Meetup.com پوشش دسترسی را در پاسخ به نگرانی های انجمن وردپرس حذف می کند – WP Tavern

اما واقعیت این است که ابزارهای همپوشانی منابع را به اشتباه هدایت می‌کنند: اگر کاربر به کنتراست بالا، فونت‌های بزرگ یا ابزارهای دیگر نیاز داشته باشد، به ابزارهای موجود در آن نیاز دارد. همه وب‌سایت‌ها، و آن‌ها به راه‌حلی نیاز دارند که ابزار آن‌ها باشد، در کنترل آن‌ها، با تنظیماتشان – و اکثر کاربران در حال حاضر آن را در فناوری کمکی خود دارند.»

این پوشش خاص همچنین گناه اصلی برچسب زدن ابزارها را با ناتوانی انجام می دهد، نه بر اساس کاری که آنها انجام می دهند. به عنوان مثال، اگر حالت “بینایی ضعیف” را روشن کنید، در واقع حالت کنتراست بالا است. که تنها در صورتی مرتبط است که نقص بینایی شما از کنتراست بالا سود می برد. این نوع برچسب‌گذاری فرضی در بهترین حالت بی‌اثر است (زیرا یافتن ابزاری که می‌تواند واقعاً به شما کمک کند، در صورت نیاز، دشوار می‌کند)، و در بدترین حالت توهین‌آمیز است.

رهبران تیم جامعه وردپرس درخواست جلسه ای با این شرکت کردند و توانستند آنها را متقاعد کنند که همپوشانی را حذف کنند و روی بهبود مستقیم پلتفرم Meetup.com تمرکز کنند. سازمان دهنده جامعه وردپرس آنجلا جین گزارش داد که مدیر مهندسی آنها و سایر اعضای تیم “بسیار پذیرای بازخورد ما بودند.”

در طول جلسه، نمایندگان تیم جامعه وردپرس اظهار داشتند که همپوشانی ها تجربه کاربری ضعیفی را برای افرادی که از فناوری کمکی استفاده می کنند ایجاد می کند و در عین حال مسائل کلیدی WCAG را نادیده می گیرد. به همین دلیل است که نگرانی‌های حقوقی و حفظ حریم خصوصی در ارتباط با همپوشانی‌ها وجود دارد، که به وعده ارائه دسترسی برابر و باز به پلتفرم‌ها عمل نمی‌کند.

جو دولسون، یکی از همکاران دسترسی وردپرس، گفت: “آنها کار نمی کنند.” “به میزانی که آنها کار می کنند، عمدتاً عملکردهایی را ارائه می دهند که قبلاً توسط فناوری خود کاربر تکرار شده است.”

به عنوان بخشی از بازنگری نقشه راه دسترسی خود، Meetup.com از اعضای انجمن وردپرس با تجربه استفاده از پلتفرم‌های خود در دستگاه‌هایی که ویژگی‌های دسترسی فعال دارند، درخواست بازخورد می‌کند. کسانی که در هفته‌های آینده 50 دقیقه فرصت دارند، می‌توانند درخواست کنند با نمایندگان Meetup در مورد اینکه کدام ویژگی‌ها باید اولویت‌بندی شوند، صحبت کنند. مردم همچنین می توانند نظرات خود را در نظرات ارسال کنند.

“به عنوان یک فرد معلول، دائماً از ما خواسته می شود تا به صورت رایگان بازخورد بدهیم. ما شایسته احترام به زمان، تلاش و بازخوردمان هستیم. Meetup باید تیم فنی خود را گسترش دهد تا افراد دارای معلولیت را شامل شود تا آنها نگاهی به درون خود داشته باشند زیرا تیم فعلی آنها این مؤلفه ضروری را از دست داده است.


منبع: https://wptavern.com/meetup-com-removes-accessibility-overlay-in-response-to-wordpress-communitys-concerns

Meetup.com دارد پوشش دسترسی آن را حذف کرد، اخیراً به وب سایت این شرکت اضافه شده است که نگرانی هایی را برای جامعه وردپرس و جامعه گسترده تر متخصصان دسترسی ایجاد کرده است. بیش از حد توسط EqualWeb، محصولی که ادعا می کند انطباق خودکار با استانداردهای دسترسی را ارائه می دهد اما عدم دسترسی را در ریشه مشکل بررسی نمی کند.

تصمیم Meetup.com برای حذف همپوشانی مورد استقبال طرفداران دسترسی قرار گرفت که امیدوارند در چند هفته آینده شاهد تغییرات بیشتری در کد منبع پلتفرم بر اساس بازخورد جامعه باشند. فراتر از این تغییرات، برخی از اعضای انجمن همچنین توصیه می کنند Meetup.com افراد دارای معلولیت را به تیم خود اضافه کند تا اطلاعات دست اول بیشتری را بدون نیاز به پشت سر گذاشتن عمومی پیاده سازی مانند این، به دست آورند.

پس از گزارش در مورد این موضوع در اوایل این ماه، یکی از خوانندگان پرسید که آیا پوشش‌ها واقعاً برای رسیدگی به مشکلات کار می‌کنند و اگر چنین است، انگیزه شکایت چیست.

Dolson پوشش Meetup.com را مورد بررسی قرار داد و برخی از کاستی های اصلی آن را برجسته کرد:

کاربر وردپرس @bryan202 در نظرات گفت: «اگرچه من Meetup را برای حذف Overlay تحسین می‌کنم، اما آنها به سمت عقب حرکت می‌کنند. آنها باید یک شرکت مستقل داشته باشند که افراد دارای معلولیت را استخدام کند تا پلتفرم آنها را حسابرسی کند و آنها را از مسائل مطلع کند. اگر Meetup می‌خواهد در مورد مسائل خاصی که این انتخاب پوشش ایجاد می‌کند بازخورد داشته باشد، باید برای آن بازخورد بازار هزینه پرداخت کند.

جین گفت: «ویجت EqualWeb مشکلات دسترسی را اسکن می‌کند، و طرح اولیه برای تیم EqualWeb (افراد واقعی!) بود تا اصلاحات تدریجی را برای پوشش ارائه دهند. “امید Meetup این بود که در طول زمان یک پوشش کاملاً در دسترس را فراهم کند.”