Monika Rao – اخبار وردپرس

هر چه مونیکا بیشتر در مورد وردپرس تحقیق می کرد، بیشتر متوجه می شد که این نه تنها ابزاری برای ساده سازی ساخت وب سایت است، بلکه پلتفرمی است که می توانید با افراد جدید ملاقات کنید، افکار خود را به اشتراک بگذارید، از آنها بیاموزید و خود را در این فرآیند بهبود بخشید.

از این رو، مونیکا با الهام گرفتن از طریق پیوستن به سایر مشارکت کنندگان به تیم Polyglots، سعی کرد نرم افزار را به زبان هندی مادری خود آسانتر در دسترس قرار دهد. او در ادامه ویراستار عمومی ترجمه زبان هندی شد و به همکاری خود در این زمینه ادامه داد.

مونیکا به عنوان بخشی از پانل در WordCamp Udaipur 2017
مونیکا و سایر اعضای میزگرد در WordCamp Udaipur 2017

2019 سال بزرگی برای مونیکا بود. او ازدواج کرد و به یک شرکت جدید پیوست که در آن می‌توانست بیشتر روی وردپرس کار کند و در مورد بازاریابی و طراحی یاد بگیرد.

مونیکا در سال 2015 با بررسی تم شروع به همکاری در وردپرس کرد. او در این زمینه توانست در کنار کارشناسان کد وردپرس کار کند و در عین حال مفاهیم توسعه تم را بیاموزد. او این را فرصتی عالی برای یادگیری و بهبود مهارت های رشد خود می دانست.

پسندیدن بارگذاری…


منبع: https://wordpress.org/news/2023/04/people-of-wordpress-monika-rao/

این ویژگی People of WordPress از مقاله ای الهام گرفته شده است که در ابتدا در آن منتشر شده است HeroPress.comیک ابتکار اجتماعی که توسط Topher DeRosia ایجاد شده است. این افراد در جامعه وردپرس را برجسته می کند که بر موانع غلبه کرده اند و در غیر این صورت ممکن است داستان های آنها شنیده نشود. #HeroPress

مثل این:

مونیکا در اودایپور، در ایالت راجستان، هند به دنیا آمد. او به یاد می آورد که در آن زمان مقاومت هایی در برابر تحصیل دختران در برخی موضوعات وجود داشت. به لطف حمایت و تشویق والدینش، او در رشته مهندسی علوم کامپیوتر فارغ التحصیل شد. پس از فارغ التحصیلی، او برای یک شرکت بین المللی مشغول به کار شد. با این حال، او احساس می‌کرد که می‌خواهد در محل زندگی‌اش کار کند و بنابراین برای کار در یک شرکت مستقر در خود اودایپور بازگشت.

وقتی برای اولین بار شروع به همکاری در وردپرس کردم، فکر کردم که از یک پیشینه آزمایشی هستم، ممکن است نتوانم مشارکت زیادی داشته باشم. با این حال، به زودی متوجه شدم که زمینه های مختلفی وجود دارد که می توانم به راحتی در آنها مشارکت کنم و مهارت های خود را توسعه دهم.

این مسیر یادگیری به مونیکا در انتخاب مسیر شغلی و به روز نگه داشتن مهارت هایش کمک کرده است. در اکتبر 2021، او به یک شرکت متخصص در تولید افزونه‌ها و خدمات وردپرس برای مشاغل آنلاین پیوست.

همه می توانند به وردپرس کمک کنند

تصویر مونیکا در طول سفرهایش
تصویر مونیکا در طول سفرهایش

در نوامبر 2019، مدیر اجرایی وردپرس، جوزفا هادن، فراخوانی را برای یک تیم آزاد زنانه و غیر باینری اعلام کرد. مونیکا گفت: “من همیشه احساس می‌کردم که زنان به اندازه کافی در وردپرس شرکت نمی‌کنند، بنابراین تصمیم گرفتم وارد آن شوم.” او نقش سرب تست را بر عهده گرفت.

مهارت‌هایی که دارید در نهایت محو می‌شوند مگر اینکه روی آنها کار کنید و آنها را تیز کنید. پس ارزش هیچ مهارتی را دست کم نگیرید. این در نهایت به نوعی به شما در حرفه تان کمک خواهد کرد.»

مونیکا رائو

به اشتراک گذاری این داستان های مشارکت کنندگان منبع باز کمک کنید و به رشد جامعه ادامه دهید. در مجموعه افراد وردپرس با وردپرس‌سازان بیشتری آشنا شوید.

مشارکت کنندگان

به عنوان یک رهبر آزمایشی، اولویت او اطمینان از پایداری انتشار و مهمتر از آن آماده بودن برای سایت های تولید بود. برای مدیریت مؤثر تمام آزمایش‌ها، اسکراب‌های آزمایشی به صورت هفتگی اجرا می‌شدند و مناطق کلیدی آزمایش را برای کمک به مشارکت کل تیم برجسته می‌کردند. اسکراب ها همچنین نقش مهمی در تهیه بلیط هایی داشتند که نیاز به حل فوری داشتند.

بنابراین، من هر کسی را که علاقه مند به مشارکت در وردپرس است تشویق می کنم که بدون توجه به پیشینه خود، اعم از بازاریابی، نوشتن محتوا، طراحی یا هر زمینه دیگری، زمینه مورد علاقه خود را پیدا کند. جامعه وردپرس از مشارکت افراد با هر پیشینه و مجموعه مهارتی استقبال می کند. بنابراین، در غواصی و مشارکت به روشی که متناسب با علایق و مهارت‌های شما باشد، تردید نکنید.»

