MonetizeMore افزونه تبلیغات پیشرفته را دریافت می کند – WP Tavern

کیان گراهام، مدیرعامل و بنیانگذار MonetizeMore گفت: «تخصص آنها مکمل ابزارها و مجموعه محصولات تبلیغاتی برنامه‌ای موجود ما است و ناشران ما را در خط مقدم صنعت نگه می‌دارد. از آنجایی که امسال برای رشد تصاعدی در نظر گرفته شده‌ایم و در مسیر عبور از مرز 100 میلیون دلاری ARR در سال جاری هستیم، در خریدهای استراتژیک و مشارکت با سازمان‌هایی که ناشران دارای درآمد تبلیغاتی را نیز توانمند می‌سازند، انتخابی باقی می‌مانیم.»

“خوشبختانه، مدتها قبل از اینکه به فروش فکر کنم، با خریداران بالقوه روابط برقرار کردم. این به من در سال گذشته کمک کرد تا در مدت زمان کوتاهی چندین پیشنهاد واجد شرایط دریافت کنم. از افرادی که وردپرس خود را فروخته اند نیز سوال کردم [businesses] برای مشاوره، که اغلب بسیار صادقانه و آشکار بود.»

مایر گفت که بار اداری مشکل نبود، زیرا تیم او بیشتر کارهای روزانه را قبلا انجام می داد. در فروش Advanced Ads، او به دنبال این بود که با واگذاری مالکیت به شرکتی که به عقیده او «شرکت کننده معقولی در بازار» است، به نقش جدیدی برود.

توماس مایر، خالق Advanced Ads، این افزونه را در سال 2014 راه اندازی کرد، زیرا متوجه شد که اکثر افزونه های تبلیغات وردپرس از تبلیغات واکنش گرا، وب سایت های ذخیره شده در حافظه پنهان یا تست تقسیم برای عملکرد بهتر پشتیبانی نمی کنند. در طول نه سال گذشته تیم او به 12 نفر افزایش یافته است که از 40 میلیون برداشت پشتیبانی می کند.

مایر گفت: “من مدتی است که با یک موقعیت مدیریتی (معروف به “رئیس”) احساس راحتی نمی‌کنم و می‌خواستم قبل از از دست دادن لذت کار با تیم، محصول و مشتریانم، از آن خارج شوم. «این بیشتر یک فرآیند بود تا یک نقطه عطف خاص.

کسب درآمد بیشتر، یک شرکت بهینه سازی درآمد تبلیغاتی است افزونه Advanced Ads را به دست آورد و تیم پشت محصولات را استخدام خواهد کرد.

مایر گفت: «انرژی من با احساس مسئولیت برای همه، تیم، مشتریان و شرکا، تخلیه شد. حتی زمانی که همه چیز به آرامی پیش می رفت، نمی توانستم به این موضوع فکر کنم. بعد از 13 سال اداره شرکت های خودم، مشتاقانه منتظرم که از صندلی راننده کنار بروم.»

مایر گفت که او “هرگز از ایفای نقش های اجرایی و اداری در چنین پروژه موفقی لذت زیادی نبرده است” و به عنوان بخشی از MonetizeMore به کار در تیمی با مشتریان Advanced Ads بازخواهد گشت.

این خرید به MonetizeMore اجازه می‌دهد تا ابزارهای بهینه‌سازی تبلیغات خود را با ویژگی‌های Advanced Ads گسترش دهد، که به کاربران اجازه می‌دهد تا تبلیغات خود را بدون مهارت کدنویسی مدیریت و هدف قرار دهند.

ابزارهای مدیریت تبلیغات این افزونه توسط بیش از 150000 وب سایت برای ایجاد، نمایش و چرخش واحدهای تبلیغاتی و همچنین برنامه ریزی و هدف گذاری تبلیغات بر اساس شرایط از پیش تعیین شده استفاده می شود. این افزونه با بسیاری از افزونه های محبوب دیگر مانند BuddyPress، bbPress، Elementor، MailPoet، Paid Memberships Pro و غیره ادغام می شود. افزونه است در WordPress.org توزیع شده است با ارتقاء تجاری و افزونه های موجود.

مایر گفت که انتظار هیچ تغییری در قیمت این افزونه در نتیجه خرید ندارد. در حال حاضر هیچ تغییری برای اشتراک‌های فعال، ویژگی‌های محصول موجود یا سطوح خدمات برنامه‌ریزی نشده است.


منبع: https://wptavern.com/monetizemore-acquires-advanced-ads-plugin