PublishPress افزونه MetaSlider و MetaSlider Lightbox را دریافت می کند – WP Tavern

Burge نتوانست هیچ جزئیات مالی از خرید را به اشتراک بگذارد، اما گفت که قیمت فروش کاملاً بر اساس درآمد است، حتی اگر افزونه MetaSlider نزدیک به یک میلیون کاربر دارد.

برگ گفت که PublishPress از MetaSlider به عنوان پلتفرمی برای ساخت مجموعه ای از ابزارهای تصویر استفاده خواهد کرد. به عنوان بخشی از فروش، این شرکت نیز خریداری کرده است لایت باکس متاسلایدر، که دارای 10000 نصب فعال است و یک گالری عکس که در نسخه بتا است.

برگ گفت: “افزونه MetaSlider تقریبا 10 سال از عمر آن می گذرد و در چند سال گذشته توسط چند شرکت نگهداری می شد.” قبلاً متعلق به تیم سازنده UpdraftPlus و WP-Optimize بود. همچنان می توانید شباهت هایی را در طرح رنگ نارنجی بین MetaSlider، UpdraftPlus و WP-Optimize مشاهده کنید.

MetaSlider یک نسخه حرفه ای دارد که PublishPress به فروش آن ادامه خواهد داد و افزونه ها به عنوان یک برند مستقل و متمرکز بر تصاویر باقی خواهند ماند. آنها شامل نمی شوند بسته پلاگین PublishPress. Burge گفت کاربران می توانند انتظار داشته باشند که MetaSlider با همان قیمت اما با ویژگی های بیشتر ادامه یابد.

استیو برگ، بنیانگذار PublishPress، گفت: «یک نوار لغزنده سنتی به چند دلیل برای یک وب سایت خبری مناسب نیست. «اول، ناشران صفحه نمایشی می خواهند که بتوانند به راحتی آن را به روز کنند. دوم، آنها می توانند نگران کند شدن عملکرد از یک نوار لغزنده باشند.

او گفت: «مدل کسب‌وکار تغییر نخواهد کرد و نسخه Pro از توسعه آینده در این افزونه پشتیبانی می‌کند. در حال حاضر، تنها یک نسخه Pro بر اساس تعداد سایت‌ها وجود دارد. این حداقل در چند ماه آینده تغییر نخواهد کرد زیرا ما بر روی افزودن ویژگی‌های بیشتر تمرکز می‌کنیم و به کاربران ارزش بیشتری برای پولشان می‌دهیم.»


منبع: https://wptavern.com/publishpress-acquires-metaslider-plugin-and-metaslider-lightbox

برگ گفت: «در بیشتر فروش‌ها، تعداد نصب‌های فعال یک امتیاز است تا یک عامل محرک. “بخصوص برای پلاگین های قدیمی تر، غیر معمول نیست که 1٪ یا کمتر از نصب های فعال به مشتریان پولی تبدیل شوند.”

برگ گفت: “آنها از تمایل ما برای سرمایه گذاری در MetaSlider برای اطمینان از اینکه این افزونه عالی برای کاربران وردپرس باقی می ماند هیجان زده بودند.” «بعد از اینکه برخی از واگذاری‌های پرمخاطب اخیر بد انجام شد، ما شاهد بودیم که فروشندگان به دقت بررسی می‌کنند که به چه کسی می‌فروشند.»

ما قصد داریم با این مشکلات رودررو مقابله کنیم. برای حل مشکل اول، قصد داریم ویژگی‌های محتوای پویا MetaSlider را گسترش دهیم تا بتوانید به راحتی محتوای تازه را وارد کنید. و در مرحله دوم، ما بر روی سرعت MetaSlider تمرکز خواهیم کرد، بنابراین لازم نیست نگران یک سایت کند باشید.

Extendify این افزونه را به عنوان یک پروژه جانبی پذیرفت، اما هرگز یک محصول اصلی برای شرکت آنها نبود.

بیشتر خواهد بود [tools] برج گفت. «بیشتر ناشران مورد علاقه من نیز با داستان های خود عکاسی زیبایی دارند. از ناشران بزرگ وردپرس مانند مجله بیرون به استارت آپ های کوچک مانند ناروال، عکس ها اغلب به اندازه متن اضافه می کنند. امیدواریم ابزارهایی بسازیم تا به ناشران کمک کنیم تا تصاویر خود را به نمایش بگذارند.”

انتشار مطبوعات، شرکتی که افزونه های انتشار و مجوزهای رایگان و تجاری را برای وردپرس توسعه می دهد، دارد MetaSlider را به دست آورد از Extendify. این افزونه در بیش از 700000 سایت برای ساخت اسلایدر، نمایش اسلاید، چرخ فلک و گالری استفاده می شود. ماموریت این شرکت کمک به ناشران برای موفقیت است، بنابراین این یک خرید کنجکاو است زیرا به نظر می‌رسد اسلایدرها در طول هفت سال گذشته در وب به دلیل مشکلات سئو، عملکرد و تعامل ضعیف از بین رفته‌اند.

برگ گفت فروش MetaSlider با یک پیام توئیتر آغاز شد. او قبلاً هرگز با تیم Extendify صحبت نکرده بود، اما گفت که این فرآیند “سریع و آسان” بود زیرا همه داده ها “تمیز و به طور حرفه ای سازماندهی شده بودند.”