Matt Mullenweg در اوکراین، جامعه و وردپرس – اخبار وردپرس

مت مولنوگ 00:27

مت مولنوگ 00:37

یونیسف

اگر شما یا کسی که می‌شناسید تحت تأثیر این جنگ قرار گرفته‌اید، من شما را تشویق می‌کنم که در حین آشکار شدن پیامدها حضور داشته باشید. در حالی که ممکن است همه ما از دو سال گذشته همه‌گیری کووید احساس خستگی و بی‌حالی داشته باشیم، هدیه زمان و حمایت از یکدیگر قابل اغراق نیست. من مطمئن هستم که تک تک افراد جامعه وردپرس با حساسیت و درک به وضعیت اوکراین برخورد خواهند کرد.

مت مولنوگ 02:07

مت مولنوگ در این نسخه ویژه پادکست WP Briefing با جوزفا هادن چامفوسی با همکاران وردپرس در سراسر جهان صحبت می کند. برای شنیدن نظرات مت در مورد اوکراین با ما همراه باشید.

آژانس پناهندگان سازمان ملل

جوزفا هدن چامفوسی 02:44

من به شدت به وقایع اوکراین گوش داده و تماشا می‌کنم، اغلب در حالت شوک. پذیرش این مقیاس به تنهایی سخت است. منظورم این است که در 7 روز گذشته، بیش از 500000 نفر خانه های خود را ترک کرده اند، انتظار می رود هر روز پناهندگان بیشتری داشته باشند. بحران های انسانی پایین دست تهاجم غیرقابل تصور است.

جوزفا هدن چامفوسی 00:00

سلام، همه، و به نسخه ویژه وردپرس خوش آمدید. من امروز مت را اینجا با خود دارم زیرا می‌خواهیم اذعان کنیم که بار دیگر در آغاز دوران بسیار دشواری هستیم. هیچ یک از ما نمی‌دانیم که در قلب چنین اختلال عظیمی در زندگی‌مان قرار گرفتن چه حسی دارد. اما اگر با همه شما، پروژه ای که برایمان عزیز است، متوقف نشده و بررسی نکنیم، چه کسی خواهیم بود؟ و با آن، من آن را مستقیماً به شما می دهم، مت.

#WP4Ukraine

رونوشت

مت مولنوگ 02:26

مت مولنوگ 00:56

مت مولنوگ 01:45

آشپزخانه مرکزی جهانی

سلام به همه. ابتدا، می‌خواهم از ژوزفا تشکر کنم که از من برای پیوستن به جلسه توجیهی وردپرس دعوت کرد تا آنچه را که در پرتو رویدادهای جهانی اخیر در ذهنم بوده به اشتراک بگذارم.

فناوری برای اوکراین

و دیدن ویرانی در دنیایی که در آن زندگی می کنیم گیج کننده، نگران کننده و دشوار است. در تجربه من، منبع باز و وردپرس افراد را به هم نزدیک می کند. افرادی از کشورها و فرهنگ های دیگر، افرادی که ما آنها را به عنوان دوستان و همکاران می شناسیم. فناوری ما را به هم متصل می کند، صرف نظر از اینکه کجا هستیم. هیچ چیز نمی تواند اتفاقات بدی را که در دنیا رخ می دهد را نفی کند، اما وقتی می بینم که این جامعه مشارکت کنندگان چگونه بدون توجه به مرزها با هم همکاری می کنند، همه شما هر روز خوبی های دنیا را به من یادآوری می کنید.

مت مولنوگ 01:30

کمیته بین المللی صلیب سرخ

من از شما دعوت می‌کنم که در کنار کسانی که در جهان برای پایان دادن به درگیری‌ها و تلاش برای رسیدن به جهانی صلح، وعده و فرصت تلاش می‌کنند، به من بپیوندید. اگر به دنبال راهی برای کمک به حمایت از بحران انسانی در اوکراین هستید، من برخی از سازمان‌های غیر دولتی یا سازمان‌های غیردولتی را پیشنهاد می‌کنم که به صلح‌سازان محلی در منطقه کمک می‌کنند.

اچسوالی دارید که می خواهید پاسخ داده شود؟ می توانید آنها را به آدرس [email protected] ارسال کنید، چه به صورت مکتوب و چه به صورت ضبط صدا.

وام

چگونه می توانید کمک کنید

پزشکان بدون مرز

کمیته نجات بین المللی

متشکرم برای آن، مت. دوستان من، لینک هایی در یادداشت های نمایش به برخی از گروه هایی که مت به آنها اشاره کرده است وجود دارد. و این برای این نسخه ویژه جلسه توجیهی وردپرس است. من میزبان شما جوزفا هدن چامفوسی هستم. ایمن باشید، با خود و دیگران مهربان باشید، تا چند هفته دیگر دوباره شما را می بینم.
منبع: https://wordpress.org/news/2022/03/episode-26-matt-mullenweg-on-ukraine-community-and-wordpress/

من کاملاً معتقدم که وب می تواند یک تساوی کننده و یک نیروی خوب در جهان باشد. برای من، پروژه وردپرس مظهر خوبی است – هر کسی یک صدا، یک پلتفرم و یک جامعه دارد. شما این قدرت را دارید که گوشه ای از جهان و وب را به پناهگاهی برای کسانی که به آن نیاز دارند تبدیل کنید – به خصوص اکنون.

در پایان، لطفاً بدانید که افکار من با همه افراد جامعه ما است. می‌دانم که حرف‌های من در اینجا نمی‌تواند چیزی را در آنجا تغییر دهد، اما امیدوارم همه به یاد داشته باشیم که کلمات حمایتی هرگز ناخواسته نیستند. و ما هرگز نمی توانیم بفهمیم که چه زمانی کمی مهربانی انسانی می تواند به کسی کمک کند تا سنگینی نامرئی را در قلب خود سهیم شود.