MasterWP برنامه سفر ایالات متحده وردکمپ 2023 را با کمک هزینه 10 هزار دلاری برای گروه‌های سخنران کم‌نمایش راه‌اندازی می‌کند – WP Tavern

«نسل بعدی هم اکنون خواستار آن است. شمول آینده است. بدون آن ما بی ربط هستیم.»

از آنجایی که تنوع اساساً یک موضوع اقتصادی است، بهبود آن مستلزم تغییر اقتصادی است. حمایت مالی سفر یک تغییر اقتصادی کوچک است که قبلاً تأثیر زیادی گذاشته است.»
منبع: https://wptavern.com/masterwp-launches-2023-wordcamp-us-travel-program-with-10k-in-grants-for-underrepresented-speaker-groups

میشل فریشت، مدیر مشارکت جامعه StellarWP و خالق پروژه WP Speakers، «اگر می‌خواهیم وردپرس را برای نسل بعدی بسازیم، باید فراگیر باشیم». گفت.

تاکنون تنها 25 درصد از سخنرانان اعلام کرده اند #WCEU زنان هستند (با نام/عکس)، و تنها سه نفر به نظر می‌رسند که سفید پوست نیستند. به امید اینکه در چند دور بعدی اطلاعیه ها شاهد موارد بیشتری باشیم.

— میشل فریشت (@michelleames) 9 مه 2023

WordCamp US 2023 که در حال برگزاری است 23 تا 25 اوت در بندر ملی، خود را باز کرده است برای برنامه های بلندگو تماس بگیرید. اگر ملاحظات مالی مانع از درخواست کسی می شود، بورسیه ها و کمک های مالی برای کمک به پوشش هزینه های سفر وجود دارد. WCUS اکنون در حال پذیرش برنامه های کاربردی برای بورسیه یادبود کیم پارسل برای سفر این بورسیه خاص برای هر کسی که مشارکت کننده وردپرس است، به عنوان یک زن شناخته می شود، هرگز در WCUS شرکت نکرده است، اعمال می شود و برای شرکت به کمک مالی نیاز دارد.

MasterWP به منظور ارتقای گروهی از سخنرانان متنوع تر، برنامه کمک هزینه سفر خود را برای WCUS راه اندازی کرده است که از تعداد بیشتری از متقاضیان پشتیبانی می کند. این برنامه بیش از 10000 دلار کمک هزینه به اعضای گروه هایی که کمتر از آنها نمایندگی می کنند و برای سخنرانی در این رویداد پذیرفته شده اند، ارائه می دهد. افرادی که انتخاب می شوند حداقل 1000 دلار برای هزینه های سفر خود دریافت می کنند.

در سال‌های اخیر، WordCamp‌های پرچم‌دار کار خود را در جهت تنوع بخشیدن به گروه‌های بلندگوی خود افزایش داده‌اند، زیرا زمانی که رویدادها نتوانستند گزینش متنوعی را جذب کنند، جامعه پای سازمان‌دهندگان را به آتش کشیده است. WordCamp Europe امسال بار دیگر به دلیل پاسخ به آن مورد بررسی قرار گرفته است انتقاد از عدم تنوع در اعلامیه های اولیه سخنران خود. این رویداد دارای یک برنامه پشتیبانی از بلندگو که سخنرانان را برای حمایت مالی به شرکت ها متصل می کند اما در فرآیند انتخاب شرکت ندارد.