داستان ها را به اشتراک بگذارید

مونیکا همچنین نقش خود را در انتشار وردپرس 5.7 ادامه داد و بیشتر بر روی نرم افزار اصلی تمرکز کرد. او معتقد است که عضوی از تیم‌های Core و Test راه خوبی برای تماشا و یادگیری است، و همچنین شرکت در عناصر مختلفی که یک نسخه را تشکیل می‌دهند.

با تشکر از Monika Rao (@monikarao) برای به اشتراک گذاشتن ماجراهای خود در منبع باز.

این افراد وردپرس سریال از Josepha Haden (@chanthaboune) و Topher DeRosia (@topher1kenobe) برای حمایت‌شان تشکر می‌کند.

لوگوی HeroPress

هنگامی که او برای اولین بار کار با وردپرس را شروع کرد، متوجه شد که سوالات زیادی دارد، از تم ها و پلاگین ها گرفته تا اینکه WordCamp چیست. همانطور که دانش او افزایش یافت، او می دانست که یک روز می خواهد بتواند هم در کد و هم در جامعه حمایت کننده از آن مشارکت کند.

تبدیل شدن به بخشی از وردپرس

او همچنین از ابتدا علاقه زیادی به آزمایش داشت، بنابراین شروع به همکاری در Core کرد. اولین مشارکت او در انتشار وردپرس 4.7 در سال 2016 بود. او روزی را به یاد می آورد که برای اولین بار نام خود را در لیست مشارکت کنندگان وردپرس دید. این امر او را تشویق کرد که مشارکت های بیشتری از جمله در تیم اصلی و جامعه داشته باشد و هر بار که بیشتر احساس می کرد بخشی از جامعه است.

او افزود: من مهارت و دانش خود را مدیون وردپرس و جامعه دوست داشتنی آن هستم. بهترین بخش در مورد این پلتفرم این است که رایگان است و فرصت های زیادی را برای بهبود مهارت های شما و ایجاد یک شغل فراهم می کند. جامعه گسترده‌تر وردپرس به شدت حمایت می‌کند و منابع اضافی متعددی مانند انجمن‌های آنلاین، آموزش‌ها و جلسات را برای کمک به افراد در یادگیری و رشد فراهم می‌کند. با کمک وردپرس، هر کسی می‌تواند نحوه ایجاد وب‌سایت، توسعه افزونه‌ها و کمک به جامعه را بیاموزد.»

این لحظه بسیار خوبی برای من بود که در مقابل صدها نفر صحبت کردم و همه سفر من را گرامی داشتند. این الهام بخش من شد تا به کمکم به تیم های دیگر نیز ادامه دهم.”

مونیکا رائو

بسیاری از مردم از وردپرس استفاده می کنند، اما همه آنها از مشارکت اطلاعی ندارند. بنابراین، هدف آینده من این است که به مردم، به ویژه زنان کمک کنم تا در وردپرس مشارکت بیشتری داشته باشند.

مونیکا رائو

مونیکا سفر شغلی خود را با وردپرس در سال 2015 آغاز کرد و با یادگیری بیشتر این فناوری مجذوب شد. چند سال بعد، او به عنوان یک تحلیلگر کیفیت وردپرس مشغول به کار شد و او را قادر ساخت تا بیشتر وارد نرم افزار شود.

این افراد وردپرس این مجموعه داستان‌های الهام‌بخشی را در مورد اینکه چگونه زندگی مردم می‌تواند از طریق وردپرس و جامعه جهانی مشارکت‌کنندگان آن برای بهتر شدن تغییر کند، به اشتراک می‌گذارد.

مونیکا رائو در WordCamp

از Abha Thakor (@webcommsat) و مرحوم Surendra Thakor (@sthakor) برای مصاحبه‌ها و نوشتن این ویژگی، و از Meher Bala (@meher)، کلوئه برینگمن (@cbringmann)، مری باوم (@marybaum) برای کار روی عکس و بررسی

همانطور که او با جامعه وردپرس درگیر شد، به دنبال راه هایی برای به اشتراک گذاشتن آن با دیگران در شهر خود بود. در سال 2017 او بخشی از تیم سازمان دهنده برای WordCamp Udaipur 2017 و در آنجا سفر مشارکتی خود را با دیگران به اشتراک گذاشت. این اولین WordCamp او بود، و او این تجربه را “عالی” توصیف می کند. این او را قادر می‌سازد هم به آن‌هایی که تازه وارد وردپرس شده‌اند و هم به کسانی که قبلاً با آن کار می‌کنند متصل شود.

این یک سفر فوق‌العاده بود – ارزش هر ثانیه را داشت و زمانی که نام خود را در لیست قابل توجه وردپرس دیدم، برای من افتخارآفرین بود. وقتی می بینید که مشارکت های کوچک خود توسط 40 درصد وب استفاده می شود، احساس غرور می کنید.

مونیکا رائو

برخی از مشارکت کنندگان قابل توجه برای انتشار وردپرس 5.6
مونیکا بخشی از مشارکت کنندگان قابل توجه برای انتشار وردپرس 5.6 بود

او به عنوان یک سازمان دهنده ادامه داد WordCamp Udaipur 2018 و WordCamp هند 2021. او همچنین در تیم های بررسی Meta و Theme مشارکت دارد.

مشارکت در انتشارات نرم افزار وردپرس

در این ماه ما مونیکا رائو، مدیر تضمین کیفیت و محصول از هند را معرفی می کنیم. او مشارکت در پروژه وردپرس را راهی برای تعمیق مهارت های فنی و پیشبرد حرفه وب خود می یابد.

او گفت: «از آن لحظه، تصمیم گرفتم آن را به بخشی جدایی ناپذیر از حرفه حرفه ای همیشه یاد بگیرم تبدیل کنم.

مونیکا مصمم است که افراد بیشتری، به‌ویژه زنان دیگر، فرصت‌هایی برای مشارکت در متن باز دارند.