NeevaAI: اکنون در سراسر جهان در دسترس است


موتور جستجوی بدون آگهی و بدون ردیاب، Neeva، ابزار NeevaAI خود را در سطح بین المللی گسترش داده است.

NeevaAI قابلیت‌های مدل‌های زبان بزرگ مانند ChatGPT را با دقت و اطلاعات به‌روز موتور جستجوی Neeva ترکیب می‌کند.

سیستم هوش مصنوعی صدها میلیون صفحه را بررسی می کند و یک پاسخ واحد و جامع را به همراه پیوندهایی به منابع برمی گرداند.

NeevaAI بر کمک به ناشران برای رسیدگی به موضوع کاهش ترافیک ارجاع و درآمد تبلیغات ناشی از ارائه پاسخ‌های موتورهای جستجو بدون ذکر منبع یا پیوندهای مناسب تمرکز دارد.

این ابزار ابتدا در نسخه بتا در دسامبر 2022 در ایالات متحده راه اندازی شد و اکنون برای کاربران رایگان Basic و Premium در سراسر جهان قابل دسترسی است.

چه چیزی Neeva AI را از ChatGPT متفاوت می کند؟

Neeva AI متفاوت است زیرا برای غلبه بر محدودیت‌های مدل‌های زبان بزرگ مانند ChatGPT، مانند ناتوانی آنها در ارائه حقایق فعلی از منابع معتبر، طراحی شده است.

NeevaAI هر دو را با ارزیابی ارتباط و قابلیت اطمینان یک منبع بر اساس محتوا و پیوندهای یک صفحه انجام می دهد.

NeevaAI علاوه بر ارائه یک پاسخ ترکیبی به درخواست کاربر، کارت‌های استنادی را ارائه می‌کند که خلاصه‌ای از یادگیری ماشینی از نتایج جستجوی برتر را نشان می‌دهد.

NeevaAI: اکنون در سراسر جهان در دسترس استتصویر از: neeva.com/blog/introducing-neevaai، فوریه 2023.

سریدار راماسوامی بنیانگذار و مدیر عامل Neeva در اطلاعیه ای می گوید:

هوش مصنوعی در حال حاضر شروع به تبدیل کردن جستجو به یکی از اولین و آشکارترین صنایع مختل کرده است. NeevaAI از LLM‌های داخلی و مدل‌های آموزشی اصلاح‌شده با پشته جستجوی کامل سیستم خود استفاده می‌کند تا جستجوی واقعی هوش مصنوعی را برای همه به ارمغان بیاورد. هدف ما ادغام مسئولانه هوش مصنوعی و ارائه پاسخ‌های معتبری است که می‌توانید به آنها اعتماد کنید.»

چگونه NeevaAI از ناشران و سازندگان محتوا پشتیبانی می کند

در یک بیانیه مطبوعاتی، Neeva بر تعهد خود به حمایت از ناشران و تولیدکنندگان محتوا تأکید می کند که در خطر تأثیر قابل توجهی از مدل های جستجوی هوش مصنوعی هستند.

Neeva متعهد شده است که 20٪ از درآمد اصلی خود را به سازندگان محتوا و شرکای ناشر اختصاص دهد، زمانی که محتوای آنها برای پاسخ به درخواست کاربر Neeva استفاده می شود.

علاوه بر این، Neeva در حال کار بر روی یکپارچه سازی جستجوی هوش مصنوعی به طور مستقیم در وب سایت های ناشر است.

نسخه انگلیسی NeevaAI اکنون در ایالات متحده، بریتانیا و کانادا در دسترس است. نسخه های زبان محلی در آلمان، فرانسه و اسپانیا موجود است.

از زمان راه‌اندازی آن در ایالات متحده در سال 2021، Neeva نزدیک به 2 میلیون کاربر جذب کرده است و یکی از گسترده‌ترین فهرست‌های جستجوی مستقل را دارد.


تصویر ویژه: Poetra.RH/Shutterstock
منبع: https://www.searchenginejournal.com/neevaai-now-available-worldwide/479222/