته باشد. او شروع به کمک به سازمان‌دهی جلسات و کنفرانس‌های محلی کرد و دیگران را تشویق کرد که زمان و مهارت‌هایی را برای مشارکت در اختیار بگذارند.

2016، Raghavendra روی صحنه سخنرانی در WordCamp بمبئی
2016، Raghavendra در WordCamp بمبئی صحبت می کند

تنها پس از چند سال، Raghavendra مهارت و اعتماد به نفس برای ساخت تقریباً هر چیزی در وردپرس را داشت و از وب سایت های ساده به پیچیده پیشرفت می کرد.

آن روزهای اولیه فناوری در همه جا بود، و هیچ کس چندان به استفاده از آن در آموزش و زندگی روزمره فکر نمی کرد.

امروز راگاوندرا یک کارآفرین موفق است. او زندگی خود را پر از وعده می بیند. وردپرس هنوز هم به او کمک می کند تا هر روز رشد کند، چه از لحاظ حرفه ای و چه شخصی.

با افزایش مشارکت او، راگاوندرا دریافته است که منبع و استفاده از منابعی که رویدادها و ارائه ها را در دسترس تر می کند آسان تر شده است. اما می داند که همیشه چیزهای بیشتری در این زمینه می توان آموخت، و دیگران را تشویق می کند تا از درک رویدادهایی مانند روزهای دسترسی در کنفرانس های خود استفاده کنند.

با تشکر از Raghavendra Satish Peri (@ترخم) برای به اشتراک گذاشتن تجربیات خود برای این آخرین نسخه.

مشارکت کنندگان

را افراد وردپرس سریال با تشکر جوزفا هادن (@چانتابون) و تافر دروزیا (@topher1kenobe) برای پشتیبانی آنها.

لوگوی HeroPress

کمک به اجرای رویدادهای وردپرس، تمام مهارت های موجود Raghavendra را گرد هم آورد. این به او چیزهای زیادی در مورد آنچه که برای یک رویداد واقعاً فراگیر نیاز است، از زیرنویس و زبان اشاره گرفته تا پخش کننده های رسانه و موارد دیگر آموخت.

Raghavendra همچنین کاربر مشتاق ویرایشگر وردپرس گوتنبرگ است و تمام وب سایت های خود را با استفاده از آن می سازد. اگرچه ایجاد و ویرایش محتوا همچنان می تواند برای او مشکلاتی ایجاد کند، او قسمت جلویی بلوک های گوتنبرگ را بسیار در دسترس می داند. او معتقد است که با مشارکت در این نرم افزار تجربه بهتری برای همه خواهد داشت.

راگاوندرا با استفاده از وردپرس برای انتشار داستان خود، عشق به نوشتن پیدا کرد و این باعث شد که بخواهد وردپرس را بسیار بهتر یاد بگیرد و درک کند.

«نوشتن ذهن و روح مرا از درد و اندوه رها کرد. این فرد را به حالت ذن می برد که وقتی افکار خود را روی کاغذ دید می توان روح او را درک کرد.

راگاوندرا ساتیش پری

اینها مزایای انگیزشی برای راگاوندرا است، که دارای اختلال بینایی است که بسیاری از کارهایی را که می‌خواهد انجام دهد با چالش مواجه می‌کند. جامعه وردپرس به او کمک کرده تا برخی از رویاهایش را محقق کند. پس از گپ زدن با دیگران در رویدادهای وردپرس، در مورد تمایل خود به کوهنوردی و دویدن، متوجه شد که بعداً افراد جامعه با او تماس گرفتند تا این کار را انجام دهند.

تمرین Raghavendra برای ماراتن در سال 2013.
تمرین Raghavendra برای ماراتن در سال 2013

«همیشه امید به فردا هست! به دنبال نور در انتهای تونل نباشید، تاریکی را در آغوش بگیرید، به سکوت گوش دهید و جریان هوا را احساس کنید. حتی قبل از اینکه آن را ببینید، خواهید دانست که نور در جلو است.

راگاوندرا ساتیش پری

به دسترسی و وردپرس کمک کنید

هنوز چالش‌هایی وجود داشت که ناشی از مشکلات او با دیدن بود. برای مثال، Raghavendra دریافت که کدگذاری پیچیده تر شده است. اما او آن را به آرامی انجام داد و به طور پیوسته پیشرفت کرد.

در سال 2006، او طراحی اولیه وب را آموخت و شروع به فروش قالب های وب سایت کرد. علاقه روزافزون او به موتورهای جستجو و محتوا او را به سمت وردپرس سوق داد. با گذشت سالها، بینایی او ضعیف شد. او باید مهارت های خود را دوباره یاد می گرفت و مهارت های جدیدی را برای جبران آن به دست می آورد. زمانی که دیگر نمی توانست صفحه کامپیوتر را ببیند، یاد گرفت که از صفحه خوان ها استفاده کند.

پسندیدن بارگذاری…


منبع: https://wordpress.org/news/2022/10/people-of-wordpress-raghavendra-satish-peri/

او توسعه نرم‌افزار را از نزدیک دنبال می‌کند، به‌ویژه جایی که وردپرس با قابلیت دسترسی مواجه می‌شود.

این ویژگی People of WordPress از مقاله ای الهام گرفته شده است که در ابتدا در آن منتشر شده است HeroPress.comیک ابتکار اجتماعی که توسط Topher DeRosia ایجاد شده است. این افراد در جامعه وردپرس را برجسته می کند که بر موانع غلبه کرده اند و در غیر این صورت ممکن است داستان های آنها شنیده نشود. #HeroPress